גופיות לרכב - מדוע הן מומלצות

מעוניינים בדרך קלה, מהירה, פשוטה ולא יקרה להגן על המושבים של הרכב? הכירו את הגופיות למושבים. על היתרונות של הגופיות, על אופן השימוש ההתאמה שלהן לרכבים ועוד - במאמר זה.
 

גופיות לרכב - שמירה על המושבים המקוריים

לא תמיד נרצה לכסות את המושבים של רכבנו בכיסויים מלאים וזאת מכמה סיבות אפשריות:
  • בגלל שהם יקרים יותר
  • הצורך לכיסוי הוא זמני - לדוגמה אנו שוכרים רכב לתקופה מסויימת
  • אנו מעוניינים באפשרות של פירוק הכיסוי בקלות למטרת כביסה לעתים קרובות אנחנו מעוניינים לכסות רק את המושב האחורי מפני לכלוך הנוצר בעקבות נוכחות של ילדים לדוגמה
  • אנחנו פשוט אוהבים את הנראות המודרנית שלהם כיסויי גופיה למושב הרכב הוא כיסוי קל המכסה את הריפוד המקורי באופן חלקי כאשר נוכל עדיין לראות את הריפודים המקוריים בפינות הלא מכוסות. 
גופיות למושבי רכב קיימות בצורות, חומרים, מרקמים, צבעים ועיצובים שונים ורבים לבחירה. הן מתאימות לכל סוגי המושבים של דגמי הרכבים ומהוות פתרון אידאלי ולא יקר לשמירה על המושבים המקוריים. כמו כן, קיימות איכויות שונות של גופיות בשוק, וחשוב לדעת כי גופיות איכותיות יהיו מיוצרות מחומרים איכותיים ויכללו  שכבה מספוג להגברת הנוחות. בנוסף לכל וחשוב מאוד - יש לוודא כי הגופיות אינן מכסות את הפתחים של קריות האוויר של המושבים. 

אופן השימוש בגופיות לרכב

השימוש בגופיות למושבים לרכב הוא מאוד פשוט ולא מצריך התקנה מורכבת כלל. פשוט מלבישים את הגופייה על המושב וזהו. הגופייה מותאמת למושבים של הרכב שלכם כך שהיא נמתחת על גבי המושב בקלות ובצורה חלקה. ניתן להרכיב את הגופיות על כל המושבים או על חלקם  - כמובן בהתאם לצורך שלכם.. 
הגופיות למושבים הן דרך קלה, פשוטה ולא יקרה לשדרג ולהגן על המושבים המקוריים, כך שניתן להסיר אותם באותה קלות בה הרכבתם אותם, כאשר אתם לא צריכים אותם או רוצים לכבס אותם. 
אם חשוב לכם לשמור על הריפודים של המושבים המקוריים במצבם החדש בלי להשקיע כסף רב, ואתם מעוניינים לשנות ולשדרג את העיצוב של תא הנוסעים ברכב, לשפר את הנוחות של המושבים, לשמור על הריפודים של המושבים מפני כתמים, בוץ וכדומה, ואפילו אם אתם מעוניינים לשפר את חזות תא הנוסעים למטרת מכירת הרכב, הגופיות למושבים של הרכב מהוות פתרון מושלם וזריז ליישום.

גופיות לרכב - פתרון יעיל ולא יקר

את הגופיות למושבים לרכב ניתן להשיג בשלל דגמים. ניתן לרכוש גופיות רק למושבים הקדמיים או סט שלם לכל המושבים כולל מושבים אחוריים. קיימים אפילו דגמים בעלי הדפסים מיוחדים ומודרניים, כאלה שהם יותר קלאסיים במראה, כאלה בעלי מראה ספורטיבי, וכולם כוללים גם כיסוי למשענות הראש ומתאימים לשימוש עם מושבים בעלי כריות אוויר. הגופיות למושבי הרכב הן דרך יעילה ולא יקרה כלל להגן על המושבים שלכם לאורך זמן תוך כדי הנאה מבד איכותי, עמיד לאורך זמן שגם משפר את נוחות של המושבים.

לאילו רכבים מתאימות גופיות לרכב

למעשה הגופיות מתאימות לכ סוגי הרכבים והמושבים בזכות המבנה הנמתח שלהם, אך ניתן לבחור בעיצובים שונים וצבעים שונים כרצונכם.
יחד עם זאת, חשוב לזכור כי גופיות איכותיות למושבים עשויות חומרים טובים עם שכבה ספוגית לנוחות מרבית ומתאימות לשימוש עם מושבים בעלי כריות אוויר. שימוש נוסף אפשרי הוא עבור מושבים מקוריים דמויי עור או מעור אשר נהיים מאוד קרים למגע בחורף וחמים בקיץ. עם כיסויי גופיה למושב ניתן בקלות ובמהירות למנוע את התופעה תוך כדי הגנה על המושבים.
 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: