וישרים לאוטו

וישרים לרכב הם אבזר חשוב ובטיחותי בכל השנה ובמיוחד בעונת החורף. וישר איכותי ישאיר את שמשת הרכב נקייה וללא סימנים העשויים לעוות את שדה הריאה בזמן נסיעה. ראות ירודה בנסיעה היא מסוכנת ועלולה להביא לתאונות.
אם פעם הווישרים היו די דומים אחד לשני, כיום קיימים וישרים באיכויות שונות למדי. אם הבטיחות חשובה לכם, כדאי לכם להמשיך לקרוא.

וישרים מהדור החדש - וישר שטוח

וישרים מהדור החדש, הנקראים וישרים שטוחים, הם בעלי צורה שטוחה אשר אינה מתנגדת לאוויר בזמן הנסיעה, כך שפעולתם חלקה וללא הפרעה, גם במהירות גבוהה או בתנאי מזג אוויר קשים. גם החומרים מהם עשויים הוישרים השטוחים, איכותיים יותר מאי פעם, עם תרכובות גומי מתקדמות המבטיחות ניגוב אופטימלי ואריכות חיים טובה יותר. הוישר השטוח מאפשר פעולה משופרת של המגבים, עם תנועה חלקה וללא הפרעה על גבי שמשת הרכב, ללא רעשים ורשרושים ומבלי להשאיר סימנים על השמשה.

איך לבחור את הוישר הנכון לאוטו

כפי שראינו, הוישר השטוח מהווה חלופה מועדפת לאחר שהוישר המקורי של הרכב שלכם כבר שחוק או הרוס. כאשר אתם באים להחליף ולרכוש וישר חדש, בדקו כי מדובר בוישר שטוח מבית הדר רוזן.
חברת הדר רוזן מספקת מגוון רחב של מגבים איכותיים המתאימים לכל סוגי הרכב. ההתאמה לכל סוגי הרכבים, נעשית באמצעות סט מתאמים המגיע באריזה עם הווישרים. אם אינכם בטוחים כיצד להרכיב, או איזה מתאם הוא זה המתאים לרכבכם, המוכר בנקודת המכירה של הדר רוזן יוכל לסייע לכם בבחירת הוישר המתאים עבור רכבכם ובהתקנתו.

למה חשוב לבחור וישר איכותי לרכב

אמנם כולנו יודעים כי תמיד עדיפה האיכות אבל במקרים רבים אנחנו פשוט קונים את הוישר הראשון שאנחנו מוצאים בתחנת הדלק מבלי להתעמק על איכותו יתר על המידה. שלא לדבר על קניית וישר אשר אינו מתאים לרכב, קניית וישר באיכות ירודה עלולה גם לסכן אותנו ולעלות לנו ביוקר:
  • וישר לא איכותי לא יבצע את עבודת הניגוב בצורה טובה וישאיר את שמשת הרכב לא נקייה. שדה הראיה שלנו ברכיבה עלול להיפגם מכך והדבר מסוכן.
  • וישר לא איכותי יתייבש מהר ולא יחזיק מעמד לאורך זמן (פעם אנשים היו מסירים את הוישרים בקיץ כדי שלא יתייבשו). וישר יבש לא יבצע את פעולה הניגוב והניקוי ואף עלול לשרוט את שמשת הרכב.
  • וישר לא איכותי יכול להרעיש או לשרוק, והדבר גורם לחוסר נינוחות ואף לעצבנות בעת הנסיעה.
  • וישר לא איכותי יפעל באופן לקוי בנסיעה מהירה בגלל התנגדות הרוח. הדבר עלול אפילו לגרום לבלאי מוגבר של המנועים החשמליים המפעילים את הוישרים.

לכאורה הוישר הוא אביזר פשוט, אך לאיכותו והתאמתו לרכב שלכם יש משמעויות רבות הן בטיחותיות והן כלכליות. בפעם הבאה שאתם מחליפים את הוישרים, בחרו בוישר איכותי מהדור החדש, ותיהנו מבטיחות גבוהה ומחוויית נסיעה משופרת לאורך זמן.
 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: