סט כיסויי מושבים - סוגי כיסויים

מהו הדבר הראשון שכל ישראלי קונה לאחר קבלת הרכב החדש? נכון, מדובר בסט כיסויים למושבים של הרכב. אנחנו אוהבים לשמור על הרכב שלנו כך שערכו יישמר ככל הניתן לאורך שנים עד מכירתו. כמו כן אנחנו אוהבים לשדרג את מראה פנים הרכב כאשר הריפודים הסטנדרטיים אינם לטעמנו מספיק. הדרך הקלה והיעילה ביותר להגיע לתוצאה הרצויה, במהירות ובמחיר הוגן, היא להשקיע ברכישת סט כיסויים איכותי למושבים. מעוניינים לדעת יותר על הנושא? המשיכו לקרוא.

סט כיסויים למושבי הרכב - גופיות

לפעמים מחפשים פתרון זמני, סט כיסויים שקל להרכיב ולפרק כשרוצים. יתכן כי אנחנו לוקחים את הכלב לווטרינר וצריכים להגן זמנית על המושבים, או שעושים טיול של כמה שעות עם הילדים, נוסעים לחוף הים ורוצים להגן על המושבים המקוריים. יתכן גם כי פשוט אתם אוהבים את המראה של גופיות למושבים.
סט כיסויי גופיות לרכב הוא פתרון אידאלי כאשר לא רוצים להשקיע בכיסויים יקרים יותר וכאשר קיים צורך בשימוש זמני בכיסויים. הגופיות קלות להרכבה ופירוק כך שאפשר להשתמש בהן באופן קבוע או רק כאשר צריכים. אפשר גם לכבס אותן בקלות בכל מקרה של צורך במכונת כביסה ולהחזיר אותם נקיים. כיסויי גופיות מקנים מראה צעיר ומדליק וכן הם מגנים בתורה טובה מאוד על ריפודי הרכב המקוריים תוך אפשרות לראות אותם בפינות הגופיות. ניתן להשיג כיסויים איכותיים למושבים בכל נקודות המכירה של הדר רוזן וכן גם באתר החברה. הגופיות של הדר רוזן מיוצרות מחומרים איכותיים, בעלות שכבה ספוגית להגברת הנוחות בישיבה ברכב ואינו חוסמות את הפתחים המיוחדים במושבים עבור כריות האוויר. כמו כן הגופיות של הדר רוזן מתלבשות ומתאימות לכל סוגי הרכבים.

סט כיסויי מושבים - כיסויים מלאים

סט כיסויי מלא למושבים, שלא כמו גופיות, מצריך כבר התאמה מדויקת יותר לצורת מושבי הרכב. כל יצרני הרכב מייצרים מושבים באופן מעט שונה וגם קיים שוני מדגם לדגם ובין תתי דגמים. 
חברת הדר רוזן מייצרת סטים של כיסויים למושבי הרכבים - כל הרכבים, כל הדגמים, כל תתי הדגמים.
כיסויים אלו, הם אוניברסליים ומתאימים לרכבים רבים, ובהתקנה מקצועית הם יראו מדויקים על גבי המושבים של רכבכם.
הכיסויים מיוצרים בדגמים רבים, כך שיתאימו לכל טעם, כאשר החומרים הם איכותיים ביותר ותפורים היטב.
הכיסויים של הדר רוזן מתוכננים לכך שהם לא יפריעו לפעילות כריות האוויר של מושבי הרכב או לתפעול הרכב עצמו כגון חגורות בטיחות וכדומה. הם יראו הדוקים ונהדרים בכל מצב וניתן לבחור בין סוגים שונים של דגמים עם בדים, צבעים, תפירות, עיטורים ועיצובים שונים.

סט כיסויים למושבים ברכב - כיסויים בהתאמה אישית

מי שרוצה להשקיע אף יותר ברכבו ולכסות את המושבים בכיסויי שיראה כאילו הגיע עם הרכב מהמפעל, ישנה אפשרות של כיסוי מושבים בהתאמה אישית לפי דגם הרכב.
כיסויים אלו מאפשרים לכסות את המושבים באופן כזה שאם יש לכם לדוגמה חלוקה במושב האחורי - הכיסויים יאפשרו זאת, אם יש לכם ידית נוחות במושב האחורי - הכיסויים יותאמו באופן כזה שתוכלו להשתמש בידית. כמו כן, אם ישנם כפתורים מיוחדים, ידיות נוספות ועוד - הכיסויים יותקנו בדיוק לפי מה שיש ברכב.
במקרה הזה, תוכלו לבחור את דגם הכיסוי מהקטלוג המגוון של הדר רוזן, ולהזמין אותו בהתאמה אישית. ההזמנה עוברת למפעל הדר רוזן ושם נתפרת בדיוק לפי צורת כסא הרכב שלכם.
לאחר שהכיסוי מוכן, הוא נשלח אל המתקין המורשה, והוא דואג להתקנה מושלמת.
את הכיסויים בהתאמה האישית ניתן להזמין אך ורק דרך נקודות המכירה הפזורות בארץ. הכיסויים נתפרים על פי הזמנה בלבד והם אינם מוצר מדף. 
 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: