שיפורים לרכב

תחום שיפורי הרכב הוא מאוד פעיל בישראל - אנחנו אוהבים את הרכבים שלנו ותמיד מחפשים את האביזר הנוסף שיבדיל, ישפר, יהפוך אותו לנוח יותר, יפה יותר, בטוח יותר, מוגן יותר, ישפר את חוויית הנהיגה ואפילו ישפר את הריח שלו.
בתחום אביזרי הרכב יש המון אופציות עם מגוון של איכויות וגם מוצרים שצריך להיזהר מהם. כאשר קונים אביזר לרכב, ובמיוחד אם הוא מעורב בצורה כלשהי בתפעול הרכב, צריך להפעיל שיקול דעת ולוודא שרוכשים מוצר איכותי ולא כזה שעשוי לסכן אותנו.
 

אביזרי נוחות ואסתטיקה לרכב

 • כיסויים למושבי הרכב: המטרה של השימוש בכיסויים למושבים ברכב היא כפולה - מטרה אחת היא להגן על הריפודים המקוריים עם כיסויים איכותיים, והמטרה השניה היא הזדמנות לשנות, לגוון ולשפר את העיצוב של המושבים ברכב ואף לשפר את הנוחות. כיסויי מושבים לרכב יכולים לכלול גם כריות גב שמשפרות את הנוחות בנהיגה. חברת הדר רוזן מייצרת כיסויים עבור כל סוגי הרכבים. הדר רוזן גם לוקחת בחשבון בתהליך הייצור את מיקום כריות האוויר של המושבים כך שהריפוד לא יפריע לתפקודם. הכיסויים מוצעים בשלל צבעים, דגמים, גימורים, בדים, דמוי עור ועוד שכולם תוכננו בקפידה למזג האוויר החם של ישראל כך שהם יחזיקו לזמן רב. לאלה שמחפשים פתרון פשוט, הדר רוזן גם מייצרת כיסויי גופיה למושבים, שקל להרכיב, לפרק ולכבס. 
 • כיסוי הגה: הוא גם נותן להגה עוד נפח, משפר את מראהו, ומגן עליו מהשמש והשימוש. הוא יכול לשפר את יכולת האחיזה עם חיספוסים שונים, גומי, עור, בד וכל השילובים ביניהם וגם תוספת ריפוד שיהיה גם נעים יותר לאחוז בהגה. 
 • טסות לרכב: הוספת טסות לגלגלים היא דרך מהירה, קלה ולא יקרה לשדרג את מראה הגלגלים המקוריים. בהדר רוזן קיימות דוגמאות רבות לטסות, גם כאלה המדמות ג'נטים יוקרתיים בלי לשבור את קופת החיסכון. הטסות הן איכותיות ביותר, קלות להרכבה ופירוק ואוחזות מצויין בגלגל. 
 • שטיחים לרכב: לפעמים השטיחים ברכב הם פשוט יקרים מדי מכדי לא להגן עליהם, או שהם לא מספקים הגנה מספקת מלכלוך. ויש גם שטיחים מקוריים שהם פשוט לא יפים ולא פרקטיים, וכאלה שלא ניתנים לשטיפה או פירוק. לא משנה מה הסיבה, שטיחים לרכב היא דרך מעולה להגן על רצפת הרכב. כל השטיחים מיוצרים מחומרים איכותיים ובסטנדרטים גבוהים ביותר תוך תכנון מוקפד כדי להבטיח התאמה מצוינת, הרכבה ופירוק קלים, אפשרות שטיפה קלה ומנגנון חיכוך ברצפת הרכב כדי שהשטיחים לא יחליקו תוך כדי נהיגה. 
 • משענת יד: בהרבה רכבים אין בכלל משענת יד. לא עוד. הדר רוזן משווקת משענות יד איכותיות בכמה גדלים כך שיוכלו להתאים לרוב הרכבים. סוף-סוף תוכלו להתרווח ולהשעין את היד על המשענת. חלק מהמשענות מכילות גם תא איחסון קטן לנוחותכם. 
 • כריות לגב: אם המושבים ברכב לא נוחים לכם, פשוט הוסיפו כרית גב למושב כך שהתמיכה תהיה טובה יותר והנסיעה נינוחה יותר.

אביזרי רכב לשמירה על ערך הרכב

 • כיסוי לרכב: כיסוי לרכב הוא מוצר מוכר המספק הגנה מעולה לרכב מפני קרני השמש, לכלוך ורטיבות. צבע הרכב - לא משנה כמה תטפלו בו - ניזוק מקרני השמש, לשלשת ציפורים ועוד. אלא אם יש לכם חניה מקורה, כיסוי רכב הוא הפתרון הטוב ביותר להגנה עליו. הוא גם ישמור על פנים הרכב קריר יותר בחודשי הקיץ כאשר אתם מחנים את הרכב בשמש. 
 • כיסויים למושבים: אלה גם שומרים על הריפודים המקוריים של הרכב כך שכשתגיע העת למכור את הרכב, הריפודים המקורים יהיו במצב חדש לגמרי. ריפודים מקוריים משומשים, מוכתמים, קרועים, עם חורים של סיגריות ועוד, בהחלט יכולים להרתיע קונים פוטנציאליים ולהוריד מערך הרכב.
 • מגן שמש: מגן שמש המורכב בשמשה הקדמית שומר על כל הדשבורד מחום גבוה בקיץ וכך מונע סדקים וייבוש של החומר הפלסטי ממנו הוא מיוצר. 
 • שטיחים לרכב: אלא ישמרו על רצפת הרכב, ועל הריפודים של רצפת הרכב במצב חדש. כל לכלוך או נוזלים ילכדו בהם מבלי שיוכלו להגיע למטה. כתמים בשטיח המכסה את תחתית הרכב, יכולים להחשיד בבעיית רטיבות וחלודה ובכך להפחית מערך הרכב. 

אביזרי רכב - חובה לכל מצב

 • אחד האביזרים שהוא באמת חובה בכל רכב הוא כבלי התנעה. אם כבר קרה לכם שהמצבר שלכם התרוקן מה שמנע מכם להגיע למחוז חפצכם כי לא מצאתם נהג אחר שיכול היה לעזור לכם, אז בטח הבנתם שכדאי פשוט לרכוש סט כבלי התנעה, לאחסן אותם בתא המטען, ואם יגיע הצורך - פשוט לשלוף אותם ולהתניע. כך תוכלו גם לסייע לאחרים. 
 • ג'ילדה 3D: לא מדובר בג'ילדה רגילה, אלא בפלא של ממש. זוהי ג'ילדה בעלת כושר ספיגה יוצא דופן המיוצרת מחומרים איכותיים ביותר כך שהיא לעולם לא תשרוט את צבע הרכב.אם אתם אוהבים את הרכב שלכם נקי בכל עת, תוכלו לעשות בה שימוש רב וליהנות מרכב מבריק.
 • בקבוק ריח ארומה: לריחות לא נעימים יש נטייה להיות עקשנים בתוך הרכב - ריחות של שאריות אוכל, פליטות של תינוקות, ריחות של בעל חיים ועוד - כל אלה יכולים לגרום לחוויית נהיגה לא נעימה בעליל.. בקבוק ריח ארומה יבטיח כי פנים הרכב ישאר נעים לשהייה בכל מצב. 
 • תושבת לטלפון נייד: כיום זהו פריט חובה - הן מביחנה חוקית והם מבחינה בטיחותית. מעבר לכך שלא חוקי להחזיק ביד טלפון בעת נהיגה, טלפון שאינו מעוגן ברכב יכול גם לעוף בעת בלימה חזקה ולהינזק. 
 • מגבים איכותיים: לא כל המגבים שמגיעים עם הרכבים הם איכותיים מאוד. עם השמש החזקה בארץ, תרכובות גומי זולות מתייבשות במהרה, דבר שפוגם בפעילות המגבים, הם לא יוכלו להסיט את מי הגשם מהשמשה, דבר שהוא מסוכן לזמן הנהיגה, והם אף ויכולים לשרוט את השמשה. מגבים איכותיים כמו מגבים שטוחים מהדור החדש ישרתו אתכם לאורך זמן ללא שריטות, עם פעילות שקטה וחלקה. 

אביזרי רכב המשפרים את הבטיחות

 • כיסוי הגה: משפר את יכולת האחיזה בהגה, במיוחד כאשר מדובר בהגה חלקלק שלא מסתדר טוב עם ידיים מזיעות בקיץ…
 • מגבים איכותיים: שמשה נקייה היא ערובה לבטיחות. כל הפרעה בשדה הראייה בנהיגה יכולה לסכן אתכם ואת הסובבים. מגבים איכותיים יבטיחו כי תראו טוב בכל מצב. 
 • שטיחים: אם השטיחים ברכב מחליקים, כדאי לכם לשדרג אותם לשטיחים איכותיים שנאחזים היטב ברצפת הרכב. שטיח שמחליק מתחת לרגל בעת בלימה למשל יכול להיות מסוכן ביותר.

אביזרי רכב מומלצים נוספים 

 • ארגונית לרכב: חפצים חופשיים ברכב ובתא המטען יכולים להפוך למסוכנים בעת בלימה חזקה או תאונה. אם תסדרו אותם בארגונית הם לא יוכלו לעוף לכל עבר, ופנים הרכב יראה הרבה יותר מסודר.
 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: