התאמת כיסויים לרכב על פי דגם

כמו בעולם אופנת ההלבשה – גם בעולם אופנת הרכב אפשר לרכוש את המידות הרגילות ואפשר להתאים אישית את ריפודי הרכב על פי הדגם הספציפי שלך.

איך אפשר להתאים את כיסויי המושבים לרכב באופן מדויק?

נכון. זה מורכב.
בבסיס, לכיסויים מבית הדר רוזן יש מידה סטנדרטית המתאימה להתקנה בכל סוגי הרכב ודגמי הכיסויים השונים במידה הסטנדרטית יימצאו במלאי בנקודות המכירה השונות. אולם, במגוון רחב של דגמי הרכב, קיימים אלמנטים שונים במושבים שכיסויי המושבים במידה הסטנדרטית לא יאפשרו שימוש מלא בהם.
לעיתים בדגמי רכבים מסוימים יש מושבים אחוריים הבנויים משני חלקים הניתנים לפתיחה, בדגמי רכב אחרים יש משענת יד במושב האחורי או הקידמי, יש כלי רכב שלהם משענות ראש בגודל שונה או שמותקנים בהן מסכי וידאו. יש כלי רכב שהם ואנים ויש משאיות. יש סוגים רבים ושונים.
בנוסף – כמו אצל חייט – כיסוי שהותאם באופן ייחודי והותקן באופן מקצועי יראה טוב יותר.

הדר רוזן H&R מחזיקה גזרות של דגמי הרכב השונים על פי שנתונים בהתאמה עם דגמי הרכב המיובאים לארץ. בחברה עוקבים אחר שינויים בדגמים ודואגים למלאי גזרות עדכניות ומדויקות.
בהדר רוזן פותחה טכנולוגיה ונצבר מידע שמאפשר לה להציע לכל אחד או אחת כיסוי מותאם לפי מידה לרכב המיוחד שלו או שלה.

התאמת כיסויים לרכב על פי דגם

כיצד אפשר להזמין כיסוי מושבים מותאם אישית?

ראשית – יש לבחור את סוג הכיסוי שמתאים לכם. צבע, סוג הבד, גימורים ונוחות. במרבית חנויות אביזרי הרכב ניתן למצוא את הקטלוג המיוחד של הדר רוזן המציג את הדגמים השונים, את הבדים ומגוון הצבעים. בחנויות אלה ניתן גם לראות את הדגמים עצמם במידה הסטנדרטית, לגעת בהם ולהתרשם מהסגנון באופן ברור.
יש לוודא כי סוג הכיסוי שנבחר מתאים להתאמה אישית.
בשלב הבא יש לפנות אל בעל החנות ולבקש שירות התאמה. בעל החנות ידאג להעביר אל המתפרה את הדגם המדויק ודרישות מיוחדות וצוות הדר רוזן יבצע את התיפור וההתאמה.

לידיעתכם: במפעל הממוקם בתל אביב וקיים למעלה מ- 45 שנה, מבצעים את ההתאמה ידנית. צוות המתפרה מסמן, מודד, גוזר ותופר ומוודא שהאיכות הסופית עומדת בסטנדרטים הגבוהים של הדר רוזן. לאחר שהכל מוכן במתפרה נשלח הכיסוי המותאם אל החנות אשר במידת הצורך גם תבצע עבורך את ההתקנה. אם השקעת בהתאמת המושבים לרכב אנו בהחלט ממליצים על התקנה אצל מתקין מוסמך.

כמה עולה התאמת כיסויי רכב באופן אישי כולל התקנה?

עבודת ההתאמה וההתקנה תלויות בדגם כיסויי הרכב שנבחר, וכמובן בדגם הרכב המבוקש ובמורכבות ההתאמה.
אך אל תטעו – זה לא כל כך יקר :-).
למחיר מדויק פנו עכשיו לנקודת מכירה מורשית הקרובה אליכם וקבלו הצעה במקום.

לאיתור נקודת מכירה קרובה – לחצו כאן

 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: