האם יש כיסוי סטנדרטי למושבי הרכב?

רובנו מעוניינים להגן על מושבי הרכב שלנו וכמובן למצוא דרך קלה, מהירה ולא יקרה להשיג את המטרה. המשיכו לקרוא ונגלה לכם פתרונות פרקטיים וטובים לכיסוי המושבים של הרכב.

יתרונות של כיסויי מושבים על הריפוד המקורי

אז למה בעצם נרצה לכסות את המושבים של הרכב שלנו?
  • הריפוד המקורי יקר ונרצה לשמור עליו במצבו החדש. שמירה על הריפודים המקוריים במצב חדש יסייע גם בהמשך כשנרצה למכור את הרכב
  • ריפודי עור: אם הריפודים המקוריים עשויים עור או דמוי עור, הם יהיו קרים בחורף וחמים בקיץ. ריפודי עור הם יפים ויוקרתיים אך לפעמים קצת קשה לחיות איתם במזג האוויר הישראלי, במיוחד בקיץ. להיכנס לרכב עם ריפודי עור לאחר שעמד בחניה בקיץ כאשר הריפודים לוהטים, זו חוויה פחות יוקרתית והרבה פחות נעימה… שימוש בכיסויי מושבים במקרה זה יקל עלינו מאוד
  • ילדים: קשה מאוד לשמור שהילדים לא ילכלכו  את הרכב. אוכל, שתיה, גלידה, שלא לדבר על יצירות אמנות שהם לפעמים אוהבים לצייר או להביא מהגן… כיסויי מושבים ישמרו את הריפודים המקוריים במצב נקי וימנעו פגיעה בהם.
  • חיות מחמד: לעתים אנחנו גם מסיעים את חיות המחמד שלנו ברכב, לטיול, לים ועוד, והן לא ממש מבינות כי הריפודים הם יקרים לנו ושעליהן לשמור עליהם… החתול ישמח לחדד את הציפורניים שלו על הריפודים של הרכב, והכלב ישמח להתגלגל עליהם, להעביר את הריח שלו אליהם ולהשאיר מלא שערות שקשה מאוד לנקות אחר כך. כיסויי מושבים ישמרו על הריפודים המקוריים מכל השריטות, השפשופים, השערות והריחות הלא נעימים. 
  • עבודה מלכלכת: לחלקינו עבודה המערבת לא מעט לכלוך, בניה, אינסטלציה, חשמל ועוד, או הסעת חומרים ומוצרים ברכב, צבעים, חומרים כימיים, חומרי בניה, קרטונים, פלסטיקים ועוד. כל אלה הם מקור לפגיעה בריפודים המקוריים, הן מלכלוך קשה והן משפשופים ושריטות. כיסוי מושב ישמור את הריפוד המקורי מכל אלה.
  • הכיסוי ניתן לפירוק בקלות: כיסויים כמו גופיות לרכב או ובלייזרים הם מאוד קלים להרכבה ופירוק וניתן גם לכבס אותם כך שקל להיפטר מכל הלכלוכים, הריחות וכיו"ב, ולרענן את הרכב עם פעולה פשוטה של כביסה של הכיסויים.

איזה כיסוי מושבים מתאים לכל רכב? 

הכיסויים היחידים שמתאימים לכל רכב בצורה מושלמת הם כיסויי מושבים מסוג גופיות ובלייזרים - ממש כך - להוציא מהאריזה ולהלביש.  ללא צורך בהתקנה או הזמנה מיוחדת.
כיסויי גופיה למושב הרכב הם כיסויים קלים המספקים כיסוי של החלקים החשובים של ריפודי המושבים מבלי לכסות אותם באופן מלא. עדיין ניתן לראות את הריפודים המקוריים באופן חלקי באזורים הלא מכוסים (פינות למשל). בזכות המבנה היחודי של כיסויי הגופיות למושבים, הם יכולים להתלבש על כל מושב של כל רכב בצורה טובה. הם נמתחים על המושבים כך שההתאמה מושלמת ללא אזורים רופפים. כמו כן כיסויי הגופיות אינם מכסים כלל את פתחי כריות האוויר של המושבים כך שהם לא מפריעים לתפקודם ואין צורך לחתוך חתך בצורה פחות אסתטית. כיסויי הגופיות של הדר רוזן עשויים מבד איכותי, עמידים ונעימים למגע. הגזרה שלהם היא אוניברסלית ומאפשרת התקנה קלה המבטיחה התאמה מלאה לדגמי הרכב השונים. הכיסויים מרופדים בספוג לשמירה על מושבי הרכב ולנוחות מירבית.
כיסויי בלייזר הם כיסויים אוניברסליים עם כיסוי מלא של המושבים. הבלייזרים של הדר רוזן עשויים מבד איכותי מרופד בספוג, עמיד ונעים למגע. הם מיוצרים בגזרה ייחודית המתאימה לכל סוגי הרכב ומגיעים עם ריץ' רץ' להתקנה קלה ומהירה.
גופיות ובלייזרים קיימים בצורות, חומרים, מרקמים, צבעים ועיצובים שונים ורבים לבחירה. כמו כן, תוכלו לבחור בתצורה של רק מושבים קדמיים, רק מושבים אחוריים או כסט מלא לכל המושבים ברכב. 
הם מתאימים לכל סוגי המושבים של כל דגמי הרכבים ומהווים פתרון אידיאלי, לא יקר וקל להרכבה לשמירה על המושבים המקוריים. קיימות איכויות שונות של גופיות בשוק וחשוב לבדוק כי גופיות ובלייזרים איכותיים יהיו מיוצרים מחומרים איכותיים ויכללו שכבה מספוג להגברת הנוחות. 

איך מתקינים גופיות ברכב?

התקנת גופיות למושבים של הדר רוזן ברכב היא פעולה פשוטה ומהירה הניתנת לביצוע לבד. פשוט מוציאים את הגופיות מהאריזה, מלבישים את הגופיה על המושב כמו שלובשים גופיה, מותחים, מעבירים את גומיות המתיחה מתחת ומאחורי המושב וזהו!
הגופיות מתאימות למושבים של הרכב שלכם כך שהן נמתחות על גבי המושב בקלות ובצורה חלקה. ניתן להרכיב את הגופיות על כל המושבים או על חלקם (ניתן לרכוש סטים חלקיים או מלאים כפי שצוין קודם) בהתאם לצורך שלכם. 
הגופיות למושבים הן דרך קלה, פשוטה ולא יקרה לשדרג ולהגן על המושבים המקוריים, כך שניתן להסיר אותם באותה קלות בה הרכבתם אותם, כאשר אתם לא צריכים אותן או רוצים לכבס אותן. תיהנו :) 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: