הרכב חם כשנכנסים אליו? מגן שמש ישנה את המצב!

חם! חם בישראל, וחם מאד כשנכנסים לרכב אחרי שהיה כמה שעות בשמש.
מי לא מכיר את החוויה ה"נעימה" של מגע בהגה רותח, בכי של ילד מהמושב האחורי בגלל חגורת הבטיחות הלוהטת. החום מצטבר לו ברכב די במהירות ואם גם אתם החלטתם לשים לכך סוף – כל הדרוש לכם הוא מגן שמש איכותי.
 
הדר רוזן מציעה שלל אפשרויות להגנה מפני השמש: מגן שמש לחלון הקדמי, מגן שמש לחלון האחורי, מגן מתקפל או אפילו כיסוי רכב חיצוני מלא.
בין שלל מגני השמש – נמצא מגן השמש של הדור הבא: הריי סאן.

מה הופך את הריי סאן למגן השמש של הדור הבא? ובכן:

  • הוא קל משקל
  • הוא מתקפל בקלות
  • הוא מגיע במספר גדלים להתאמה מרבית לכיסוי כל גודל החלון
  • פטמות הסיליקון שלו איכותיות והן לא נופלות גם בחום כבד
  • המגן ניתן לפיצול לשני מגנים נפרדים לשימוש גם עבור חלונות הצד – 2 מוצרים באחד
  • סינון קרני שמש גבוה

מדוע הריי סאן נחשב מגן שמש איכותי

אנו גאים מאד במגן שמש ריי סאן. מגן שמש זה, הוא דגם רשום, פרי פיתוח ישראלי. הוא פותח במיוחד עבור האקלים הישראלי והוא בלעדי בנקודות המכירה של הדר רוזן. מרכיביו איכותיים ועמידים לזמן רב, וכן אופן הקיפול שלו ומבנהו הם ייחודיים.
במוצר הושקעה מחשבה רבה, וניתן מענה לתסכולים רבים אותם חווים במגן שמש מהדור הישן, כמו לדוגמא העובדה שמגנים ישנים נוטים תמיד ליפול ולא מחזיקים מעמד על פני השמשה. מגן השמש ריי סאן נצמד לחלון באמצעות פטמות סיליקון איכותיות שאינן מאפשרות לו ליפול ובכך לחשוף את הרכב לשמש. פטמות סיליקון אלו לא יתייבשו או ייסדקו וניתן להשתמש בהן פעם אחר פעם ללא חשש.
חשוב לזכור: מגן שמש ריי סאן מיועד לשימוש בזמן חניה בלבד שכן חסימת האור היא מוחלטת. לא ניתן לנסוע כאשר מגן השמש מוצמד לחלון הקדמי.
להגנה קבועה על הרכב מפני חדירת שמש ישנם מגני שמש לחלונות הצד האחוריים – בהרכבה חיצונית פשוטה, בהם ניתן להשתמש באופן קבוע ללא הסרה והם אינם מפריעים לנהיגה.

(מגן שמש קבוע לחלון האחורי)

מגן שמש לרכב לפי מידה

אחד היתרונות של מגן שמש ריי סאן הוא מבחר הגדלים המאפשר התאמה לגודל שמשת הרכב. גודלו של מגן השמש ריי סאן מודפס עליו. שימו לב שגודל הרכב לא מעיד תמיד על גודל השמשה. רק על פי גודל השמשה עצמה יש להתאים את מגן השמש. מגן עם כיסוי מלא של השמשה ימנע חדירת שמש באופן מרבי.
קשה לכם לדעת איזה גודל הכי מתאים לרכב שלכם? תמיד תוכלו להתייעץ אם המוכר או להציץ באריזה עליה מודפסים דגמי רכבים המתאימים לכל גודל.

מגן שמש לחלון צד ברכב

מגן שמש ריי סאן משלב בתוכו בעצם שני מוצרים. המגן השלם מיועד לחלון הקדמי אך הוא ניתן לפירוק בקלות לשני חלקים (ניתן בקלות גם לחברו חזרה למגן אחד גדול). בעת הפירוק מתקבלים בעצם שני מגני שמש קטנים לחלונות הצד! אופציה זו מאפשרת שימוש באותו המגן בעל פטמות הסיליקון האיכותיות המבטיחות הגנה - גם לחלונות הצד.
חניתם במקום בו כיוון השמש מגיע מצד ימין או שמאל של הרכב? פרקו את מגן השמש לשני חלקים והצמידו לחלונות.

מגן שמש מתקפל לרכב

חשוב גם לדעת כי מגן השמש מתקפל וגודלו כאשר הוא מקופל מאפשר לאחסן אותו בקלות מתחת למושב הקדמי, בתא הנמצא בדלת (אם קיים) ובחלק מדגמי הרכבים אפילו בתא הכפפות. בנוסף, למגן השמש מוצמד גומי אשר מאבטח את המגן המקופל ומונע ממנו להיפתח כשאינו בשימוש.

 
לסיכום, מגן השמש ריי סאן הוא אחד המוצרים המומלצים של הדר רוזן לקיץ, והוא חלק מסדרת מוצרי הצללה והגנה נוספים כגון מגן שמש אחורי, כיסוי חיצוני לרכב ועוד.

לחצו כאן לקטלוג אביזרי ההצללה המלא

 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: