ריפודים לרכב וחגורות הבטיחות

שדרוג הריפודים ברכב הוא דבר שרוב בעלי הרכבים שוקלים ומבצעים ממגוון סיבות. לכן, חשוב לוודא שהריפודים לרכב מתאימים לדגם הרכב שלכם ולא יפריעו לתפקוד של הרכיבים השונים ברכב כמו חגורות הבטיחות למשל.
אז אם גם אתם לפני רכישת ריפודים לרכב שלכם, חשוב שתדעו כמה דברים שיעזרו לכם להבטיח התאמה נכונה ובטיחות מלאה.
חשיבות חגורות הבטיחות ברכב
חגורות בטיחות ברכב קיימות כבר שנים רבות ומטרתן העיקרית היא שמירה על בטיחות הנוסעים ברכב בעת תאונה חס וחלילה:
במקרה של תאונה ובמיוחד כאשר ישנה בלימה חזקה, חגורת הבטיחות תשמור על היושב ברכב צמוד לכיסא ותמנע ממנו להיזרק קדימה, להיתקל בחלקים שונים בקדמת הרכב ובנוסעים אחרים, ואף חלילה לעוף דרך השמשה הקדמית החוצה. כמו כן, חגורת הבטיחות מחלקת את עוצמת העצירה הפתאומית לטווח רחב יותר של הגוף ובכך מקטינה את הסיכוי לפציעה חמורה יתר על המידה.
חגורות בטיחות מוכחות כגורם יעיל מאוד בהפחתת תמותה של כ-50% במקרה של תאונת דרכים. חגורת הבטיחות נחשבת לאמצעי הבטיחות היעיל ביותר ברכבים פרטיים, הקיים כיום.
חגורות בטיחות הן חובה בכל רכב בישראל, וחובה גם להשתמש בהן, כלומר לחגור אותן בכל נסיעה גם במושב הקדמי וגם במושב האחורי. החוק בא להגן עליכם, אז חשוב להקפיד תמיד על שימוש בהן.
האם אפשר לשדרג את הריפודים ברכב בלי לפגוע בחגורות הבטיחות
ניתן בהחלט לשדרג את הריפודים ברכב מבלי לפגוע בחגורות הבטיחות ותפקודן התקין, כמובן כל עוד הריפודים מתאימים לכך.
קיימים ריפודים סטנדרטיים לרכב שמתאימים למרבית דגמי הרכבים הנפוצים בכבישי ישראל וחברת הדר רוזן מציעה מגוון רחב של ריפודים כאלה, באיכות ללא פשרות ולפי כל התקנים. הריפודים מיוצרים לפי מידות של כסאות סטנדרטיים של דגמי רכב שונים, כך שכל עוד אתם בוחרים בריפודים סטנדרטיים של הדר רוזן, אז אתם יכולים להיות בטוחים שהם יתאימו לכסאות הקיימים ולא יפריעו לתפקוד חגורות הבטיחות. 
ריפודים בהתאמה אישית - כל היתרונות
בנוסף לריפודים הסטנדרטיים, הדר רוזן מציעה גם ייצור ריפודים בהתאמה אישית, הניתנים לרכישה והתקנה באמצעות סדנת השדרוגים או דרך נקודות המכירה הפזורות בארץ.
חברת הדר רוזן מחזיקה בגזרות למגוון עצום של דגמי רכבים (וגם תתי דגמים) ויכולה לתת מענה מהיר להזמנות הריפודים בהתאמה אישית ללא צורך למדוד בכל פעם מחדש את מידות כסא הרכב. במקרים של רכבים נדירים, יכול להיות שידרשו מדידות.
היתרון המובהק של שירות זה הוא שהריפוד מתאים למושב הרכב כמו הריפוד המקורי שלו. זה אומר שכל תכונה או מרכיב של הכסא, כגון כפתורים, חיישנים, ידיות וכמובן חגורות הבטיחות, ממשיכים להתקיים בלי מפריע. 
ריפודים בהתאמה אישית יבטיחו גם התאמה טובה הרבה יותר למבנה הגוף שלכם ובכך יספקו נוחות מוגברת ויפחיתו עייפות בנסיעה. ריפודים בהתאמה אישית מאפשרים לכם לבחור בעיצוב לפי טעמכם ולהפוך את סביבת פנים הרכב למקום נעים יותר עבורכם.
דבר אחרון חשוב, הדר רוזן עושה שימוש בבדים איכותיים ביותר שמתאימים למזג האוויר הישראלי כך שהם יהיו הרבה יותר מפנקים ונעימים בזמן הנסיעה. 
תהליך הזמנת ריפודים בהתאמה אישית הוא מהיר ויעיל, ובתוך זמן קצר תוכלו גם אתם ליהנות ממראה פנים רכב משופר.

 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: