אביזרי רכב לנשים

אין ספק שלנשים יש חוש אסתטי מפותח לרוב, המקבל ביטוי בכל תחומי החיים. גם הרכב יכול לקבל תשומת לב מיוחדת, וכיום עם המבחר ההולך וגדל של אביזרים לרכב, ישנם גם כאלו עם טאץ' נשי ומעודן, ועולם אביזרי הרכב כבר לא שמור לגברים בלבד.
אביזרי הרכב גם ניתנים להחלפה, כך שכאשר הרכב יוצע למכירה הקונים יוכלו להחליף את האביזרים השונים כדי שיהיו לטעמם ומותאמים לאורח חייהם.
הנה מספר אביזרים לרכב שיכולים לתת אופי אישי לפנים הרכב.

אביזרי רכב לנשים – כיסויי מושבים

כיסויי מושבים הם האביזר הגדול ביותר בפנים הרכב והוא זה שבעיקר תופס את העין כאשר נכנסים לרכב.
כיסויי מושבים אינם חייבים להיות בצבע ורוד זועק בשביל לומר "זהו רכב של אישה" – מספיק שישנם תפרים בצבעים שונים ובולטים, כיתוב מדליק, רקמה ייחודית וכדומה על מנת שהרכב כבר יקבל תחושה אחרת.
קטלוג אביזרי הרכב של הדר רוזן מציע כיסויי מושבים לרכב לנשים, וכל מה שנותר הוא לבחור ולהתחדש.

אביזרי רכב לנשים – כיסוי הגה

כיסוי ההגה הוא אביזר לא גדול, אך כזה שיכול להוות זריקת צבע בחלל הפנימי של הרכב. גם אם החלטתן לא להחליף את כיסויי המושבים, תוכלו לשדרג את מראה פנים הרכב עם כיסוי הגה מדליק שתשמחו לראות בכל בוקר.

אביזרי רכב לנשים – מפיץ ריח

גם הריח ברכב יכול להיות מיוחד ותואם את טעמכן האישי. מבחר ענק של ריחות המגיעים בצורות שונות של מפיצי ריח לרכב נותן לכן את האפשרות לבחור: לבנדר, תות, שושנים, לילך, ועוד ריחות רבים אחרים!
חישבו על כך שגם הריח מלווה אתכן בנסיעות היום-יומיות ומהווה חלק בלתי נפרד מחוויית הנסיעה שלכן ומפנים הרכב, ולכן כדאי לשים לב גם לנקודה הזו.

אביזרי רכב לנשים – ארגונית לתא המטען

אמנם תא המטען נסתר מהעין, אך הסדר בו חשוב לא פחות. ארגוניות לתא המטען אינן תופסות צד נשי או גברי, אבל אם כבר מדברים על אביזרי רכב ומראה פנים הרכב, נזכיר גם את הפונקציה הזו.
ארגוניות לתא המטען מגיעות בגדלים שונים, ומתאימות לכל תא מטען. בין אם רכבכן גדול או קטן, תוכלו למצוא את הארגונית המתאימה לכן. ניתן לסדר בארגונית את כל החפצים השונים הנמצאים בדרך כלל בבלאגן ברכב, ואלו גם מאפשרות שמירה על השקט בזמן הנסיעה כי שום דבר לא מתגלגל לו מאחורה בתא המטען.

עכשיו אחרי שראיתן את כל האפשרויות – אתרו חנות קרובה למקום מגוריכן ותתחדשו!
 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: