כיסוי הגה – חלק או מחוספס

אם אתם שוקלים לרכוש כיסוי הגה בקרוב, ואתם תוהים לגבי הסוגים הקיימים ולמה בכלל כדאי לרכוש כיסוי הגה, מומלץ שתקראו מאמר זה.
 
 

כיסוי הגה - למה כדאי?

קיימות סיבות רבות למה כדאי להשקיע בכיסוי הגה עבור רכבכם:
  • ההגה המקורי בלוי, דהויי, נראה לא טוב. אם אתם עומדים למכור את רכבכם וההגה המקורי כבר אינו כשהיה, כיסוי חדש ישדרג אותו והדבר יכול לסייע לכם במכירת הרכב. לחילופין, אם רכשתם רכב מיד שניה שההגה שלו בלוי, תוכלו לשדרג אותו עם כיסוי הגה חדש ואיכותי.
  • ההגה המקורי עשויי חומר פלסטי באיכות נמוכה, והידיים מחליקות עליו כאשר מזיעים. כיסוי הגה איכותי יכול לשדרג את ההגה שלכם ואת האחיזה בו ואף לספק תחושת מגע נעימה.
  • כי אתם רוצים לשדרג ולשנות לסגנון אחר – כיסויי הגה קיימים בעיצובים, חומרים, וצבעים שונים אשר מתאימים לכל רצון עיצובי שלכם. אם לדוגמה, אתם רוצים הגה מעור אמיתי שיהפוך את מראה פנים הרכב ליוקרתי יותר, או שאתם אוהבים עיצוב ספורטיבי יותר, וכדומה. אין סוף לאפשרויות.
  • ההגה המקורי דק מדי לידיים שלכם. כיסויי הגה איכותי יכול לספק עיבוי של כותר ההגה להתאמה מושלמת לידיים שלכם.
  • ההגה המקורי חם מדי למגע בקיץ. כיסויי הגה איכותי המתאים למזג האוויר הישראלי יהיה פחות חם לאחיזה, למשל אחרי חנייה בשמש.

כיסוי הגה – סוגים

בנוגע למרקם הכיסוי ועיצובו, ישנם 2 סוגים עיקריים של כיסויי הגה:
  • כיסוי הגה חלק – כיסוי אלו עשויים בדרך כלל בדים שונים שאינם מחליקים על מנת שיהיו בטיחותיים. מומלץ לרכוש כיסוי הגה כזה ממותג איכותי על מנת שלא תקבלו כיסוי מבד שאינו ראוי ואז הידיים שלכם עלולות להחליק עליו בעת הנסיעה – דבר שאינו בטיחותי.
  • כיסוי הגה מחוספס – קיימים כיסויים שהם מחוספסים לגמרי וכן קיימים כאלה עם חספוס חלקי באזורי אחיזת הידיים. החספוס מתבטא בדרך כלל כגבשושיות פלסטיות בגבהים שונים, ואלו לרוב משפרות את האחיזה בהגה. גבשושיות אלו אף נותנות הרגשה של עיסוי כף היד.
כיסויי ההגה האיכותיים עשויים מחומרים עמידים, בד, PVC, סיליקון (לשיפור אחיזה), עור אמיתי או דמוי עור, ובעיצובים שונים. התפירה היא טובה וחזקה מה שימנע מהכיסוי להתפרק עם הזמן, וזה חשוב במיוחד לאלה המבלים זמן רב בנהיגה.

כיסוי הגה - אביזר יופי או בטיחות

האם כיסוי הגה הוא אביזר יופי או בטיחות? התשובה היא – גם וגם! הוא גם מספק רמת בטיחות גבוהה עם אחיזת ידיים וגם מספק שיפור חזותי בכך שאתם יכולים לבחור בכיסוי ההגה בעיצוב המוצא חן בעיניכם. בעניין הפן הבטיחותי של כיסויי ההגה, יש לוודא שכיסוי ההגה הנו מותאם במדויק להגה שלכם, שכן כיסוי הגה שאינו מתאים, יכול להחליק על ההגה ולהוות סכנה בטיחותית. לכן יש להתייעץ עם המוכר בחנות לגבי הגודל המתאים להגה ברכב שלכם.

איך כיסוי הגה משדרג את פנים הרכב

אם קניתם למשל רכב חדש אשר אינו מציע הגה מעור אמיתי או שהוא מציע זאת כאופציה יקרה יותר, תוכלו לפנק את עצמכם עם כיסוי הגה מעור אמיתי, איכותי ויוקרתי וזאת במחיר נמוך משמעותית.
דוגמה נוספת בנושא בטיחות – קיימים רכבים המגיעים עם הגה מעץ, ולמרות שמדובר בהגה מאוד איכותי ויוקרתי, סוג הגה כזה בחום הישראלי יכול להפוך לסכנה בטיחותית מאחר והוא חלקלק במיוחד ומספק אחיזה ירודה, אלא אם אתם מוכנים לנהוג עם כפפות עור בקיץ.... כיסוי הגה איכותי ישמור על ההגה היוקרתי שלכם במצב חדש מצד אחד ומצד שני יספק לכם אחיזה בטיחותית יותר.

 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: