עם מה אתם מנגבים את הרכב אחרי שטיפה?

אין ספק כי על מנת לשמור על הרכב יש צורך בניקוי מדי פעם וכחלק מתהליך זה, לניגוב חשיבות עליונה. במהלך הניקוי יכולים להיגרם נזקים לרכב אם לא משתמשים במוצרים הנכונים.
אז אם אתם מעוניינים לשמור על הרכב שלכם, לנגב אותו לאחר ניקוי ביעילות ובקלות מבלי לגרום לשריטות, יש לנו פתרון מעולה עבורכם. 

שטיפת רכב עצמאית - כל כמה זמן

תדירות שטיפת הרכב תלויה בפרמטרים שונים כגון מזג האוויר, איכות הכבישים והדרכים עליהם אתם נוסעים, וכמובן גם ההעדפה האישית שלכם.
  • במזג אוויר יבש ועם אבק באוויר כמו בקיץ הישראלי, תצטרכו להגביר את תדירות השטיפה על מנת להסיר את האבק מהרכב שיכול לגרום לשריטות בצבע. יתכן כי בקיץ יהיה כדאי לשטוף את הרכב פעם בשבוע. בחורף המצב שונה – אבק בדרך כלל לא יצטבר על גבי הרכב אבל עדיין יהיה צורך לנקות את הרכב מלכלוכים שונים אחרים (לשלשת ציפורים, פירות הנופלים מהעצים, ועוד). לרוב שטיפה פעם בחודש בחורף תספיק אלא אם החורף יבש יחסית, ואז יהיה כדאי לשטוף אותו כל שבועיים לערך.
  • אם אתם נוסעים רבות בדרכי עפר, חצץ וכדומה, יכול להיווצר נזק ושריטות לצבע הרכב ולכן לא משנה העונה בשנה, יהיה כדאי לשטוף את הרכב כל שבוע – שבועיים לכל היותר. 
  • העדפה אישית – אנשים רבים אוהבים לשטוף את רכבם כהכנה לסוף השבוע, כל שבוע, והדבר הופך אצלם לטקס קבוע, כמו ניקיון הבית. או לחילופין הם פשוט אוהבים שרכבם נקי וייצוגי כל הזמן ולכן דואגים לשטיפה חיצונית תדירה וגם לניקיון הפנימי.
ככלל אצבע, אל תתנו ללכלוך להצטבר על הרכב שלכם, אם אתם מבחינים שהרכב מלוכלך, אז נדרשת שטיפה.

מה קורה אם לא מנגבים את המים מהרכב

אתם לבטח יודעים שרצוי לייבש היטב את הרכב לאחר שטיפה, אבל אולי לא ממש יודעים למה. אז הנה לכם ההסבר:
אם לא מנגבים את הרכב לאחר שטיפה, טיפות המים שהצטברו על משטחי הרכב יתאדו תוך השארת סימן מים בצורת עיגולים לבנים ושקופים למחצה. סימנים אלה נוצרים בגלל המינרלים שבמים שנשארים על גבי המשטחים לאחר אידוי המים עצמם. סימנים אלה קשים יחסית להסרה, נצמדים חזק לצבע הרכב ויגרמו לו להיראות לא טוב. 
פעולה פשוטה למדי של ניגוב הרכב לאחר שטיפה תמנע את כל הבעיות ולשם כך מומלץ להשתמש בג'ילדה איכותית. 

ג'ילדה איכותית לניגוב הרכב אחרי שטיפה

אם בעבר היו ממליצים על שימוש בג'ילדה מעור לניגוב הרכב, שמשות, פנלים ועוד, כיום כבר יודעים שהדבר פחות מומלץ מאחר וג'ילדה מסוג זה יכולה לגרום לשריטות (הדבר נגרם בגלל היצמדות יתר על המידה למשטחים ובכך מושכת איתה חלקיקי אבק ולכלוך שנותרו בינה לבין הרכב). בנוסף, בגלל ההצמדות החזקה של ג'ילדת העור בזמן השימוש, היא הופכת את כל מלאכת הייבוש לקשה שלא לצורך. 
פתרון מעולה לניגוב הרכב שלא יגרום כלל לשריטות, והפעולה תהיה מהירה וקלה, הוא ג'ילדה לרכב 3D של הדר רוזן. ג'ילדה לרכב 3D היא בעלת כושר ספיגה וניגוב גבוהים מאוד, וכל זאת ללא חיכוך מיותר על פני שטח הרכב כך שהתוצאה מעולה תמיד, ללא כל סיכון של שריטות ובמאמץ מינימלי מצדכם.
ג'ילדה לרכב 3D עשויה חומר תלת ממדי חדשני אשר יודע ללכוד את הלכלוך לעומק הסיבים במהלך הניגוב כך שהוא לא יבוא במגע עם משטחי הרכב, ולכן לא ייווצרו כלל שריטות.
ג'ילדה לרכב 3D מתאימה לכל משטחי הרכב, פנלים צבועים, פלסטיקה, שמשות, טמבון, טסות וגלגלים, וכן גם מומלצת מאוד לניגוב פנים הרכב, כולל דשבורד, הגה, פלסטיקה, חלקי מתכת שמשות מבפנים ועוד. ג'ילדה לרכב 3D מתרככת ומוכנה לפעולה מיידית במגע עם מים גם לאחר אחסון ארוך. עשו לעצמכם ולרכבכם טובה, נגבו בעזרת ג'ילדה לרכב 3D. 

 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: