משענת יד עם חיבור USB לרכב

רוב הרכבים הנמכרים כיום אינם מסופקים עם משענת יד בין המושבים הקדמיים ותוספת זו נחשבת ליוקרתית יותר. לשמחתנו, ניתן לרכוש כיום משענת יד אותה ניתן להוסיף בקלות בין המושבים וליהנות מנסיעה נוחה יותר. כמו ברכבים יוקרתיים בהם משענת היד כוללת גם חיבור USB, לאחרונה ניתן למצוא גם את משענות היד הנמכרות כתוספת, עם חיבור USB, ולקבל חוויית נסיעה אף משודרגת יותר.

משענת יד לרכב עם חיבור USB - יתרונות

באופן כללי, משענת יד עם חיבור USB מציעה יש כמה יתרונות מובהקים שכדאי להכיר, אם אתם מתלבטים לגבי הוספה של משענת יד לרכב:
  • נוחות: החלק העליון של המשענת מרופד ומעוצב לנוחות מרבית לאורך זמן, ואתם תוכלו להניח את יד ימין שלכם מדי פעם למנוחה.
  • אחסון: משענת היד כוללת תא אחסון גדול לנוחותכם. ניתן לאחסן דברים רבים בתא האחסון כגון כסף קטן למקרה הצורך, מטען וכדומה. כך הדברים נמצאים בהישג ידכם ופנים הרכב נשאר מסודר יותר, בלי כל מיני חפצים שמסתובבים ונעלמים בו.
  • שקע USB: המשענת כוללת שקע USB כפול ומואר בהיקפו לשימושכם ושימוש כל הנוסעים ברכב. השקע נמצא בחלק האחורי של המשענת כך שהוא נגיש גם לנוסעים מאחור. לרוב, במכוניות החדישות מהעשור האחרון, ישנו שקע USB בקדמת הרכב המשמש את הנהג והנוסע שלצדו, ובמכוניות היוקרתיות יותר ישנו גם שקע כזה מובנה במשענת היד. עכשיו תוכלו לרכוש תוספת של משענת הכוללת גם שקע USB ללא צורך לרכוש רכב חדש ויקר יותר משמעותית. 
  • התקנה פשוטה: כמה דקות ויש לכם משענת יד נוחה מאוד וגם 2 שקעי USB חדשים בתא הרכב.

האם אפשר להוסיף משענת יד לכל רכב

משענת היד המפוארת של הדר רוזן עם שקע USB, מגיעה בשני גדלים שיכולים להתאים לרוב הרכבים הפרטיים בארץ: 
  • רוחב 11 ס"מ
  • רוחב 14 ס"מ
המבנה המיוחד של משענת היד אינו מפריע לפעילות בלם היד וחגורות הבטיחות, והוא בגובה של 40 ס"מ. לפני שאתם רוכשים משענת יד, וודאו כי הרוחב מתאים לרווח שבין המושבים והגובה מתאים לכם מבחינה פיזית וללא הפרעות למנגנונים הקיימים באזור המושבים הקדמיים. ברוב המקרים תיווכחו שמשענת היד עם חיבור USB של הדר רוזן יתאימו לרכב שלכם. 

איך מתקינים ברכב משענת יד עם חיבור USB

אין יותר פשוט מהתקנת משענת היד עם חיבור USB וכל אחד יכול לעשות זאת בקלות.
ההתקנה מתבצעת בהשחלת המשענת בין המושבים עד שהיא מתיישבת בצורה טובה על רצפת הרכב. על מנת להפעיל את שקע ה-USB יש צורך לחבר את הכבל לשקע המצת שברכב. הכבל ארוך מספיק להגעה נוחה וניתן בקלות להסתירו מתחת לשטיח או הקונסולה המרכזית. בתוך כמה דקות בלבד אתם כבר תהיו מצוידים במשענת יד מפוארת, נוחה ביותר לכל הנסיעות שלכם. תתחדשו!
 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: