כיסויי מושבים בהתאמה אישית - שאלות ותשובות

מהם כיסויי מושבים בהתאמה אישית?

כיסויי מושבים בהתאמה אישית הם כיסויים שאינם מיוצרים כסטנדרט. קיים מגוון רחב ביותר של כיסויים סטנדרטיים למושבים שפשוט אפשר לרכוש ולהרכיב. כיסויים בהתאמה אישית של הדר רוזן מיוצרים במיוחד עבור הלקוח, על פי דגמי הכיסויים המוצעים, אך בהתאם לגזרת הכסא של דגם הרכב המבוקש. כיסויי מושבים בהתאמה אישית מאפשרים לקבל כיסויים מושלמים שמתאימים במדויק למושבי הרכב, כולל התאמות לכל האלמנטים ברכב כגון ידית במושב האחורי וכדומה. התוצאה: כיסויי מושבים שנראים כאילו הגיעו מהיצרן ואף טוב יותר.

מתי כדאי לשקול כיסויים למושבים בהתאמה אישית?

אמנם קיים מגוון רחב ביותר של כיסויים איכותיים למושבים המתאימים לרוב הרכבים ונותנים תוצאות יפות, אך כיסויים בהתאמה אישית מאפשרים התאמה מושלמת כאשר ישנם אלמנטים נוספים ברכב שאינם סטנדרטיים (כפי שהזכרנו קודם לדוגמה את הידית במושב האחורי). 

האם אפשר להזמין כיסויי מושבים בהתאמה אישית בארץ?

בהחלט! חברת הדר רוזן מייצרת כיסויים בהתאמה אישית למושבים במפעל בתל אביב.
את הכיסויים ניתן להזמין דרך עשרות נקודות מכירה הפזורות ברחבי הארץ. תוכלו לראות את מגוון הדגמים בקטלוג באינטרנט או בחנות, ופשוט להזמין.

האם כיסויים בהתאמה אישית מתאימים לרכב בו יש ידית נוחות במושב האחורי?

לחלוטין. תהליך ייצור כיסויים בהתאמה אישית מבוסס על מבנה המושבים בדגם הרכב שלכם כולל כל הנתונים והאלמנטים הקיימים בהם. כך נתפרים הכיסויים במיוחד עבורכם בהתאמה מדויקת ללא פשרות.

האם כיסויי מושבים בהתאמה אישית מתאימים למושבים עם כריות אוויר?

כיסויים בהתאמה אישית של הדר רוזן מיוצרים תוך כדי התחשבות בכל הפרטים החשובים, כולל הבטיחותיים, ברכב שלכם. הכיסויים יכללו הכנות מיוחדות אשר מאפשרות לכריות האוויר המובנות במושבי הרכב לפעול ללא הפרעה במקרה של תאונה חלילה.

איך בוחרים מבין הדגמים השונים של כיסויי מושבים בהתאמה אישית?

לחברת הדר רוזן יש קטלוג גדול מאוד של כיסויים למושבים, מהם ניתן לבחור את הדגם שמתאים לטעמכם האישי. הדגמים הניתנים להתאמה אישית מסומנים בבירור בקטלוג. לפני שאתם מבצעים את ההזמנה באחת מנקודות המכירה, תוכלו אפילו למשש את סוגי הבדים השונים מהם עשויים הכיסויים ולקחת בחשבון גם את הקריטריון הזה. 
לפני שאתם מגיעים לחנות תוכלו גם לראות את הדגמים השונים בקטלוג האינטרנטי, כולל כל הצבעים והפרטים.

מהו תהליך ההזמנה של כיסויי מושבים בהתאמה אישית?

התהליך פשוט מאוד.
לפני שניגשים לחנות, עוברים על הקטלוג באתר האינטרנט שלנו כך שתוכלו כבר לראות אילו דגמים מוצאים חן בעיניכם מבחינת המראה. לאחר מכן, תוכלו ליצור קשר עם 2-3 חנויות ולברר את המחירים עוד בטרם הגעתכם. עכשיו אתם יכולים להגיע לחנות להציץ שוב בקטלוג ואף לחוש את הבדים, ולהחליט על הדגם הנבחר. לחצו כאן למעבר לרשימת החנויות.
לאחר סיום ההזמנה, היא עוברת לביצוע במפעל הדר רוזן, והכיסויי מיוצר ונתפר במיוחד עבורכם על פי דגם הרכב שביקשתם.
כאשר הכיסויים מוכנים, הם ישלחו אל החנות ממנה רכשתם. אנו ממליצים להוסיף גם שירות התקנה מקצועי כדי שהרכב יראה כאילו יצא כך מהמפעל.
 
תתחדשו!

 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: