תהליך התקנת ריפודים בהתאמה אישית לרכב

מתכננים לרכוש רכב חדש "מהניילונים", רכב יד שניה או לשדרג את הריפודים ברכב הקיים שלכם? הידעתם שמעבר לריפודים סטנדרטיים שמתאימים לרוב דגמי הרכבים, קיימת אפשרות גם להתקין ריפודים בהתאמה אישית הנתפרים על פי דגם הרכב שלכם?
אז לפני שאתם מחליטים, כדאי לכם להכיר את האפשרות הנהדרת הזו, את תהליך ההזמנה והייצור וגם איפה ניתן לבצע התקנה מקצועית של ריפודים אלו. על כך במאמר זה.

מהם ריפודים בהתאמה אישית 

רובנו מכירים את אפשרות רכישת ריפודים סטנדרטים איכותיים לרכב, כאלה שמתאימים לדגמי רכבים רבים. ישנה אפשרות נוספת בה הריפוד שאהבתם נתפר בדיוק לפי דגם ותת-דגם הרכב שלכם, כך שהוא יראה כאילו הרכב יצא אתו מהמפעל.
ניתן להבין זאת גם דרך הדוגמה של רכישת חליפה – ניתן לרכוש חליפה המגיעה בכמה מידות סטנדרטיות מהתצוגה בחנות, וניתן את אותה החליפה לתפור גם בדיוק לפי מידות הרוכש. 
חברת הדר רוזן H&R מייצרת ומשווקת כבר עשרות שנים מגוון מוצרי אופנה ואביזרים איכותיים לרכב ובסל המוצרים שלנו ישנם גם ריפודים בהתאמה אישית. באמצעות שירות מיוחד זה, הדר רוזן מציעה ללקוחותיה אפשרות של ייצור ריפודים בדיוק לפי בחירתכם, על פי גזרות מדויקות המותאמות לרכב  שלכם, בהתייחס לכל התוספות והאופציות המיוחדות הקיימות בו כך שאתם נהנים ממוצר באיכות ללא פשרות שמתלבש על הריפודים הקיימים כמו כפפה. ריפודים אלו יכולים אף להיראות טוב יותר מהריפודים שהגיעו עם הרכב שלכם, הן בזכות איכותם והן בגלל שאתם בחרתם את העיצוב.

הזמנת ריפודים לרכב בהתאמה אישית

תהליך הזמנת ריפודים לרכב בהתאמה אישית הוא פשוט ויכול להיעשות דרך נקודות המכירה והמתקינים או בסדנת השדרוגים שלנו בתל אביב.
תהליך ההזמנה מתחיל מבחירת דגם הריפוד. את המגוון הרחב שלנו ניתן לראות באתר האינטרנט בקטגוריות השונות. בעמוד הריפוד תוכלו לראות סימון – האם הדגם ניתן להתאמה אישית.
ההזמנה תכלול את דגם הריפוד הנבחר, דגם הרכב שלכם, תת הדגם ושנתון. אם ההזמנה בוצעה בנקודות המכירה, היא תועבר להדר רוזן לביצוע, ובסיום היא תישלח לנקודות המכירה והרוכש יוזמן להתקנה. במידה והחלטתם לבצע את ההזמנה דרך סדנת השדרוגים שלנו, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון 03-7378704 ולבצע את ההזמנה ותיאום ההתקנה.
הערה חשובה: גם אם ברכב שלכם קיימים ריפודים חדשים ואיכותיים ביותר, הוספת ריפודים בהתאמה אישית היא דרך מצוינת לשדרג את החוויה שלכם תוך שמירה על הריפודים המקוריים, כך שיישארו במצבם המקורי.

ייצור ריפודים לרכב לפי דגם ושנתון

עם סיום תהליך ההזמנה של הריפודים בהתאמה אישית שלכם, הדר רוזן תתחיל את תהליך הייצור. החברה מייצרת את הריפודים בהתאם לתקנים הדרושים ומעבר, ועם תהליכי בדיקות איכות מוקפדים. החברה בעלת ניסיון ומוניטין רב שנים בתחום כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו מוצר סופי ממנו תהיו יותר ממרוצים.
תוכלו לראות דוגמאות של לפני ואחרי בסרטונים שונים באתר החברה וברשתות החברתיות. זכרו כי הדר רוזן מייצרת את הריפודים שהזמנתם בהתאמה אישית על בסיס שבלונות מדויקות המתאימות בדיוק לרכב שלכם, שנתון, דגם ותוספות, כך מובטחת התאמה מלאה לפי מידות הרכב שלכם, מידות המושבים והאלמנטים הייחודיים ברכב כגון כפתורים, ידיות וכדומה. 
התקנת ריפודים לרכב באופן מקצועי 
הדר רוזן מציעה שירות התקנה מקצועית, בסדנת השדרוגים שלה בתל אביב, המבוצעת על ידי אחד המתקינים המקצועיים ביותר בארץ, בעל ניסיון של יותר מ-20,000 התקנות והיכרות מעמיקה עם מגוון דגמי הרכבים הקיימים. ההתקנה מבוצעת ברמה הגבוהה ביותר לשביעות רצונכם.
כמו כן ניתן גם לבצע את ההתקנה אצל מתקינים מורשים של הדר רוזן הקרובים למקום המגורים שלכם. 

רוצים לשמוע עוד על הריפודים בהתאמה אישית של הדר רוזן? פנו אלינו ונשמח לענות על כל שאלה וללוות אתכם בתהליך ריפוד הרכב שלכם. 
 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: