ההגה בידיים שלך

אני נוהג להחליף את כיסוי ההגה ברכב מדי כמה חודשים. לא, לא בגלל שהוא נהרס. זו פשוט הדרך הזולה שלי להכניס אווירה חדשה לרכב שבו אני מבלה ביום שעה וחצי בממוצע. אולי זה סוג של פטיש אבל מבחינתי להחליף בין כיסוי עור לכיסוי בד, לשנות צבע מסולידי לצבעוני, נותן לי הרגשה של רכב חדש מבלי להחליף את הרכב. עניין אופנתי גרידא.

אין לכם כיסוי הגה? אתם צריכים אחד.
מדוע? ובכן...

כיסוי הגה לאחיזה בטוחה יותר

ההגה המקורי שמגיע עם הרכב עשוי במרבית המקרים מפלסטיק קשיח, או ציפוי אטום. בימים חמים (ובישראל לא חסרים כאלה), הידיים מזיעות והאחיזה בהגה אינה יציבה. כיסוי הגה פותר את הבעיה וכיסויי בד מאפשרים לזיעה להיספג ולכן לאחוז בהגה בצורה טובה יותר. כפי שנכתב כבר קודם מגוון כיסויי ההגה רחב מאוד, ומומלץ לבחון מגוון כיסויים כדי למצוא את הנעים והנוח ביותר עבורכם.
קטלוג כיסויי ההגה של הדר רוזן מציע מגוון עיצובים, בדים וצבעים כך שכל אחד ימצא את הכיסוי הנכון עבורו. אריזות הכיסויים מאפשרות להתרשם מהכיסוי ומרקמו לפני הרכישה.

כיסוי הגה להגנה מהשמש

נכנסתם לרכב וההגה רותח? כיסויי ההגה פותרים בעיה זו. כיסוי ההגה בנוי ממספר שכבות והוא אינו אוגר חום. גם אם עמדתם זמן רב בשמש, עם כיסוי הגה אתם יכולים להתחיל לנהוג מיד כשאתם אוחזים בהגה בצורה יציבה ובטוחה.
מלבד הנוחות התפעולית, כיסוי ההגה יגן גם על ההגה המקורי מפני קרני השמש, שלא ייסדק.

כיסוי הגה – סתם כי בא לי לחדש

כמו פריט לבוש ואביזר אופנה, קטלוג כיסויי ההגה מגוון מאוד. צבעים, סגנונות וגימורים שונים – ברגע שהחלפתם כיסוי הגה, החלפתם אווירה.
רוצים להפתיע את האישה? לעשות הפתעה לנהג צעיר? להתחדש? התחילו מהחלפת כיסוי ההגה וקבלו שינוי מיידי בעלות מזערית.

הבעיה הכי גדולה בהחלפת כיסוי הגה היא הבחירה :-)
קטלוג כיסויי ההגה של הדר רוזן מציע מגוון רחב מאוד של סגנונות, כיסויי הגה מבד, כיסויי הגה מעור ועוד.

כיסויי ההגה מגיעים במגוון גדלים להתאמה מדויקת עבור כל סוג רכב. מומלץ להיוועץ בנציג השירות בנקודת המכירה כדי לוודא בחירת כיסוי הגה במידה הנכונה. הלבשת כיסוי ההגה נעשית עם מעט מאמץ, כך שהכיסוי הדוק על ההגה ואינו מסתובב חופשי.

 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: