6 שדרוגים לרכב – אפקט גדול בהוצאה קטנה

ללא הוצאות גדולות שדרגו מיידית את הרכב מבחינת נוחות, מראה ובטיחות. בפעם הבאה שתיכנסו לרכב אל תשכחו להביט במראה. תראו שם חיוך...

אווירה

בישום לרכב – מפיצי ריח לרכב:
חוש הריח פועל מיידית כשאנחנו נכנסים לרכב. ההרגשה של רכב שמריח טוב יוצרת מיד תחושה נעימה. הרכב מטבעו הוא מקום קטן, סגור, הנמצא לא מעט בשמש הישראלית הקופחת. כל טיפת רטיבות או לכלוך שעשויים להיות ברכב מתעצמים וכשאנחנו נכנסים לרכב – אם יש בו ריח רע – הדבר מיד מורגש. ניתן למנוע זאת.
נטרול ריחות רעים ברכב פשוט מאד. הקפידו לשים ברכב מפיץ ריח מרוכז, עוצמתי, שנשאר זמן רב.
מפיץ ריח טוב לרכב הוא זה שיהיה מורגש גם ימים לאחר שאריזתו נפתחה.
מוצרי הבישום לרכב (מפיצי ריח) של הדר רוזן מגיעים בשלל ריחות – בדיוק לטעם שלכם, חלקם מוצרים לתליה וחלקם בבקבוקון נוזלי. לכם נשאר רק לבחור.

בטיחות

כיסוי הגה:
בזמן נהיגה, אנו אוחזים כל הזמן בהגה. האחיזה בהגה חייבת להיות יציבה, נעימה, נוחה.
במרבית הרכבים, במקור, ההגה קשיח. הדבר מקשה על אחיזה נעימה לאורך זמן ובימים חמים, כשהידיים מעט מזיעות, ההגה  אף עשוי להחליק.
להדר רוזן שלל כיסויי הגה במגוון צבעים, בדים ועורות. האפשרויות כה רבות כך שתוכלו בקלות למצוא את כיסוי ההגה שיהיה גם נעים ונוח וגם יתאים לעיצוב הפנימי ברכב שלכם. כיסויי ההגה מגיעים במגוון מרקמים, סופגים זיעה, שומרים על ההגה שלא יתחמם ומשפרים משמעותית את האחיזה בזמן הנהיגה. סעו בבטחה.

מגבים:
בפעם הבאה כשאתם צריכים להחליף מגבים, תנסו את המגבים של הדר רוזן. מגבי הדור החדש הם המתקדמים בתחומם. אנחנו אמנם קצת משוחדים אך הביקורות של כל מי שניסה אותם פשוט מדהימות.
מגבי הדור החדש של הדר רוזן מנקים טוב יותר, מהר יותר, בשקט מוחלט ועמידים ליותר זמן.

נוחות

מגני שמש:
בישראל החמה, הרכבים נוטים להתחמם במהירות לא רק ביולי-אוגוסט. לעיתים כאשר נכנסים לרכב הוא לוהט ואנו חייבים להמתין כמה דקות טובות עד שניתן אפילו להניח את הידיים על ההגה.
גם ליושבים מאחור, חום הרכב מאד לא נעים כאשר נכנסים אליו. במיוחד לתינוקות וילדים צעירים.
אפשר להגן על הרכב מפני קרני השמש ולהוריד את הטמפרטורה הפנימית באמצעות מגן שמש.
מגן השמש מכסה את שטח השמשה הקדמית ומונע מהשמש לחדור פנימה.
מגני השמש של הדר רוזן מתקפלים לאחסון נוח ועמידותם מותאמת לשמש הישראלית. זהו מוצר יעיל מאד שמי שמתרגל אליו פשוט לא יכול להפסיק, ובצדק.

משענת יד:
בנסיעה ברכב, במיוחד בנסיעה ארוכה, משענת יד, כזו הנמצאת בין 2 המושבים הקדמיים ברכב, מקלה מאד על כאבי ידיים וכתפיים ומאפשרת לנהוג ביתר נוחות. לא רבים יודעים אך משענת היד ניתנת להוספה כמעט לכל רכב. גם לכאלו שלא הגיעו עם משענת יד במקור.
משענות היד מותאמות לסוגי הרכבים כך שישתלבו עם מבנה מעצור היד ללא הפרעה. משענות היד מגיעות במספר גדלים, עם תא אחסון נוח לאחסון משקפיים, כסף, כבלים, ועוד.
חשוב לדעת: משענות היד של הדר רוזן מציגות יתרון בולט שאינו קיים במשענות יד אחרות – משענות היד מאפשרות שימוש מלא ונוח בחגורות הבטיחות ברכב. הקפידו בעת רכישת משענת יד לוודא נקודה זו.
משענות היד של הדר רוזן נוחות במיוחד, במגוון גימורים. הכנסו לאחת מנקודות המכירה הפרוסות ברחבי הארץ ובחרו את משענת היד שמתאימה לרכב שלכם.
ההתקנה לוקחת רק דקות בודדות. הנוחות תישאר לשנים.

ארגוניות לרכב:
תא מטען ברכב הוא חשוב מאד, במיוחד ברכבים משפחתיים. קניות, אופניים של הילדים ועוד – כולם משתמשים בתא המטען וכאשר אין בו מקום – זה מתסכל.
כיוון שרוב ה"פיצ'פעקס" הם דברים קטנים יוצא שתחתית תא מהטען מלאה בבלאגן, לא מסודר, שנוסף על הכל גם יוצר רעשים לא נעימים בכל סיבוב שאנחנו עושים בכביש.
כאן נכנס תפקידן של ארגוניות לרכב. הארגוניות מגיעות בשלל גדלים ומאפשרות לארגן את כל אותם דברים שאנחנו משאירים דרך קבע ברכב, מבקבוק המים דרך אביזרי הניקוי, כבלים להטענה, המשולש לשעת חירום ושאר ירקות – כולם מסודרים ואנחנו מרוויחים גם ניקיון וגם מקום.

נסיעה נעימה, נוחה ובטוחה.

 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: