מה המחיר של ריפודים לרכב בהתאמה אישית

רבים חושבים שריפודים לרכב בהתאמה אישית הוא פינוק שמתאפשר רק לבעלי הממון. מחשבה זו גורמת לבעלי רכבים רבים לדחוק את הרצון ואף לוותר לגמרי על ריפודים לרכב שלהם, וחבל. לריפודים לרכב בהתאמה אישית יש יתרונות ברורים והמחיר שלהם ממש לא חייב להיות יקר. אז אם אתם רוצים לדעת יותר על נושא ריפודים בהתאמה אישית לרכב ומחירם, יש לנו מידע חשוב עבורכם.

יתרונות של ריפודים לרכב בהתאמה אישית

כדי להבין את היתרונות של ריפודים לרכב בהתאמה אישית צריך להכיר קודם גם את הריפודים הסטנדרטיים לרכב. אין כמעט חולק על הצורך בהתקנת ריפודים ברכב, בין אם הוא חדש או ישן, וריפודים סטנדרטיים מוצעים לרוב סוגי הרכבים בשוק. הריפודים הסטנדרטיים הם נהדרים ואיכותיים, וניתן פשוט להיכנס לחנות ולרכוש אותם במקום להתקנה מיידית (בעצמכם או על ידי מתקין). העניין היחידה שמבדיל אותם מריפודים בהתאמה אישית הוא שהם לא מתאימים למאפיינים שונים ברכבים כגון: צורות מושב ייחודיות, ידיות במושב האחורי, הימצאות כפתורים שונים וכדומה.
ריפודים לרכב בהתאמה אישית מיוצרים בדיוק לפי מידות המושבים של דגם הרכב שלכם, תוך התאמה מושלמת גם למושבים המיוחדים ביותר ושמירה על תפקודם המלא. דרגת ההתאמה של ריפודים לרכב בהתאמה אישית היא הטובה ביותר שניתן לקבל, עד כדי כך שסביר להניח שאף אחד מהנוסעים בו לא יבחין שמדובר בריפודים שהורכבו על הקיימים.

במה תלוי המחיר של ריפודים בהתאמה אישית

אם קראתם עד כה, אז כבר הבנתם את היתרון הברור של ריפודים בהתאמה אישית. המחיר תלוי בכמה קריטריונים:
  • דגם הריפוד הנבחר – ישנם מגוון דגמים כאשר כל אחד עשוי מחומרים מסוימים (כולם איכותיים מאוד כמובן) ובצורה מסוימת, ולכן כל דגם מתומחר אחרת.
  • מידת מורכבות העבודה – למשל אם מדובר במושבים מאוד מורכבים שדורשים יותר עבודה, יותר תפירות והתאמות.
  • עלות ההתקנה – אמנם ישנם מקרים בהם תוכלו להתקין את הריפודים בהתאמה אישית לבד אבל לרוב ההצעה תהיה שאיש מקצוע יתקין אותם, עם הכלים הנכונים ותשומת הלב לכל הפרטים הקטנים. 
המחיר אמנם יקר יותר מריפודים סטנדרטיים מן הסתם, אבל אם לוקחים בחשבון שהם הולכים לשרת אתכם כמה שנים טובות, אפשר להסתכל על ההוצאה כהשקעה לטווח רחוק.

האם אפשר להוזיל את המחיר של ריפודים בהתאמה אישית 

כמו בכל רכישה, מומלץ תמיד להשוות בין 2-3 חנויות. אנו לא ממליצים בהכרח לבחור במחיר הזול ביותר אלא לבדוק את המפרט אותו אתם מקבלים, ביקורות על המקום ועוד. ריפודים לרכב בהתאמה אישית אמורים לשרת אתכם נאמנה שנים רבות ללא בלאי מיותר ותוך כדי שמירה על המראה שלהם. לכן כאשר בוחנים ומשווים מחירים, חשוב גם לשים לב לאיכות החומרים, איכות הייצור, זמן ההמתנה בין ההזמנה לאספקה, מי מייצר את הריפודים בהתאמה אישית, מי מתקין אותם, אחריות ועוד.
הדר רוזן היא חברה ישראלית בעלת מוניטין מזה 3 דורות ופעילה עשרות שנים. החברה, בין שאר השירותים והמוצרים, מציעה ריפודים סטנדרטיים לרכב וכן מציעה גם שירות ישיר של הזמנת ריפודים לרכב בהתאמה אישית והתקנתם באמצעות סדנת השדרוגים שלה. מאחר ואנו מייצרים עבורכם את הריפודים לרכב בהתאמה אישית, אתם מקבלים מחיר מצוין וגם יכולים לדבר ישירות איתנו. כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על קישור זה, למלא טופס פניה קצר, כולל פרטי הרכב שלכם ואנו נחזור אליכם ונספק מענה לכל השאלות והרצונות שלכם.
כאשר תהיו מוכנים להתקדם להזמנה, יהיה עליכם לבחור את דגם הריפוד והתוספות השונות, ואנו נתחיל בתהליך ייצור הריפודים לרכבכם בהתאמה אישית. כאשר הריפודים יהיו מוכנים, נזמין אתכם להגיע עם רכבכם אל סדנת השדרוגים להתקנה מקצועית על ידי אומן הריפודים של החברה שהתקין כבר מעל 20,000 ריפודים ברכבים.
הריפודים לרכב בהתאמה אישית של הדר רוזן הם הדרך הטובה ביותר לפנק את עצמכם ואת רכבכם בריפודים באיכות ללא פשרות ובמחיר מצוין. 
 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: