ג'ילדה איכותית לרכב

כולנו אוהבים לשמור על הרכב שלנו נקי ולמי ששוטף את הרכב לבד, גי'לדה איכותית היא אחד העזרים החשובים להשגת תוצאה טובה ורכב נקי ללא רבב.
אם עד עכשיו השתמשתם בסמרטוטים, אתם לבטח מכירים בכך שהם לא ממש עושים את העבודה, וכמו כן הם משאירים סימנים ולא מייבשים היטב את הרכב, וגרוע מכך הם אף יכולים לשרוט את הצבע שלו. אז מה עושים, ואיך בוחרים בג'ילדה איכותית לרכב? המשיכו לקרוא ונגלה לכם.

ג'ילדה 3D

בעבר הג'ילדה האיכותית, או נכון יותר, האפקטיבית ביותר הייתה עשוייה מעור אמיתי. לעור יש יכולות ספיגה וניגוב טובות אבל הוא נוטה ללכוד את הלכלוך, גורם לחיכוך גבוה ומתייבש כשלא בשימוש עד כדי בלאי.
כיום קיימים פיתוחים טכנולוגים כאלה ואחרים, מטליות פלא למיניהן, ומעכשיו יש גם את מטלית 3D של הדר רוזן. הגילדה 3D פותחה במיוחד על מנת לספק תוצאה טובה אף יותר מג'ילדות העור הידועות והמוכרות, והיא מהווה פטנט מושלם לניקוי וניגוב הרכב כולל משטחים צבועים, חלונות וכל משטח אחר ברכב. היא עשוייה מחומר תלת מימדי מיוחד אשר מספק כושר ספיגה וניגוב גבוה במיוחד. בנוסף, ולא כמו ג'ילדות אחרות, ג'ילדה לרכב 3D מתרככת ומוכנה לעבודה מיד עם המגע הראשון שלה עם מים.

ג'ילדה שמנגבת בלי חיכוך

אם שטפתם את הרכב שלכם בעצמכם בעבר והשתמשתם בג'ילדת עור, או דמוי עור, אתם לבטח זוכרים איך היא נדבקת על המשטחים הצבועים של הרכב והשמשות עד כדי צורך במאמץ לא קטן לפעולת הניגוב והייבוש. אם נחשוב על זה לרגע, עצם ההיצמדות וההידבקות של גי'לדת עוד על המשטח נובעת בגלל שהג'ילדה סופגת את הלחות והנוזלים שזה דבר טוב, אבל מצד שני נוצר חיכוך מוגבר. בנוסף, במידה וקיים לכלוך לכוד בתוך הג'ילדה או בינה לבין המשטח, עלולות להיגרם שריטות על גביו, שזה דבר ממש לא רצוי. הבשורה היא שהג'ילדה החדשה 3D היא בעלת כושר ספיגה וניגוב גבוהים ביותר מבלי שיגרם חיכוך גבוה על פני השטח, לא משנה באיזה כיוון את מנגבים, כך שהיא ידידותית הרבה יותר לרכב שלכם. 

ג'ילדה שלא שורטת

מאחר וגילדת 3D בעלת חיכוך נמוך, היא לא תגרום שריטות לצבע הרכב. חשוב להבין כי את השריטות לא תמיד ניתן לראות בעין שאינה מקצועית. גם אם הרכב שלכם מלוכלך באבק או חול, ג'ילדת 3D לא תגרום לשריטות ברכב מאחר והיא תדע ללכוד את כל הלכלוך לעומק הסיבים שלה כך שהוא לא יהיה במגע ישיר עם המשטח, בניגוד למה שקורה עם כל ג'ילדה אחרת.

ג'ילדה שמתאימה לניקוי כל משטחי הרכב

ג'ילדה 3D מתאימה לשימוש כמובן לכל המשטחים הצבועים ברכב, כמו גם לשמשות וחלונות וגם לכל שאר החלקים של הרכב: טמבון, פלסטיקה, טסות, וגם לפנים הרכב כגון משטח הדאשבורד, ההגה ועוד. אין למעשה דבר שעומד בפני כושר הניקוי של ג'ילדת 3D והיא לא תגרום לשום נזק בשום מקום שהיא תבוא איתו במגע. קסם של ממש.

איפה קונים ג'ילדה איכותית לרכב

את ג'ילדה 3D של הדר רוזן תוכלו לרכוש בנקודות המכירה ובחנויות המפיצות את מוצרי החברה - לחצו כאן לרשימת נקודות מכירה. מוצרי הדר רוזן נמכרים במאות חנויות הפרושות בכל רחבי הארץ - ערים, ישובים, על הדרך בתחנות דלק ועוד. הג'ילדה מוצעת בשני גדלים לבחירתכם:
  • ג'ילדה גדולה: 43X64 ס"מ
  • ג'ילדה קטנה: 32X34 ס"מ
נסו את ג'ילדת 3D ולא תתאכזבו מהתוצאות. היא תהפוך את מלאכת שטיפת הרכב להרבה יותר קלה ומהנה תוך שמירה על מצב הרכב שלכם.
 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: