איך להקל על כאבי הגב בזמן נסיעה

סובלים מכאבי גב? אתם לא לבד. רובנו סובלים מכאבי גב, ובין אם מדובר בכאבי גב תחתון, כאבי צוואר ועוד – בזמן נהיגה, במהמורות ורעידות הכביש – כאבים אלו עשויים להתעצם.
ישנם מספר אביזרים קטנים שיכולים מיידית לשפר את נוחות הנהיגה ולספק תמיכה אורתופדית מעולה לחלקי הגב השונים בזמן הנסיעה ברכב.

תמיכה אורתופדית משופרת מבלי להחליף את מושבי הרכב

שיפור התמיכה האורתופדית ונוחות הנסיעה לא מצריכים החלפת המושב עצמו. בקטלוג אביזרי הרכב של הדר רוזן תמצאו כריות מושב וריפודים עבים המאפשרים לשפר את מושב הרכב מבלי להחליפו.

האם אפשר לשפר את נוחות המושבים ברכב מבלי להחליפם?

מושבי הרכב תוכננו בצורה מסוימת ולא תמיד הם הכי נוחים עבורנו. ישנם ריפודים למושבי הרכב המציעים דיפון ספוג מוגבר, דבר היוצר תחושת "חיבוק" של המושב ותמיכה לאורך כל הגב משני צדיו. ריפוד מסוג זה משפר את הנוחות של המושבים מבלי להחליפם.
הדר רוזן משווקת מספר כיסויים למושבי הרכב (ריפודים לרכב) המשולבים בריפודי ספוג לתמיכה. כאשר אתם בוחרים כיסויים לרכב, אם אתם סובלים מכאבי גב, אנו ממליצים שתשימו לב לאלו המכילים את אותו ריפוד נוסף. אנחנו בטוחים שתרגישו בהבדל מיד עם נסיעתכם הראשונה.

המלצה לכרית תמיכה לגב לרכב

קשה לתת המלצה על כרית זו או אחרת. זהו עניין אישי מאד. כרית תמיכה לרכב מאפשרת הקלה על הלחץ בגב התחתון או העליון. כיוון שלכל אחד מאתנו מבנה גוף שונה והעדפה אישית מבחינת נוחות – ההמלצה הטובה ביותר שלנו היא לנסות ולמצוא את האחת שתהיה הנוחה ביותר עבורנו.
קיימות בשוק מספר כריות תמיכה הנבדלות בגודלן והתאמתן לאזור הנתמך, מבנה הגוף ומושב הרכב.

כרית תמיכה לרכב לסובלים מכאבי גב תחתון

רבים באוכלוסייה סובלים מכאבי גב תחתון. יש הנעזרים בחגורת גב באופן קבוע, מקפידים בבית ובעבודה לשבת על מושבים אורתופדיים ולשים כריות קטנות באזור הגב התחתון כדי לשמור על יציבה נכונה ולהקל על הכאב. הדר רוזן משווקת מספר כריות גב אורתופדיות, מקצועיות, הניתנות להנחה פשוטה על מושב הרכב. כל רכב. באופן מיידי המושב הופך למושב אורתופדי ונוח המעניק תמיכה. ומה קורה אם לבן או בת הזוג זה לא נוח? המשענת ניתנת להזזה בקלות ולמיקום מחדש – אין כאן שום צורך בהתקנה מורכבת. מניחים ונוסעים. כריות המושב מתאימות לכל סוג רכב וניתנות כמובן להעברה מרכב לרכב. אנו ממליצים לכם לנסות את הכריות השונות כדי למצוא את זו שמעניקה את התמיכה הטובה ביותר עבורכם.

כרית תמיכה לרכב לסובלים מכאבי צוואר וכתפיים

משענות הראש ברכב לא תמיד מציעות נוחות. לרוב הן רחוקות יותר מהראש ומשמשות להגנה על הצוואר במקרים של תאונה. הדר רוזן משווקת משענות צוואר קומפקטיות המתחברות בקלות אל משענת הרכב הקיימת וניתנו להסרה וחיבור מחדש בשניות. משענת הראש מאפשרת להניח את הראש מעט אחורה בזמן הנסיעה ולהקל מאד על מתחים וכאבי צוואר וכתפיים בזמן הנסיעה. פינוק אמיתי במיוחד בנסיעות ארוכות.

אתרו חנות קרובה אליכם ונסו את כריות הגב והצוואר של הדר רוזן.

 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: