משענות יד לאוטו

בתחום הרכב, קיימים כיום אביזרים רבים שנועדו לשיפור והקלת השימוש ברכב ביום יום. אחד המוצרים הפופולריים הוא משענת יד לאוטו. משענת יד לרכב אינה רק נוחה יותר, היא גם נותנת תחושה של רכב יוקרתי.

למה כדאי להוסיף משענת יד לרכב

מאחר ואנחנו מבלים שעות רבות באוטו וחלק נכבד מהזמן בפקקים, אנחנו נרצה לשפר עד כמה שניתן את הנוחות שלנו בתוך הרכב כך שנהיה יותר ערניים ויותר נינוחים. עדיין לא כל רכב מגיע עם משענת יד מרכזית בין המושבים הקדמיים (בין מושב הנהג למושב הנוסע), ולא בגלל שאין מקום לזה ברכב אלה כדי לחסוך בעלויות ייצור. אם תרצו משענת יד מובנית ברכב, תצטרכו לשלם על כך תוספת לא קטנה...
משענת יד לרכב, באה לתת מענה בדיוק לצורך הזה, כדי שנוכל בקלות לשדרג את רמת הנוחות שלנו ברכב מבלי לרכוש את התוספת היקרה הזו מהיצרן.

סוגי משענות יד לרכב

משענות יד לרכב מוצעות בתצורות שונות:
  • משענת יד בסיסית: משענת הכוללת משטח מרופד להנחת הזרוע ותא אחסון.
  • משענת יד מאובזרת: משענת יד הכוללת משטח מרופד להנחת הזרוע, תא אחסון, מתקן להחזקת כוס או בקבוק קטן, תא אשפה נשלף.
כמו כל מוצר, חשוב לוודא כי מדובר במוצר איכותי ובמיוחד מאחר ומשענת יד משתפשפת באופן מתמיד בעקבות השימוש בה. משענות יד שאינן איכותיות לא יחזיקו זמן רב ברכב, בגלל שהן עשויות מחומרים פשוטים מאוד, ללא מקדם שחיקה המתאים לשימוש זה.
קריטריון נוסף אליו יש לשים לב במשענות יד, הוא הבסיס. במשענות יד לא איכותיות, יתכן כי הבסיס יהיה עשוי חומרים פלסטיים באיכות ירודה העלולים להישבר בקלות ואף להוות סכנה של ממש בעת הנסיעה.
בנוסף, לא כל משענת יד מתאימה לכל רכב מבחינת ממדים ומיקום, ולמרות שלא מדובר במוצר יקר כדאי להתייעץ עם מומחים על מנת לוודא שהמוצר לא רק איכותי אלא גם מתאים לשימוש ברכב שלכם. מוצר לא מתאים עשוי להפריע לתפעול הרכב, תפעול ידית בלם היד, ידית ההילוכים ואפילו חגורות הבטיחות.

משענת יד לרכב - מחירים

מחירי משענות היד כמובן תלויים במידה רבה באיכות וביצרן כמו בכל מוצר אחר, אך אין זה אומר שכדי לקבל מוצר איכותי צריך לשלם הרבה. המוניטין של מוצרי הדר רוזן ידוע מאוד, ואיכות המוצרים, כמו גם השירות והייעוץ הם מצוינים.
את מחירי משענות היד לרכב תוכלו לברר בכל נקודת מכירה של הדר רוזן. נקודות המכירה פרוסות ברחבי הארץ ובהן תוכלו להשיג מגוון רחב של מוצרי נוחות נוספים לרכבכם, בנוסף למשענת היד.
 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: