כיסוי מושבים לרכב עם 7 מקומות

מה עושים כאשר רוצים לקנות כיסויים למושבים לרכב ולא מוצאים בגלל שלרכב יש 7 מושבים? האם קיים פתרון איכותי או שנצטרך להסתפק בכיסויי 5 מושבים בלבד? המשיכו לקרוא וגלו את הפתרון.

כיסויי מושבים לא סטנדרטיים

ניתן למצאו כיום כיסויי מושבים מוכנים למושבי הרכב עבור רוב הרכבים הסטנדרטיים, בעל 5 מושבים. אבל האם ישנם מקרים בהם לא יהיה ניתן למצוא כיסויים מוכנים? אם הרכב שלכם בעל יותר מ-5 מושבים או שהמושבים אינם סטנדרטיים, לא ניתן למצאו כיסויים מוכנים על מדפי החנויות. חלקכם יסתפקו אולי ברכישת כיסויים שמתאימים "בערך" אבל רובנו רוצים כיסויים בעלה התאמה מדויקת. לחוסר התאמה של הכיסויים של מושבי הרכב יכולה להיות משמעות לא קטנה, כמו למשל חסימת כריות האוויר של המושבים שזה דבר מוסכן, או אי התאמה למיקומי חגורות הבטיחות. 
חלקכם ינסו לרכוש שני סטים של כיסויים עבור רכב בעל 5 מושבים וינסו להתאים את הכיסויים למושבים האחוריים של הסט השני על השורה שלישית של המושבים עם תוצאה מרושלת. חלקכם ירכשו כיסויי ל-5 מושבים ויכסו את המושבים הנוספים עם שמיכה או כל בד אחר - שוב עם אותה תוצאה מרושלת שהיא מנוגדת לרעיון של הרכבת כיסויים ושדרוג מראה הרכב והמושבים. תשמחו לדעת שאין צורך להתפשר ושניתן לרכוש כיסויים בהתאמה אישית לרכבכם.

כיסויי מושבים לרכב בהתאמה אישית

רכבים יוצאי דופן עם מושבים נוספים, עם 7 מושבים למשל, או עם מושבים בצורה או חלוקה לא סטנדרטית, עדיין יכולים ליהנות מכיסויי המושבים האיכותיים של חברת הדר רוזן, רק שהדבר מצריך המזנה מיוחדת והתאמה אישית.  פשוט בחורים דגם בתוך קטלוג הכיסויים הניתנים להזמנה בהתאמה אישית (מסומנים בריבוע ירוק באתר האינטרנט של הדר רוזן, כגון כיסוי מושבים קרבון GTR), מציינים את מותג ודגם הרכב וסט הכיסויים ייתפר במיוחד עבורכם בהתאמה מדויקת לרכב. 
איך מבטיחים התאמה מושלמת של הכיסויים? אצל חברת הדר רוזן, תקבלו לא רק כיסויים באיכות ייצור מצוינת, אלא גם עשויים מחומרים עמידים, יפים ומותאמים למזג האוויר הישראלי. הניסיון הרב של החברה מאפשרת לה לייצר כיסויים בהתאמה אישית באמת, לא כיסויים אוניברסליים. החברה מחזיקה במידות ושבלונות עבור כל סוגי הרכבים והמושבים כך שתמיד תקבלו כיסויים בהתאמה מושלמת. 
ניתן להרכיב את הכיסויים בקלות לבדכם (לשם כך קיימים סרטוני הדרכה והסברים מפורטים) או להעיזר  בשירות הרכבה מקצועי. 

למה כדאי לבחור כיסוי מושבים בהתאמה אישית

אם עדיין אתם מתלבטים, להלן מספר סיבות שיעזרו לכם להבין למה כדאי לבחור בכיסוי מושבים בהתאמה אישית:
  • זה נראה יותר טוב: הייתם קונים רכב עם מושבים מרופדים בבדים שונים, צבעי ריפודים שונים? סביר שלא, אז למה הייתם מסתפקים בכיסויים חלקיים למושבים, בהתאמה מרושלת? עם כיסויים בהתאמה אישית, המושבים יראו לא פחות ממושלמים כאילו כך יצאו ממפעל היצרן.
  • בטיחות: כיסויים שאינם מתאימים במדויק למושבים של הרכב עשויים להיות גם מסוכנים. אולי הם יחסמו את פתחי כריות האוויר של המושבים, אולי הם יפריעו בתפעול המושבים וחגורות הבטיחות, אולי חוסר ההצמדות שלהם למושבים המקוריים (גודל כיסויי לא מתאים) יגרום לכם להחליק על המושבים? אם אתם מעוניינים בכיסויים לרכב שלכם אל תסתפקו בפחות מהתאמה מושלמת. אם רכבכם אינו סטנדרטי חשבו על כיסויי מושבים בהתאמה אישית.
  • חוסר הגנה על המושבים המקוריים: כיסויים אשר אינם מתאימים במדויק למושבים של הרכב פשוט לא יספקו הגנה טובה למושבים, אולי יהיו אזורים במושבים שלא מכוסים, אולי עצם היותם לא מותאמים ורופפים יגרמו לשפשוף יתר בין הכיסוי לביות ריפוד המושב המקורי, דבר שיוביל לבלאי של ריפוד המושב המקורי. 
  • חוסר התאמה: חיפוש מהיר ברשת האינטרנט תספק לא מעט תוצאות עבור כיסויים לרכב בעל 7מושבים, אם תקראו באותיות הקטנות, לרוב יהיה כתוב כי הכיסויים הם אוניברסליים, כלומר אמורים להתאים לכל הרכבים. משמעות הדבר היא כי הם לא יתאימו במדויק לכל רכב ואתם עשויים לקבל מוצר בעל התאמה מרושלת. אצל הדר רוזן, כאשר אתם מזמינים כיסויים למושבים, אתם בטוחים כי הם יתאימו לרכבכם באופן מושלם.
  • איכות: חברת הדר רוזן בעלת מוניטין של עשרות שנים ומייצרת כיסויים למושבים לרכבים באיכות בלתי מתפשרת. הכיסויים של הדר רוזן מספקים נוחות, יוקרה, עיצוב, טעם, פרקטיות ותמורה גבוהה למחיר. מומחיות והבנה בתחומי הטקסטיל, בדי ריפוד וטכנולוגיות ייצור עדכניות, מבטיחים כי הדר רוזן מספקת מוצרים מעולים.

כיסויי מושבים בהתאמה אישית - מחיר

המחיר עבור כיסויים בהתאמה אישית כמובן מעט יקרים יותרמכיסויים מוכנים, כיוון שצריך להכין אותם בהתאמה אישית עבורכם, אך לא מדובר כאן במוצר מאוד יקר כמו חליפה בהתאמה אישית אצל חייט למרות שהתוצאה די דומה. המחיר גם כמובן תלוי בדגם בו אתם בוחרים ובמספר המושבים. 
בנוסף לעלות רכישת הכיסויים, יש גם לקחת בחשבון את עלות התקנת הכיסויים (אלא אם תחליטו להתקין לבד). 
המחירים אינם זהים בין נקודות המכירה ומומלץ לקבל 2-3 הצעות מחיר עבור הדגם אותו תרצו לרכוש. לעיתים גם יש מבצעים בנקודות המכירה והמחירים יכולים להשתנות.

 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: