האם כיסוי מושבים לרכב חוסמים את כריות האוויר?

אם לרכב שלכם יש כריות אוויר מובנות בתוך המושבים, אתם בטח תוהים אם בכלל ניתן להשתמש בכיסויי מושבים ואם הם ישבשו את פעילות כריות האוויר במקרה של תאונה חס וחלילה. המשיכו לקרוא וגלו איך ניתן להימנע מטעויות קריטיות.

למה חשוב שכיסוי המושב ברכב לא יחסום את כריות האוויר

לכריות האוויר המובנות לתוך המושבים ברכב יש תפקיד חשוב: להתנפח בזמן תאונה על מנת לספק הגנה לחלקים שונים בגוף מפגיעה אפשרית. לרוב תפקידה של כרית האוויר הממוקמת בצד המושב הוא להגן מפני תאונה ופגיעה מהצד של הרכב. מכאן קל להבין כי חשוב לוודא כי מערכות כריות האוויר של המושבים יוכלו לתפקד כפי שתוכננו. כיסוי מושב לרכב שלא תוכנן לאפשר לכריות האוויר לתפקד כרואי פשוט לא יאפשר לכריות האוויר להיפתח ולהתנפח כמתוכנן כך שבמקרה של תאונה כרית האוויר עשויה לא תגן עליכם כלל.  

האם קיימים כיסויים למושבים לכל רכב אשר לא חוסמים את כריות האוויר?

כיום ניתן להשיג כיסויים למושבים אשר תוכננו כך שלא יתערבו בפעילות התקינה של כריות האוויר במושבים. איך נדע אם הכיסוי מתאים לשימוש עם מושב בעל כריות אוויר? קודם כל רוכשים מחברה ידועה בלבד, חברה שתוכלו לסמוך על איכות הייצור של המוצרים שלה וכן על הצהרתה כי הכיסויים מתאימים לשימוש עם מושבים בעלי כריות אוויר. 
כיסויי מושבים רגילים, אותם ניתן לרכוש ישירות מחנות אביזרי רכב והם מוצר מדף, אינם מתאימים בדיוק למושבי הרכב ואת פתחי כריות האוויר צריך לחתוך עם מספריים, כך שהמראה החדש די נהרס. לעומת זאת כאשר רוכשים כיסויי מושבים בהתאמה אישית לדגם הרכב, מקבלים כיסויים עם פתחי כריות אוויר במיקום מדויק ועם סגירה עדינה כדי שהמראה יהיה מושלם. 

איך לוודא שאתם קונים כיסויי מושבים שלא יחסמו את כריות האוויר?

כאמור, כיסויים למושבים בעלי כריות אוויר קונים בחנות המוכרת מוצרים של יצרנים אמינים ומוכרים. לכל אלה מכם שאוהבים לרכוש באתרים סיניים, אנו ממליצים לכם להימנע. כאן מדובר בבטיחות ולא ניתן לבדוק ולדעת אם המוצר שתקבלו, יוצר בתהליכי ייצור בדוקים, תוך שימוש בחומרים איכותיים ונכונים ובאמת לפי דגם הרכב הנכון, גם אם כתוב על המוצר שהוא מתאים לשימוש עם כריות אוויר. 
כאשר אתם באים לרכוש כיסוי מושבים שיתנו מענה גם לעניין כריות האוויר, גם יש לבחור במתקין מומלץ שידע לעשות את העבודה כהלכתה. מספיק שהמתקין לא עשה את עבודתו כמו שצריך, והכיסויים לא ישבו היטב במיקום הנכון.

איפה קונים כיסויי מושבים שלא חוסמים את כריות האוויר

כפי שראינו לעיל, חשוב ביותר מאחר ומדובר במוצר המערב בטיחות, לוודא כי אתם קונים את הכיסויים ממקור אמין, מיצרן איכותי ובעל מוניטין מוכח. בהדר רוזן, מייצרים כיסויים עבור מושבי רכב בהם כריות אוויר מובנות - כיסויים אשר מיוצרים במיוחד על מנת לא לחסום את כריות האוויר. כל כיסויי נתפר בהתאם לרכב, לפי הדגם ובמקומות בהם נמצאות כריות האוויר ושם אמורות להיפתח ולהתנפח, החברה משתמשת בתפר מיוחד, אסתטי ובטיחותי אשר יפרם ויפתח עם פתיחת והתנפחות כריות אוויר מבלי להוות כל הפרעה לתפקודם. כיסויי מושבים אלו נתפרים על פי הזמנה בלבד.
ניתן גם לבקש ממעמד ההזמנה  שפתחי כריות האוויר לא יתפרו וישארו  גלויים. 
אם אינכם בטוחים איזה כיסוי מתאים למושבי הרכב שלכם, תוכלו להיוועץ עם נציגי שירות הלקוחות או עם נציג המכירות בחנויות המוכרות את מוצרי הדר רוזן.
לגבי מחיר כיסויי מושבים עם פתח לכריות אוויר - הם אינם בהכרח יקרים יותר - המחיר בעיקר תלוי בדגם הכיסויים.


 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: