כיסויי מושבים - מחיר

כיסויי מושבים לרכב

כיסויים לרכב הם הדבר שאנחנו רואים ומרגישים בכל נסיעה. לכיסויים חלק חשוב מאד במראה הרכב ולכן הם פריט אופנתי עיצובי לכל דבר.
המגוון הגדול של כיסויים לרכב הקיים היום מאפשר לכל אחד, בכל טווח מחיר, למצוא מענה לריפוד פנים הרכב על פי טעמו.

בהדר רוזן, המעצבת ומייצרת כיסויים לרכב מזה עשרות שנים, מקפידים על כיסויים לרכב שהם לא רק יפים אלא גם איכותיים, כאלו שיחזיקו מעמד שנים רבות, מותאמים למזג האוויר הישראלי, ואפילו משלבים נוחות ייחודית באמצעות טכנולוגיות מקוריות כחלק מפיתוח הכיסויים. זה בהחלט עולם ומלואו ומומלץ להכיר את הדגמים השונים ואף להרגיש אותם באחת מנקודות המכירה ברחבי הארץ.
כיסויי מושבים לרכב כמו כל פריט אופנתי מגיעים במגוון רחב של בדים, עיצובים, מרקמים ובהדר רוזן אנו גאים מאד על תאימות גבוהה למושבי הרכב. שהרי מדובר בפריט הקובע את מראה פנים הרכב – חשוב שתהיה התאמה טובה למושבים, שהכל יהיה מתוח, ישמור על מראה רענן לאורך זמן. בדיוק כמו שאנו מצפים מריפוד איכותי.
 

כיסוי מושבים לרכב מחירים

מרבית כיסויי הרכב נעים במחירים של מאות שקלים בודדים. כמו בכל דבר, גם עולם כיסויי הרכב כולל כיסויים ברמות איכות שונות וטווחי מחירים בהתאם.
ישנם נהגים המבקשים התאמות מיוחדות ואנו בהדר רוזן ערוכים לכך עם מגוון רחב של כיסויים הניתנים להתאמה אישית.
אין טוב ממראה עיניים ולכן אנו מזמינים אתכם להציץ בקטלוג כיסויי המושבים שלנו. תוכלו למצוא הרבה דגמים, לקרוא על סוג הבד, מה כולל כל סט ולאתר בקלות חנות קרובה אליכם בה תוכלו לראות ולהרגיש את הכיסוי לפני הרכישה.

ככלל, כל הכיסויים לרכב של הדר רוזן, מכל הסדרות, משלבים איכות גימור ללא פשרות. ההבדל בין הסדרות אינו נובע מאיכותן אלא מסוגי הבדים השונים ומורכבות המוצר ותכונותיו ולכן כל אחד וטעמו האישי והעדפותיו.
 

כיסויי מושבים לרכב בזול

כיסויי מושבים בזול קיימים למכביר. בעת הקניה קשה לאמוד את איכות המוצר. לרוב תתגלה איכותו הירודה לאחר מספר חודשים (במקרה הטוב) לאחר ששהה בשמש, נשחק מעט ותפריו נפרמו או גומיותיו נקרעו.
כיסויים לרכב מבית הדר רוזן ידועים באיכותם והקפדה על רמת הייצור הגבוהה. מותג אביזרי הרכב המזוהה עם איכות מיום הקמתו מבטיח לכם קניה טובה. אתם תיהנו בכל יום מחדש ותתפלאו – ההבדל במחיר כמעט אם בכלל אינו מורגש.

כיסויי מושבים לרכב במבצע

בכל אחת מחנויות המכירה המחזיקות את אביזרי הרכב ש הדר רוזן מתקיימים מבצעים המשתנים מעת לעת. כדי לוודא האם בחנות הקרובה אליכם קיים כרגע מבצע על כיסויים לרכב הכנסו עכשיו באתר לאיתור חנות וצרו איתה קשר. יש סיכוי שתופתעו :-)
 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: