נכנסים אל האוטו והוא רותח – יש פתרונות לבעיה

החום בישראל הוא עובדה מוגמרת, והחל מסוף חודש מאי ועד נובמבר, אנו מרגישים אותו היטב כאשר אנחנו יוצאים החוצה, ויותר מכך – כאשר אנחנו נכנסים לרכב לאחר שעמד שעות בשמש.
אמנם בחוץ חם, אבל החום ברכב הוא אפילו גדול יותר (כ-60-70 מעלות!), וכשאנו רוצים להיכנס לרכב לאחר שעמד בשמש זמן מה, אנו נתקלים בגל חום שמקשה עלינו לבצע את הפעולות הכי פשוטות של התחלת נסיעה – הילדים לא יכולים לחגור את חגורות הבטיחות, ההגה רותח, הרכב עצמו מהביל ולפעמים אף קשה לנשום בו, ועוד בעיות כאלה ואחרות.
חשוב שנבין: החום אינו ניתן למיגור טוטאלי. האוטו מתחמם מעצם היותו חשוף לשמש. כל זמן שאין לנו חניה מקורה או תת קרקעית – הדרך שלנו להתמודד עם החום היא בהפחתת חדירת קרני השמש אל פנים הרכב דרך החלונות: החלון הקדמי, חלונות הצד והחלון האחורי.

הפחתת החום ברכב בקיץ

אספנו עבורכם מגוון פתרונות שיסייעו להפחתת החום ברכב עוד לפני שפתחתם את הדלת:

מגן שמש לחלון קדמי

כמה פעמים נכנסתם לרכב, התיישבתם, והייתם צריכים להמתין כמה דקות טובות עד שהרכב יתאוורר, המזגן קצת יקרר, וכל זאת בשביל לגעת בהגה ולהתחיל בנהיגה?
להפחתת החום באזור הקדמי של הרכב כדאי להשתמש במגן שמש לחלון קדמי. ישנם כמה סוגים וגדלים של מגני שמש בהתאמה לסוגי הרכב השונים כך שתוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר, מבחינת נוחות, פריסה וגודל.
מגן שמש קדמי – כשמו כן הוא – מגן על החלק הקדמי של הרכב ובעיקר על הדשבורד, ההגה והמושבים הקדמיים. פריסתו היא פשוטה ומהירה, והתוצאה היא שאתם יכולים להיכנס לרכב ולהתחיל את הנסיעה באופן מהיר יחסית.
יתרון חשוב לא פחות בארצנו החמה: מגן שמש לחלון קדמי ברכב מגן גם על הפלסטיקה בקדמת הרכב ומונע ממנה להיסדק. החום הישראלי גבוה הרבה יותר מאשר החום האירופאי ולכן כיסוי החלון הקדמי הוא כתרופה מונעת לנזק גדול לחלקי הפלסטיקה ברכב. משהתחילה הפלסטיקה להיסדק אין דרך לחזור אחורה ולכן הרווח שבשימוש במגן לחלון קדמי ברכב הוא כפול.
הדר רוזן מייצרת מגני שמש לחלון קדמי במידות ובשיטות קיפול שונות – כך שתוכלו לבחור את המתאים והנוח ביותר עבורכם.
 

מגן שמש לחלון הרכב

לרוב הילדים הם אלו שישבו ברכב במושב האחורי. הם נכנסים לרכב, ובבואם לחגור את חגורת הבטיחות לפני תחילת הנסיעה, הם עלולים לקבל כוויה בכף היד או ברגל בעקבות התחממות החלק המתכתי של מנגנון הנעילה והרצועה עצמה.
מה עושים?
עבור חלונות הצד ברכב פיתחו בהדר רוזן כיסויים מיוחדים המסננים את קרני השמש ומסייעים רבות בהפחתת החום. זהו לא המוצר היחידי הקיים בשוק אך בהדר רוזן הגדילו ראש ופיתחו את מגן השמש לחלון האחורי בלא פחות מ- 8 מידות כדי להגביר את מידת ההתאמה לסוגי הרכבים בארץ. מעבר לכך עשוי מגן החלון האחורי מחומרים איכותיים ועמידים המותאמים לאקלים החם בישראל. היתרון הגדול של מגן שמש לחלון אחורי הוא שניתן להשאירו על החלון האחורי ובכך להמשיך את סינון השמש גם בעת הנסיעה, כך שהילדים לא יסתנוורו מהשמש או ירגישו את חומה.
שאלה שחוזרת על עצמה רבות היא: האם ניתן לפתוח את החלון עצמו בעת השימוש במגן החלון? התשובה היא: כן! עם מגני החלון של הדר רוזן החלון ניתן לפתיחה וסגירה כרגיל לגמרי.
כאמור – בהדר רוזן הכינו את כיסויי החלון האחורי ב- 8 מידות – היכנסו לאחת מנקודות המכירה ובחרו בגודל ובצורה המתאימים ביותר עבור הרכב שלכם. פירוט הדגמים והתאמתם מפורטת בגב האריזה.

כיסוי חיצוני לרכב

כיסויי רכב הם יעילים מאוד, ותפעולם של הכיסויים החדשים פשוט וקל ואורך פחות מדקה.
כיסוי חיצוני לרכב משאיר את הרכב מוגן מהשמש ומנזקיה (נזק לצבע, התייבשות חלקי גומי ועוד) ומנזקים אחרים כמו לשלשת ציפורים. יתרה מכך, הוא מגן על הרכב מחדירת קרני שמש מהחלונות ומסתיר את הפח המתלהט מהשמש בקלות ובזאת מפחית את החום הכללי.
כיסוי חיצוני לרכב מומלץ מאד במקרים של חניה ארוכה, ובמיוחד באזורים בהם ישנה נשירת פירות מעצים, ריבוי ציפורים/עטלפים/יונים/חתולים – המשאירים את חותמם על הרכב :-)

אז השאירו את החום מחוץ לרכב! הגנו על ילדיכם, עצמכם ועל הרכב מפני השמש הקופחת.
לאיתור חנות בקרבתכם לחצו כאן
 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: