שטיחים לרכב עבודה טנדר

אם יש לכם רכב עבודה מסוג טנדר, אין ספק כי שטיחים טובים ישפרו לכם את חוויית הנהיגה והשהיה בקבינה. בין אם אתם כבר מודעים למוצר או שאינכם מכירים אותו, מאמר זה יסביר לכם את כדאיות השימוש בשטיחים ברכבי עבודה וטנדרים, ולא - לא צריך לשבור את קופת החיסכון בשביל זה. המשיכו לקרוא וגלו איך תוכלו ליהנות משטיחים מעולים לרכב העבודה ואף לחסוך. 

שטיחים לרכב עבודה טנדר, מה כדאי?

גם אם רכבי העבודה מסופקים כיום עם שטיחים מקוריים, בחלק מהמקרים הם פשוט לא יעשו את העבודה הנדרשת, שהיא בעיקר לשמור על הרכב נקי, ולא יהיו קלים לניקיון אם בכלל ניתן לנקות אותם. חלקם יהיו מיוצרים אפילו מלבד מהודר, כן גם בטנדר, כי רוצים שתרגישו שסביבת הנהיגה והעבודה שלכם נוחה ומפנקת. כל זה נהדר אבל האם זה באמת מתאים לעבודה? 
אם תחליטו בכל זאת להשתמש בשטיחים המקוריים, סיכוי כי הם גם יתבלו מהר ואז תצטרכו בכל מקרה לרכוש חדשים, והמקוריים נמכרים במחירים גבוהים מאוד על ידי היבואנים. לכן, אם קיבלתם רכב עבודה חדש, כדאי מאוד לשקול לשמור על המקוריים בצד עבור הקונה העתידי של הטנדר שלכם ולרכוש סט שטיחים תואמי מקור איכותיים לרכב במחיר שווה לכל נפש ולהפסיק לדאוג. השטיחים של הדר רוזן הם מאיכות מעולה, מיוצרים מחומרים העמידים בתנאי עבודה קשים ביותר ותוכננו במיוחד כדי לאפשר איסוף טבעי של כל הלכלוך, הבוץ והנוזלים, ובשליפה מהירה ניתן לשטוף אותם בקלות. השטיחים של הדר רוזן עבור טנדרים גם יגנו על רצפת הרכב מחלחול נוזלים שיכולים לגרום לחלודה ברצפת הרכב, דבר שיוביל לנזק ועלויות תיקון גבוהות. 

סוגי שטיחים מומלצים לרכב עבודה טנדר

קיימים בשוק סוגים רבים של שטיחים לרכבים, כאלה אוניברסליים המצריכים התאמה קלה וגם כאלה המותאמים למידות הטנדר. אך לא כולם איכותיים, לא כולם מיוצרים מחומרים עמידים, לא כולם תוכננו בקפידה לשמש בסביבת עבודה קשה. אין זה אומר שבהכרח היקר ביותר יהיה הטוב ביותר אבל בהחלט מחיר זול מדי צריך להדליק נורת אזהרה. 
הרכב השטיח המומלץ לא יכלול לבד, כיוון שאלה נוטים לצבור כתמים במהרה והם קשים מאוד לניקוי. החומר ממנו השטיח המועדף צריך להיות מיוצר, הוא גומי טבעי או PVC איכותיים. גומי טבעי הוא חומר בעל תכונות נהדרות - הוא עמיד לאורך זמן רב, עמיד בפני מים, לכלוך וכדומה, והוא קל ביותר לניקוי מבלי לדרוש כל תחזוקה מיוחדת, פשוט שוטפים עם מים, קצת סבון במקרה הצורך, מנערים ומחזירים למקום להמשך שימוש. 
יתרון נוסף לשטיחים תואמי מקור הוא שהם מעוצבים עם נקודות עיגון המתאימות בדיוק לנקודות העיגון ברכב.

שטיחים אוניברסליים או מדויקים תואמי מקור לרכב עבודה טנדר, מה עדיף?

במידה וקיים שטיח תואם מקור ברמת יצרן עבור הטנדר, תמיד יהיה עדיף מאחר והוא מותאם מראש למידות הטנדר שלכם, על פי דגם הרכב ושנת היצור. פשוט פותחים את האריזה ומניחים את השטיח תואם המקור במקומו.
שטיח אוניברסלי הוא פתרון מצויין במידה ולא קיים שטיח תואם מקור לרכב ויש לשים לב כי רוכשים שטיח איכותי שיהיה עמיד. אומנם קיימים שטיחים תואמי מקור ללא מעט סוגי טנדרים מהשנים האחרונות, אך מטבע הדברים לא ניתן לכסות את כל האפשרויות, ולכן במקרים אלה כדאי לבחור בשטיח אוניברסלי מבית טוב. התאמת השטיח האוניברסלי היא פשוטה - פשוט גוזרים לפי הצורך, על פי פסי חיתוך יעודיים הקיימים כבר על השטיח, להתאמה מעולה בדיוק עבור הטנדר שלכם. 

האם ניתן להתאים שטיח אוניברסלי לכל רכב עבודה טנדר?

בעיקרון כן, שטיחים אלה מתאימים למרבית סוגי הרכבים והתאמתם מתבצעת על ידי גזירה של חלקים מהשטיח בעזרת ההוראות המצורפות. שטיחים אלה נגישים מאוד וקלים ליישום. 

שטיחים תואמי מקור, מדויקים ברמת יצרן לרכב עבודה טנדר - דוגמאות

שטיחים תואמי מקור לרכבי עבודה וטנדרים מבית הדר רוזן, מותאמים לרכבים על פי דגם ושנת ייצור. השטיחים עשויים כולם מגומי טבעי העמיד לאורך זמן, כוללים חורי עיגון מדויקים ותשתית מיוחדת למניעת תזוזה בעת הנסיעה. השטיחים פשוטים מאוד להרכבה ולפירוק וכן ניתן לשטוף אותם בקלות.
להלן דוגמאות למספר דגמים להם ניתן למצוא שטיחי רכב תואמי מקור - לחצו לפרטים נוספים:
 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: