למה כדאי לקנות טסות לגלגלי הרכב

טסות לגלגלי הרכב הם מוצר פשוט אך מתקדם המשמש כמגן לג'נטים של גלגלי הרכב מפני לכלוך, נזקי השמש, שריטות ועוד. כך הג'נטים ישמרו במצבם המקורי והטסות יוסיפו פן אסתטי לג'נטים פשוטים. 
פעם רכבים יוקרתיים היו נמכרים עם טסות יפות לכיסוי, שמירה והסתרת הג'נט שבדרך כלל היה מיוצר מסגסוגת מתכת פשוטה ולא אסתטית במיוחד. מאחר ולטסות הייתה נטייה להשתחרר מהגלגל לפעמים (עם מכה חזקה בגלגל למשל) או ש"אספנים" למיניהם היו מלקטים אותן מאחורי גבם של בעלי הרכבים, וכן בעלי הרכבים הפשוטים יותר רצו לשדרג את המראה הרכב שלהם עם טסות יפות נוצרה תעשייה שלמה של ייצור טסות חלופיות לרכבים.
 

טסות לשדרוג מראה הרכב

כיום רוב הרכבים נמכרים ללא טסות. בדרך כלל הג'נטים איכותיים מבחינת איכות החומרים אך לפעמים ובמיוחד ברכבים הזולים יותר ורכבי עבודה, הג'נטים אינם בעלי עיצוב כל כך יפה, הם פשוטים למדי. חלק ישקיעו אלפי שקלים בהחלפת הג'נטים לכאלה התואמת את טעמם האישי, בעלי מראה יותר יוקרתי, ספורטיבי ועוד. הטסות יכולות לספק בדיוק את אותו המראה בהשקעה כספית הרבה יותר קטנה. הטסות קיימות עבור כל סוגי הרכבים ובסגנונות שונים ורבים. הן בדרך כלל עשויות מפלסטיק שהוא חומר קל ועמיד בגימור מתכתי הנראה בדיוק כמו ג'נט פרימיום. הטסות הן דרך קלה וזולה לשדרג את מראה הרכב שלכם. גם אם תרצו לשנות שוב את העיצוב בהמשך או שהן חלילה יישברו או יגנבו (וזה מעצבן אך התופעה דעכה מאוד) ניתן להחליף אותן בקלות ובעלות מינימלית. 

טסות לשמירה על הג'נטים המקוריים של הרכב

חלק מהרכבים נמכרים עם ג'נטים יקרים ויוקרתיים מסגסוגת אלומיניום או מתכות קלות יקרות אחרות. במידה והג'נט נחשף יותר מדי לשמש, יפגם הצבע שלו, הצבע ידהה מפגיעה חוזרת של שמש וחומרים מזהמים מהכביש, החלפתה כרוכה בסכום כסף לא קטן, אפילו כמה אלפי שקלים בחלק מהרכבים. בישראל אנחנו מאוד דואגים לשמור על הרכבים שלנו במצב טוב ככל הניתן ומשתדלים להגן על החלקים המקוריים מכל פגיעה כך שניתן יהיה למכור את הרכב בעתיד בעבור המחיר הטוב ביותר ובקלות. טסות במקרה זה, ישמרו על הג'נטים היקרים שלכם ויספגו את כל הפגיעות במקומם. אם יהיה צורך להחליפן בהמשך, אפשר לעשות זאת בקלות (מסירים את הטסה הקודמת ושמים טסה חדשה, פשוט) ובעלות זניחה יחסית.

טסות לשינוי מראה הג'נטים

גם הג'נטים היקרים ביותר לא תמיד יהיו לטעמינו מבחינת העיצוב. לפעמים קונים רכב יד שנייה עליו הורכבו ג'נטים שלא ממש נראים לנו מתאימים ובמקום לרוץ ולהשקיע סכומים גדולים ועבודה (מצריך פירוק גלגלים וצמיגים) פשוט אפשר לרכוש סט טסות בעיצוב הנראה לנו ובדקות ספורות של עבודה נוכל להרכיב אותן על הג'נטים ולשנות את מראה הגלגלים למשהו שאנחנו אוהבים.

טסות איכותיות לרכב

נכון שטסות הוא מוצר לא יקר אך עדיין שווה לוודא כי אתם קונים טסות איכותיות ולא כאלה מייצור זול ונחות.
טסות איכותיות מציעות את היתרונות הבאים:
  • משמשות לכיסוי והגנה של ציר הגלגל וברגי ההידוק - טסות איכותיות יושבות בצורה טובה ומהודקת על הג'נט ולא ישתחררו באמצע נסיעה.
  • טסות איכותיות עשויות פלסטיק ABS איכותי במיוחד העמיד בשבר, טמפרטורה וקורוזיה. 
  • טסות איכותיות מציעות גימור איכותי ברמת הצבע האורגינלי של הרכב.
  • טסות איכותיות מוצעות גם במבחר דגמים חדשים המקנים לרכב מראה של חישוקי המגנזיום האורגינליים של טובי יצרני הרכב היוקרתיים.
  • טסות איכותיות מאפשרות התקנה קלה בלחיצה באמצעות טבעת אבטחה מתכווננת ממתכת, בעלת שני מצבים להבטחת התקנה מושלמת.
  • כאשר אתם מחפשים לרכוש טסות איכותיות עבור הרכב שלכם, חפשו את הטסות של חברת הדר רוזן המציעות איכות ללא פשרות.
 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: