איך להוציא ריח סיגריות ולהגן על המושבים ברכב?

אנחנו יודעים שאתם אוהבים לעשן – חייבים את הסיגריה בבוקר בדרך לעבודה וגם בחזרה, מעשנים כשאתם יוצאים עם החבר'ה, ובעוד הזדמנויות רבות במהלך היום. חלק מפעולות העישון מתרחשות כאשר אתם ברכב שלכם – אז חוץ מזה שזה לא מומלץ מבחינה בטיחותית או מבחינה בריאותית, גם הרכב יכול לסבול מתופעת העישון, בין אם הריח או הנזק שיכול להיגרם לריפוד, וערך הרכב יכול לרדת בבואכם למכור אותו.

נזקי עישון ברכב

אז מה בעצם יכול לקרות לרכב כאשר אתם מעשנים בו?
אחד הדברים המורגשים ביותר כאשר נכנסים לרכב הוא הריח. לכם, כנראה, זה לא מפריע כי אתם כבר רגילים לכך. אבל במידה ונוסעים נוספים ברכב (כמו בני הזוג שלכם, הילדים, או אפילו חברים המזדמנים לנסיעות לעיתים) אינם מעשנים – זה יפריע להם מאוד.
ריח העישון נדבק לכל חלקי פנים הרכב – לבדי הריפוד של כיסויי המושבים, לחלקי הפלסטיק השונים, לגג הרכב הפנימי העשוי גם הוא בד. בקיצור – ריח העישון פשוט נמצא ברכב באופן מורגש מאוד.
דבר נוסף שיכול לקרות בפנים הרכב הוא "כוויות" וחורים בבדי הריפוד של כיסויי המושבים. תוך כדי הנסיעה, ובלי לשים לב אפר הסיגריה החם יכול ליפול ישירות על כיסוי המושבים ברכב, וליצור חור מכוער שעליו אתם תצטערו מאוד, במיוחד אם מדובר בריפוד המקורי של הרכב.

פתרונות למניעת נזקי עישון ברכב

נזקי ריח: את הריח ניתן להפיג באמצעות מגוון מוצרים קטנים אך חזקים. אחד מהם הוא בקבוק ריח לרכב אותו ניתן לתלות על המראה הקדמית. אחרים הם פחית ריח  שניתן להניח מתחת למושב או מפיץ ריח טוויטר  שניתן להצמיד לפתחי האוורור והמיזוג. כל אלה מפיצים ריח מרוכז לפנים הרכב. קיים מבחר ריחות רחב כמובן ובטוח שתמצאו את מה שאתם אוהבים (ובוודאות מעדיפים על פני ריח הסיגריות) או מה ששאר הנוסעים ישמחו להריח.
נזקים לריפוד: כדי להגן על ריפוד הרכב המקורי, ניתן לרכוש כיסוי מושבים אופנתי, שיתאים בדיוק לרכב שלכם. בתוך המבחר העצום של כיסויי מושבים תוכלו למצוא כיסויים ממגוון חומרים ובעיצובים מיוחדים אופנתיים ועמידים שאפילו תעדיפו על פני ריפוד הרכב המקורי.... כך הריפוד המקורי יישמר היטב, ובמקרה וכיסוי המושב יינזק, תוכלו להחליפו בעלות נמוכה ובקלות!
 
אז למה אתם מחכים? לחצו כאן למציאת חנות קרובה והגנו על פנים הרכב שלכם כבר מהיום!
 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: