לקראת החגים – אביזרי רכב לטיולים

החגים כבר כאן, ואתם מתכננים טיולים מהנים עם המשפחה והחברים. אמנם מדינת ישראל איננה ענקית, אבל לא חסרים מקומות שעל מנת להגיע אליהם צריך לנסוע כמה שעות טובות. לכבוד הנסיעות הללו כדאי להצטייד בכמה אביזרים שיהפכו את הנסיעה שלכם להרבה יותר נוחה ונעימה.
 
בין אם אתם נוסעים עם ילדים במושב האחורי, או עם כמה חברים, האביזרים הבאים יענו לכם על כל צורך:

ארגוניות לתא המטען

תא המטען שלכם יכול להפוך בין-רגע לערימת חפצים ענקית בלי סדר והיגיון, במיוחד כשנוסעים לכמה ימים. תארו לכם: תיקים, מנגל (כולל פחמים, אביזרים וכדומה), אוהלים, כיסאות מתקפלים, ועוד שלל חפצים שאנו נוהגים להוציא מהבוידעם כדי שיהיה לנו נוח ושלא יחסר לנו כלום בטיול מחוץ לבית – כל אלה אמורים להיכנס לתא המטען ולהישלף בעת הצורך בנוחות.
לכל זה יש פתרון מצוין – אירגונית לתא מטען – יש כמה סוגי אירגוניות שהשוני ביניהן הוא בעיקר הגודל, החלוקה הפנימית ומיקום הפתח. את כל סוגי הארגוניות תוכלו לראות בקישור הזה ופשוט לבחור את זו המתאימה לצרכים שלכם ולגודל תא המטען שלכם.

 

תיק צידנית

תיק הצידנית הוא גם סוג של אירגונית, אבל ההבדל הוא בכזה שהצידנית שומרת על טמפרטורה קרה למוצרי אוכל שונים הדורשים זאת. אמנם ברוב מקומות האירוח, כולל אלו הנמצאים בשטח פתוח, ישנם מקררים מסודרים, אבל הדרך אליהם עוד ארוכה. כדי לשמור על המוצרים השונים כגון חלב, גבינות, בשר וכדומה, כדאי להשתמש בצידנית איכותית.

מגן שמש לחלון אחורי

מוצר זה הוא אחד החשובים, במיוחד אם יש לכם ילדים במושב האחורי! אמנם בזמן החגים מזג האוויר נעים יותר, אבל השמש עדיין מחממת את הרכב בין אם בזמן הנסיעה או כאשר הרכב חונה. מגן השמש האחורי של הדר רוזן הוא מוצר חדשני המאפשר התאמה מדויקת לרכב שלכם, פתיחה וסגירה של החלון עצמו (בלי צורך להסיר את מגן השמש) וגם ההתקנה היא פשוטה נעשית באופן עצמאי.
כך תוכלו לנסוע בשקט בלי תלונות על חום והסתנוורות, וגם בעת החניה המושב האחורי יתחמם פחות כך שהילדים יוכלו להיכנס בלי בעיה.

תושבת לטלפון סלולרי

בטיחות בנסיעה, בין אם היא ארוכה או קצרה, צריכה להיות בראש מעיניכם. דיבור בטלפון סלולרי ברכב ללא תושבת קבועה אסור בחוק. לשם כך תוכלו לרכוש תושבת קבועה הנצמדת לשמשה או לפתח המזגן. התושבות מתכווננות (כל אחת בדרכה) ואתם יכולים לנהוג בבטחה.
לחצו כאן לצפייה בכל התושבות לטלפון סלולרי.

אביזרי נוחות לרכב - משענת יד וכרית תמיכה

האדם שהכי חשוב שיהיה לו נוח בעת הנסיעה הוא נהג הרכב. ככל שיהיה לנהג יותר נוח, כך הנסיעה תהיה רגועה יותר. לשם כך ישנם שני אביזרים שיכולים לענות לצורך הזה:
משענת יד מרופדת עם פח אשפה ומעמד לכוס: ניתן להתקין משענת יד מרופדת בין המושבים הקדמיים, עליה ניתן להניח את היד מדי פעם. המשענת כוללת גם פח אשפה הפונה אל המושבים האחוריים, ומעמד לכוס הפונה קדימה. מבנה משענת היד אינו מפריע לנעילת חגורת הבטיחות או לפעולת מעצור היד.
כרית נוחות לגב או לצוואר: כריות נוחות המגיעות במגוון צורות (כרית לגב הניתנת להתקנה על כל מושב, כריות לאזור הצוואר לתמיכה מרבית) מיועדת להקל על כאבי גב וצוואר בעת הנהיגה. הכריות עשויות ספוג איכותי ובד נעים למגע. ההתקנה פשוטה מאוד וניתנת לביצוע באופן עצמאי.
 

עכשיו לאחר שהרכב מאובזר, אתם מוכנים לנסיעה! לרכישת האביזרים השונים, תוכלו לאתר חנות באזור מגוריכם, להגיע ופשוט לבחור את מה שמתאים לכם. תתחדשו ונסיעה טובה!
 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: