סדנת השדרוגים – מההזמנה, דרך הייצור ועד ההתקנה

רוצים לשדרג את ריפודי הרכב על ידי אומן ריפודים? הכירו את סדנת השדרוגים של הדר רוזן, הפתרון המושלם עבור הרכב שלכם – מקצועי, מהיר ואיכותי ביותר. המשיכו לקרוא ותבינו בדיוק כיצד עובד התהליך.

מהי סדנת השדרוגים ואיפה היא נמצאת

הצורך בריפודים לרכב הוא בכלל לא שאלה, יש לכך סיבות רבות כגון שמירה על הריפודים המקוריים, על ניקיון הרכב, שדרוג הריפודים הקיימים, תוספת נוחות, חידוש פנים הרכב, רצון בעיצוב ריפודים שונה מהמקורי, ועוד. ברוב המקרים ניתן לרכוש ריפודים סטנדרטיים של חברת הדר רוזן המתאימים לרוב דגמי הרכבים בארץ וקיים קטלוג מגוון של אפשרויות וצבעים מהם ניתן לבחור. 
במקרים אחרים בהם רוצים לרכוש ריפודים המותאמים לדגם הרכב, ניתן לעשות זאת באמצעות נקודות המכירה או סדנת השדרוגים של הדר רוזן בתל אביב, כך שהם יראו כאילו הרכב יצא איתם מהמפעל. ריפודים אלה מבוססים על דגמי הריפודים של הדר רוזן, אך הם נתפרים במיוחד לפי גזרת מושב הרכב שלכם. בהמשך נפרט על תהליך ההזמנה.

תהליך הזמנת ריפודי רכב בסדנת השדרוגים

תהליך הזמנת ריפודי רכב בסדנת הריפודים הוא קל ומהיר. נכנסים לאתר של הדר רוזן, ממלאים פרטים אישיים וכן פרטים על הרכב שלכם, ותוך זמן קצר נציג של סדנת השדרוגים יחזור אליכם להמשך התהליך.
בשלב הראשון ייבחר דגם הריפוד הרצוי על ידכם מתוך הקטלוג שלנו.
בשלב הבא ולאחר קבלת כל הפרטים והבחירות שלכם, הדר רוזן תייצר את הריפודים במיוחד עבור רכבכם, כולל התייחסות לידיות, כפתורים וכל אלמנט אחר. כמובן שהכל נעשה באיכות הגימור הגבוהה ביותר.
לאחר מכן וכאשר הריפודים מוכנים להתקנה, אתם תוזמנו עם רכבכם לסדנה והריפודים יותקנו על ידי אומן הריפודים שלנו, שלו ניסיון רב שנים ועשרות אלפי ריפודים שהותקנו על ידו.

יתרונות שדרוגי ריפודי רכב בסדנת השדרוגים 

סדנת השדרוגים מציעה יתרונות רבים:
  • מקצוענות: הדר רוזן היא יצרן של ריפודים לרכב ומתמחה בתחום, בעלת ניסיון רב שנים וידע מעמיק ביותר כך שהיא מבטיחה שירות, ייצור, התקנה ואחריות ללא פשרות. 
  • זמינות: מאחר והדר רוזן מייצרת בעצמה, היא יכולה לספק את שירות סדנת השדרוגים וריפודים בהתאמה אישית בזמן קצר ביותר. ייצור הריפודים בהתאמה אישית מבוצע כאן בארץ במתפרה שלנו.
  • איכות: הדר רוזן בעלת מוניטין רב שנים בתחום ריפודי הרכב. את המוצרים שלה ניתן למצוא במאות נקודות מכירה בכל רחבי הארץ, והמותג HR מזמן הפך לסימן מוכר של איכות. הדר רוזן עושה שימוש בטכנולוגיות ייצור מתקדמות, לפי כל התקנים, בעזרת חומרי גלם איכותיים ביותר כך שהמוצרים נראים מעולה, נוחים ועמידים לשנים.
  • בחירה חופשית: שירות סדנת השדרוגים של הדר רוזן מאפשר לכם לרכוש בדיוק את הריפודים שאתם רוצים לרכב שלכם, עם כל העיצובים והפינוקים שאתם רוצים, הכל בצורה מהירה וקלה ועם תוצאה שתשאיר לכם חיוך. 
  • שירות ההתקנה מעולה: מי שמתקין לכם את הריפודים מכיר אותם מכל הכיוונים, כולל כל האפשרויות. המתקין שלנו הוא מקצוען אמיתי שביצע כבר עשרות אלפי התקנות, והרכבים שיוצאים ממנו נראים כאילו יצאו מהמפעל.
רוצים מידע נוסף על סדנת השדרוגים? השאירו פרטיכם בעמוד זה ונחזור אליכם בהקדם.

 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: