פתרון לרעש המגבים על השמשה - שימוש במגב שקט

מגבים לשמשות הרכב הם רכיב בטיחותי לכל דבר, הם מבטיחים כי שטח השמשות הנחוץ על מנת שהראות תהיה טובה במהלך הנסיעה ברכב, יהיה נקי בכך שהם יפנו את הגשם ביעילות, וכל זאת מבלי להשאיר סימנים על השמשות. 
מדי מספר שנים או פחות, תלוי באיכות המגבים, יש צורך בהחלפה של המגבים לחדשים (הם גם נבדקים על ידי הבוחן במהלך הטסט לרישוי שנתי), מאחר הם מאבדים מהאפקטיביות שלהם עם הזמן. 

למה מגבים עושים רעש 

ברבים מהמגבים הסטנדרטיים קיימת בעיה של רעש בזמן פעולת המגב. רעש שכזה יכול לנבוע מחומרים נחותים מהם עשוי המגב, מיובש של המגב, מאגירת לכלוך מתחת למגב וגם מהאוויר הפוגש את המגב ואת השמשה במהירויות שונות ויוצר שריקות למיניהם בגלל המבנה של חלק מהם. כמו כן, לחץ האוויר הנוצר על המגב בזמן נסיעה מגביר את החיכוך בינו לבין השמשה ובמידה והמגב לא באיכות או במצב תקין, עלול להיווצר רעש של גרירת המגב על גבי השמשה.  
אם אתם מעוניינים לפתור את הבעיה תשמחו לדעת כי קיים פתרון זמין בדמות המגב השקט. 

מגבי הדור החדש - מגב שקט

בניגוד למגבים מהדור הישן בהם פס של גומי מורכב על מסגרת עבה בעלת מפרקים שונים כדי ליצור התאמה בינו לבין השמשה, מגבים מהדור החדש הם שטוחים יותר באופן יחסי, בעלי מבנה יעיל הרבה יותר (פחות חלקים ופחות מפרקים), בעלי צורה אווירודינמית ויכולת התאמה גבוהה ביותר לצורת השמשה של הרכב. מגבים סטנדרטיים מהדור הישן אינם מותאמים באופן טבעי לקימור שמשת הרכב (במצב הלא מורכב שלהם הם ישרים וללא קימור), לעומתם המגבים מהדור החדש בעלי קימור טבעי אשר מבטיח התאמה מושלמת לשמשת הרכב שלכם. בזכות המבנה הפחות מורכב שלהם, המגבים מהדור החדש חשופים הרבה פחות לתקלות ובעלי אורך חיים גבוה בהרבה. כמו כן, בזכות המבנה והצורה שלו, המגב מהדור החדש נצמד באופן שווה לכל אורכו שלא כמו במגב מהדור הישן. בזכות המבנה האווירודינמי שלהם המגבים מהדור החדש יתפקדו ללא הפרעה בכל תנאי מזג האוויר: רוחות חזקות לא ירימו אותם ומהירות גבוהה לא תפריע לתפקודם. בזכות המבנה שלו המגב מהדור החדש פותר את בעיית הרעש שהייתה מופיעה תכופות במגבים מהדור הישן.

מגבים עם גרפיט 

מגבים איכותיים מיוצרים מגומי איכותי כאשר להב המגב מצופה בחומר גרפיט. הגרפיט הוא חומר המבטיח פעולה שקטה וחלקה של המגב לאורך זמן. ניתן למצוא גרפיט בשימוש נרחב בתעשייה בצורת אבקה בזכות יכולת הסיכה הטבעית שלו. גרפיט נמצא גם בליבת העפרונות הישנים למשל, וממליצים לשפשף אותם על מפתחות שלא מתפקדים באופן חלק במנעול, מאחר והחומר מאפשר תנועה חלקה יותר. 

האם מגבי הדור החדש מתאימים גם לרכב שלי 

סט המגבים מהדור החדש מתאים לכל סוגי הרכבים, כיוון שהוא מגיע עם מתאמים בגדלים שונים ובצורות שונות הכלולים באריזה. המתאמים הללו מאפשרים לכם להתקין את המגבים על כל דגמי הרכבים. במידה ואתם לא בטוחים איך להרכיב את המגב, או באיזה מתאם להשתמש עבור הרכב שלכם, היועצים בנקודות המכירה של הדר רוזן ישמחו לסייע לכם בהתקנת המגב עבורכם.

האם חייבים לקנות מגב אחורי מהיבואן? 

מגב אחורי הוא רכיב שאינו קיים בכל רכב, והיה קשה מאוד למצוא מגב חלופי כאשר המקורי נשחק ועבר זמנו. אנו בטוחים כי תשמחו לדעת שכבר לא חייבים לרכוש מגב מקורי חדש מיבואן הרכב, כיוון שחברת הדר רוזן מספקת כיום לא רק מגבים לשמשה קדמית אלא גם מגב לחלון אחורי עבור כל סוגי הרכבים, בגדלים שונים ומהדור החדש באיכות ללא פשרות.
המגב האחורי השטוח של הדר רוזן מצופה גרפיט לפעולה שקטה וחלקה לאורך זמן ובכל תנאי מזג אוויר. במקום לרכוש מגב אחורי יקר ומהדור הישן אצל היבואן, בחרו במגב אחורי איכותי של הדר רוזן.
 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: