שדרוג ריפודים לרכב חשמלי

רכב חשמלי הוא חלופה לרכב בעל מנוע בעירה שתפסה תאוצה בשנים האחרונות, כחלק מהמגמה הירוקה ומהנסיונות להיטיב עם כדור הארץ. בסוף שנת 2022 היו על כבישי ישראל כבר מעל 50,000 כלי רכב חשמליים, צמיחה של 37% לעומת סוף 2021. אם בחרתם להחליף את רכבכם לרכב חשמלי, תשמחו לדעת שבהדר רוזן אנו מעודכנים גם עם הדגמים של הרכבים החשמליים בארץ, מה שמאפשר לכם לשדרג את הריפודים שלהם.

האם רכב חשמלי שונה מרכב רגיל 

אמנם רכב חשמלי עובד בטכנולוגיה שונה לגמרי מזו של רכב בעל מנוע בעירה, מבחינת יחידת ההנעה ומספר רכיבים נוספים, אך עדיין ברכב חשמלי תמצאו סביבה פנימית של כיסאות וריפודים בדומה לזו שמצויה ברכב עם מנוע בעירה. הבדל אחד לרוב יהיה שרצפת הרכב תהיה ישרה ברכב חשמלי לעומת רצפה עם קימורים שונים ברכב על מנוע בעירה. 

האם כדאי לשדרג את הריפודים ברכב חשמלי 

למעשה קיימות לא מעט סיבות טובות בעד שדרוג ריפודים ברכב חשמלי:
  • על מנת להגן על הריפודים המקוריים מנזקים, שחיקה, כתמים ועוד, כך שערך הרכב ישמר ויהיה יותר פשוט למכור אותו בבוא היום.
  • על מנת לשדרג את איכות הריפודים. לעיתים הריפודים המקוריים עשויים מבדים שפחות מותאמים למזג האוויר החם הישראלי, ולכן כדאי לשקול להחליפם לריפודים העשויים בדים מתאימים יותר. 
  • על מנת לשדרג את העיצוב. ריפודי המושבים המקוריים הם לרוב בעיצוב פשוט יחסית הן מבחינת הריפוד עצמו והן מבחינת שילובי הבדים, הצבעים וכדומה. שדרוג הריפודים ברכב חשמלי מאפשר לכם לשנות את עיצוב הריפודים לפי רצונכם וטעמכם האישי.
  • על מנת לשפר את הנוחות. ריפודים מקוריים ברכב חשמלי מיוצרים לפי מידות ממוצעות של אדם. מידות אלה לא תמיד מתאימות לכל אחד, מה שעלול לגרום לאי נוחות, עייפות, חוסר ריכוז בנהיגה ועוד. שדרוג הריפודים יאפשר התאמה טובה יותר לממדים שלכם ויבטיח נוחות מירבית. 

למה לשים לב כאשר בוחרים ריפודים לרכב חשמלי 

במילה אחת, התאמה. כלומר, חשוב לוודא שהריפודים הנבחרים מתאימים לרכב שלכם ולכם.
במושבים של כלי רכב כיום יש לא מעט דברים שמצריכים התאמה מדויקת של הריפודים: כריות אוויר בכיסאות, כפתורי שליטה שונים, חיישנים, חימום ועוד, על מנת לאפשר תפקוד תקין של כל הרכיבים ללא הפרעה. לכן מומלץ לשקול לבחור בריפודים בהתאמה אישית.
בהדר רוזן מגוון רחב של ריפודים אותם ניתן לבצע בהתאמה אישית על פי דגם הרכב החשמלי שלכם. תפירת הריפודים היא מדויקת ואיכותית מאוד, בדיוק לפי דגם הרכב שלכם, תוך לקיחה בחשבון של כל הרכיבים הייחודיים בו, להתאמה מלאה.

ריפודי הדר רוזן לרכב חשמלי 

הדר רוזן היא חברה יצרנית ישראלית ותיקה מאוד ובעלת מוניטין מצוין. הדר רוזן מציעה הן ריפודים סטנדרטיים והן שירות ריפוד בהתאמה אישית באמצעות סדנת השדרוגים. הדר רוזן מייצרת את כל הריפודים עם החומרים הטובים ביותר ובנוהלי ייצור קפדניים כך שאתם מקבלים מוצר ברמה הגבוהה ביותר.
עם כניסתם של הרכבים החשמליים לשוק הישראלי בהדר רוזן דאגו לבצע מדידות עבור הגזרות, כך שאפשר יהיה לתת שירות לכל המבקש לשדרג את פנים הרכב שלו בהתאמה אישית. עם שירות ריפודים בהתאמה אישית של הדר רוזן, תקבלו את המוצר המיטבי, בדיוק כפי שאתם רוצים, תוך הקפדה על התאמה מלאה לרכב שלכם.
למעשה, לאחר ההתקנה, תוכלו ליהנות מריפודים נוחים, מתאימים לאקלים הישראלי, עם כל התכונות הרצויות, ואסתטיקה ללא פשרות. אז אם אתם רוצים להגן על הריפודים המקוריים של הרכב החשמלי שלכם, לשפר את הנוחות, להתאים אותם למזג האוויר החם, תוך דיוק העיצוב, פנו לסדנת השדרוגים של הדר רוזן בהקדם. 
 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: