שטיח לרכב בהתאמה מדויקת

שטיח לרכב הוא אחד המרכיבים שפחות משקיעים בו מחשבה, למרות היותו חשוב מאוד לבטיחות ברכב, לשמירה על ניקיונו ועל הרצפה שלו מנזקים מיותרים. כל רכב חדש מסופק כמובן עם שטיחים לרכב אך בהרבה מקרים הם מאוד פשוטים, כך שעולה הצורך להחליף אותם ולשדרג לשטיחים איכותיים ועמידים יותר. אז בין אם אתם עומדים לרכוש רכב חדש, יד שניה או מעוניינים לשדרג את השטיחים של הרכב, יש כמה דברים שכדאי לדעת. 

איזה שטיחים מגיעים עם הרכב 

השטיחים המקוריים של הרכב לרוב יהיו די פשוטים – שטיחים דקים יחסית אשר מספקים הגנה בסיסית. ברכבי יוקרה יתכן כי הרכב יסופק עם שטיחי לבד יפים אך פחות פרקטיים משטיחי  גומי איכותיים.
שטיחים לרכב, מעבר לכל עניין של אסתטיקה ועיצוב, מטרתם להגן על רצפת הרכב מלכלוך, נוזלים וכדומה, שללא ספק יגיעו לפנים הרכב בין אם דרך סוליית הנעליים שלכם או בעקבות שתיה, אכילה, הסעת ילדים או חיות מחמד. שטיחים מגומי איכותי, בעובי נכון, עם תאי לכידת נוזלים, ישמרו על הרכב שלכם וכן יאפשרו ניקוי מהיר ופשוט. 

מה קורה לשטיחים ברכב עם הזמן 

אין ספק כי כיום מבלים יותר ויותר שעות ברכב, אם לנסיעות ואם לשהייה ארוכה בפקקים. ברור גם שאי אפשר להשאיר את הרכב סטרילי, והשימוש התדיר ברכב מביא אתו (גם אם לא נתכוון לכך) לכלוך ברמה כזו או אחרת.
עם הזמן, עקב שפשוף מתמיד בין הנעליים לבין השטיחים, הם יכולים להתבלות ולהפוך לפחות ופחות אפקטיביים עד כדי היווצרות חורים וקרעים בהם. בנוסף, אם לא מנקים את השטיחים מדי תקופה (במיוחד שטיחי לבד שקשה לנקות), הם יכולים להפוך לקרקע פורייה לגידול בקטריות וחיידקים שונים שיכולים להזיק לבריאות השוהים ברכב. 

האם יש שטיחים איכותיים לרכב שניתן להתאים לצורה הרצויה? 

שטיחי הרכב האוניברסליים של הדר רוזן מתוכננים בקפידה כך שהם ניתנים להתאמה לכל רכב. תהליך ההתאמה הוא פשוט ומהיר: פשוט גוזרים את השוליים המיותרים של השטיח והוא יתאים למידות רצפת הרכב בכל אחד מהמיקומים. שטיחי הרכב של הדר רוזן מיוצרים מהחומרים האיכותיים ביותר, בעובי הנכון, ומקנים הגנה מלאה לרצפת הרכב מפני לכלוך ונוזלים. קל מאוד גם לנקות את השטיחים בעזרת שואב אבק ללכלוך גס ואבק והם גם ניתנים לפירוק מהיר לשטיפה בעת הצורך. 

האם יש שטיחים המתאימים לדגמי רכבים פופולריים 

מעבר לשטיחים אוניברסליים שמתאימים לכל סוגי הרכב, כפי שראינו לעיל, הדר רוזן גם מציעה שטיחים תואמי מקור איכותיים ביותר (לדגמי רכבים פופולריים), המתאימים בדיוק לצורת רצפת הרכב, כולל נקודות עיגון וללא צורך בהתאמה מיוחדת. פשוט שולפים את השטיחים המקוריים ומכניסים את תואמי המקור במקומם. שטיחים תואמי מקור של הדר רוזן מיוצרים מגומי איכותי ועבה במיוחד להגנה ואריכות ימים מקסימלית.

האם אפשר לעגן את השטיחים לרצפת הרכב 

השטיחים האוניברסליים של הדר רוזן מיוצרים כך שחלקם התחתון יכול להיאחז ברצפת הרכב למניעת החלקה שלהם על רצפת הרכב. השטיחים תואמי המקור של הדר רוזן מיוצרים עם נקודות עיגון המתאימות למיקום השטיח ברכב אליו הוא מיועד ומאפשרות עיגון מדויק לרצפת הרכב. כך או כך, השטיחים לרכב מבטיחים הגנה מעולה לטווח ארוך, גם בתנאי שימוש אינטנסיביים, יחד עם ניקוי קל, תוך הרכבה ופירוק פשוטים. אין ספק שזהו שדרוג לרכב שגם שומר עליו היטב. 
 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: