המלצה על מגבים טובים לרכב

מגב לרכב הוא מוצר מאד פשוט. כל מטרתו לנגב את השמשה ולאפשר לנו לנהוג בבהירות ובבטיחות.
מגבי הדור הקודם עשויים לעיתים לתסכל מאד. איכות הפעולה שלהם נמוכה ולעיתים קרובות גם רועשת. עמידותם מוגבלת. כלי הרכב נוסעים היום במהירויות גבוהות יותר וכדי לקבל פעולה איכותית של ניגוב השמשה דרוש מגב שעשוי בטכנולוגיה החדישה ביותר הן במבנה והן באיכות החומרים.
כן, גם בעולם המגבים הטכנולוגיה לא עוצרת ומגבי הדור החדש פותרים את כל התסכול ומציעים עמידות גבוהה וניקיון מעולה של השמשה.

ההבדל  בין מגבי הדור הישן ומגבי הדור החדש

מגבי הדור החדש מכונים מגבים שטוחים. למגבים אלה מבנה אוירודינמי חדשני ויעיל שמתגבר על הכוחות המתנגדים לפעולת המגב, ומאפשר למגב לפעול בצורה מלאה גם בנסיעה במהירות גבוהה וגם במזג אויר קשה. הן החלקים ומתכתיים ובודאי להב הגומי של המגבים מהדור החדש עשויים מהחומרים המתקדמים ביותר המוכרים היום בתעשית הרכב כדי להבטיח גם פעולה מושלמת וגם עמידות לאורך זמן רב יותר מכל מגב איכותי מהדור הקודם.
המבנה המיוחד וחומרי הגלם מאפשרים למגבי הדור החדש תנועה חלקה על השמשה. הם אינם מרעישים, אינם חורקים ומבצעים את ניקוי השמשה באופן מהיר ומדויק.

מגבי הדור החדש מבית הדר רוזן

איך אני יודע האם המגב השטוח מתאים לאוטו שלי?

הדר רוזן לקחה על עצמה את נושא התאימות ובנקודות המכירה המורשות תמצאו את סדרת גולד, סדרת ההיבריד  וסדרת סילבר. אלו המגבים המתקדמים ביותר מבית הדר רוזן נכון להיום.
על גבי כל מארז תוכלו לראות בבירור את אופן ההתאמה וההרכבה. זהו תהליך פשוט מאד שניתן לבצע באופן עצמאי.
בכל נקודת מכירה תוכלו למצוא את קטלוג המגבים המעודכן של הדר רוזן בו מופיעים לפי סדר א-ב' כל דגמי הרכב הנעים היום על כבישי ישראל.
הקטלוג מציין לכל אחד מדגמי רכב אלה איזה איזו סדרת מגבים מתאימה ומהם הגדלים של המגבים הנדרשים להתקנה ברכב זה
.
כדי לא לקחת סיכון בנוגע להתאמה – תמיד מומלץ להתייעץ עם נציג החנות לפני הקניה.

כדי ללמוד עוד על מגבים לרכב מהדור החדש – לחצו כאן ועיינו במפרטים המורחבים.

בכל שאלה ניתן לפנות אלינו. צוות הדר רוזן ישמח לייעץ ולכוון לפתרון המתאים ביותר עבורך.
נסיעה בטוחה וזהירה!

 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: