שטיחים לרכב לפי מידה

רצפתו של כל רכב מכוסה בשטיח קבוע, ריפוד תחתית הרכב אשר אינו נתיק והוא נקבע על ידי היצרן. על תחתית הרכב ניתן למצוא שטיחים לרכב – שטיחונים קטנים המונחים מעל השטיח הקבוע בתחתית הרכב. ניקוי השטיחים לרכב קל ופשוט מעצם העובדה שניתן להוציא אותם, לנער אותם, לשטוף אותם. הם עמידים מאד ומטרתם להגן על רצפת הרכב מנזק או לכלוך.
 

מדוע יש להגן על רצפת הרכב?

זה קורה לכולנו: נכנסים לרכב עם רגליים מלאות בבוץ, נעליים רטובות משלולית, סיגריה שנופלת בטעות, מזון שעשוי להישפך או כל לכלוך שהוא שנופל ברכב.
כדי להגן על שטיח הרכב המקורי מונחים השטיחים, וכאשר אלו מכסים שטח גדול ככל הניתן ההגנה היא מרבית. כיוון שלכל רכב מבנה פנימי שונה, יש אפשרות התאמה לשטיחי הרכב כמתואר בהמשך.
אז בין אם אתם מחפשים הגנה לפנים הרכב או חושבים על ריענון עיצובי – לפניכם מספר טיפים לפני רכישת שטיחים לרכב. תיהנו!

שטיחים איכותיים לרכב

שטיח איכותי לרכב הוא כזה העשוי חומרים איכותיים בראש ובראשונה – שטיח שיחזיק מעמד לשנים רבות. החומרים הפופולריים מהם עשויים השטיחים הם PVC, או PVC בשילוב עם לבד. הרכב כזכור נמצא מרבית השנה בחום השמש הישראלי, והחום בפנים הרכב גבוה מאד. שטיח איכותי יחזיק מעמד זמן רב ולא יתפורר במהירות.
שטיחים לרכב מגנים על רצפת הרכב המרופדת בבד קבוע, ומונעים מלכלוך, נוזלים, חול, בוץ ועוד להגיע אליו. כך השטיח המקורי נשאר במצב טוב, לא שחוק, וללא קרעים וכתמים.
את השטיחים פשוט מניחים על רצפת הרכב בהתאם לצורה, וכאשר יש צורך לנקותם – ניתן לשלוף אותם בקלות.
ניקוי השטיחים נעשה בדרך כלל באמצעות זרם מים והנחה לייבוש.

שטיחים לרכב – גם כאביזר אופנתי

אנו ערים לשימוש בשטיחים לרכב לא רק כדי להגן על רצפת הרכב אלא גם כחלק מעיצוב החלל הפנימי, מראה מטאלי, שימוש בצבעים שונים, כל אלו ועוד מאפשרים לנו לעצב את פנים הרכב בדיוק לפי הטעם שלנו.

שטיח לרכב לפי מידה

כאשר קונים שטיח לרכב אנו רוצים שהוא יגן בצורה מיטבית על רצפת הרכב ולכן מומלץ לרכוש שטיחים לרכב שיכסו כמה שיותר שטח, וכמובן שיתאימו לפנים הרכב. מעבר לכך, התאמה לתחתית הרכב מבטיחה הנחה שטוחה שאינה מפריעה לרגליים. באם מצאתם שטיח שאתם אוהבים, אך צורתו לא מתאימה בדיוק, ניתן להתאים אותו.
כיצד מתאימים את השטיח לרכב?
כאמור, שטיחים לרכב עשויים לרוב מ-PVC אותו ניתן לחתוך. על מנת להקל על פעולת ההתאמה, קיימים סימונים על גבי השטיחים, כך שהחיתוך יוצא מדויק.

שטיחים לרכב - מחיר

כמו בכל מוצר, אפשרות הבחירה היא בידינו. ניתן למצוא שטיחים לרכב בטווח מחירים הנגזר הן מהעיצוב, הן מחומרי הגלם וכמובן מאיכות הגימור. בבחירת שטיחים לרכב, המלצתנו היא לבחור בשטיחים איכותיים מחברה ידועה, שיחזיקו מעמד זמן רב ויאפשרו לכם לנקות אותם בקלות.
 
באתר תוכלו למצוא עכשיו קטלוג שטיחים לרכב איכותיים ומעוצבים מבית הדר רוזן.
מצאתם שטיחים לרכב שאהבתם? נהדר! אתרו חנות קרובה ותתחדשו!
 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: