כרית לרכב המלצות

כולנו יודעים שכאשר נדרשות תמיכה ונוחות לגב או לחלקים אחרים, לרוב נוכל למצוא אותן בכריות הניתנות להוספה בכל מקום וכמובן גם ברכב. איך יודעים מתי כדאי להוסיף כרית לרכב, מהם הסוגים השונים הקיימים ולמה הם משמשים, וכמובן איפה ניתן וכדאי לרכוש כריות לרכב? על כל השאלות הללו תוכלו למצוא תשובות במאמר. 

מתי כדאי להוסיף כרית למושב הרכב

מושבים של רכבים מיוצרים באיכויות שונות, עם יותר או פחות תמיכה לגב ולצוואר, כאלה קשיחים וכאלה רכים יותר. את ההבדלים בין מושבי הרכב אפשר להרגיש בקלות – אם יצא לכם לשבת כמה דקות ברכב חדש באולם תצוגה והיה לכם נוח, או לחילופין קניתם רכב יד שניה בו המושבים התרככו עם השנים ולאחר נסיעה ארוכה יחסית גיליתם לאכזבתכם כי פשוט לא נוח לכם, ואף גרוע מכך, נוצרים לכם כאבים בגב או צוואר.
שימו לב כי מושבי רכב מתוכננים להתאים לרוב האוכלוסייה, אבל עדיין כל אדם הוא שונה, בעל מימדי גוף מגוונים, משקל וגובה שונים וכדומה, כך שהתאמת המושבים אינה יכולה להתאים לכולם בצורה מיטבית.
כריות לרכב מאפשרות לסייע ולהיטיב עם הסובלים מבעיות של גב וצוואר, ולאפשר לכם לשפר את הנוחות ולמנוע התדרדרות בנושא הכאבים ואי הנוחות ברכב. הדבר נכון על אחת כמה וכמה אם אתם גם ככה סובלים מהגב או הצוואר. אז אם גם אתם סובלים מהמושבים של הרכב שלכם, מעט או הרבה, אין כל סיבה לקבל את הגזרה – פתרון פשוט ולא יקר יעשה לכם חיים קלים בהרבה: הרכיבו כריות ברכב.

אלו סוגי כריות למושב הרכב קיימות

ניתן למצוא כיום כריות לאזורי הגוף החשובים:
  • כריות מושב לשיפור התמיכה ושיפור הנוחות. כריות מתקדמות היודעות להתאים את עצמן בצורה חכמה גם לשינויי תנוחה וכמובן למבנה הגוף שלכם, כך שמובטחת לכם נוחות משופרת לאורך זמן. כריות אלה מורכבות בצורה פשוטה ומהירה על גבי המושב הקיים לעיגון מושלם ומניעת תזוזה של הכרית במהלך הנסיעה. 
  • כריות לגב המושב לשיפור התמיכה בגב התחתון. המתקדמות יותר לומדות ומתאימות את עצמן בדיוק למבנה הגוף שלכם לתמיכה אורתופדית מושלמת תוך הקטנה הלחץ על עמוד השדרה תחתון. כריות אלה מורכבות בקלות בתליה על המושב.
  • כריות לצוואר מציעות תמיכה משופרת לצוואר שלכם ושחרור לחצים מצטברים. הכרית מתאימה את עצמה למבנה הצוואר שלכם למתן תמיכה מקסימלית. 
  • כריות מושב שלמות המספקות פתרון כולל של מושב וגב ביחידה אחת לתמיכה אורתופדית מעולה ושמירה על תנוחה נכונה בישיבה לאורך זמן ברכב. 

איפה קונים כריות לרכב

חברת הדר רוזן מציעה מגוון רחב של כריות לרכב בנקודות המכירה הרבות הפזורות ברחבי הארץ וכן באתר האאוטלט. כל הכריות הן באיכות גבוהה ביותר.
באתר הבית שלנו, תוכלו להתרשם מהדגמים השונים של הכריות והמפרט העשיר שלהם, ולאתר בקלות את נקודת המכירה הקרובה אליכם דרך מערכת איתור נקודת מכירה באתר.
באתר האאוטלט של שלנו, תוכלו לבצע גם הזמנה מקוונת של המוצרים השונים ולקבל את הכרית שתבחרו עד הבית

 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: