מה ההבדל בין ריפודים לרכב בהתאמה אישית לבין ריפודים סטנדרטיים

בישראל ובעולם רבים מבעלי הרכבים בוחרים לרכוש ריפודים לרכב שלהם, בגלל הרצון להגן על הריפודים המקוריים, לשנות את העיצוב הקיים של הריפודים המקוריים, הצורך בכל מיני תוספות ארגונומיות במושבים, או פשוט בגלל שהריפודים הקיימים כבר לא במיטבם וריפודים חדשים לרכב ישדרגו משמעותית את רכבם. אמנם אין מחלוקת על הצורך בריפודים לרכב, אך לא תמיד ברורים ההבדלים בין ריפודים בהתאמה אישית לבין ריפודים סטנדרטיים, ולכן ריכזנו עבורכם את כל היתרונות של שני סוגים הריפודים הללו כך שברכישה הבאה תוכלו לבחור חכם. 

ריפודים לרכב בהתאמה אישית - מה היתרונות 

ריפודים בהתאמה אישית מציעים יתרונות רבים שסוגי ריפודים אחרים לא יכולים להציע:
  • התאמה מדויקת לכל סוג רכב: את הריפודים לרכב בהתאמה אישית, מאחר והם נגזרים ונתפרים בדיוק לפי מידה כמו חליפת חייט, ניתן להתאים באופן מדויק לכל סוג רכב, גם המיוחדים והנדירים ביותר. החברה שמייצרת את הריפודים מחזיקה בגזרות מדויקות של מושבי הרכבים השונים, על כל צורותיהם וחלקיהם, על מנת לייצר ריפודים שיחבקו את המקוריים בצורה הדוקה כך שיראו כאילו כך הגיעו מהמפעל.
  • נוחות: עם ריפודים לרכב בהתאמה אישית ניתן לשלב מרכיבים שונים לנוחות מוגברת, בדיוק בהתאמה לצרכים שלכם, כדי שסוף סוף יהיה לכם נוח בנהיגה וגם מנח גופכם יהיה נכון יותר למניעת כאבים ובעיות מצטברות. 
  • התקנה מקצועית: כאשר מזמינים ריפודים בהתאמה אישית, מומלץ גם לדאוג להתקנה מקצועית. כך תתקבל התקנה מעולה עם התאמה מושלמת, באמצעות כלים מקצועיים ושימת לב לכל הפרטים הקטנים. 
  • ערך: לא משנה מה מצב הריפודים המקוריים, התקנה מקצועית של ריפודים בהתאמה אישית יכולה להוסיף לערך הרכב שלכם, גם בגלל המראה המתקבל וגם בגלל שמושבי הרכב המקוריים נשמרו היטב. 

ריפודים סטנדרטיים לרכב - מה היתרונות 

ריפודים סטנדרטיים מוכרים לרוב בעלי הרכבים, והם פתרון פרקטי לצורך בריפודים חדשים לרכב שלכם. לריפודים סטנדרטיים יש יתרונות רבים:
  • התאמה לרוב דגמי הרכבים בצורה מעולה. 
  • זמינות: ניתן למצוא אותם בחנויות רבות ללא צורך בהזמנה מראש. אם יש לכם צורך מיידי בריפודים, הריפודים הסטנדרטיים הם פתרון הגיוני.
  • מגוון: קיימים ריפודים סטנדרטיים בעיצובים וצבעים רבים לבחירה.
  • איכות: המילה "סטנדרטי" לא מעידה על איכות פחות טובה. ריפודים סטנדרטיים המיוצרים מבדים טובים ובתפירה איכותית, וגם שמגיעים מחברה יצרנית מוכרת, בהחלט יחזיקו מעמד לתקופה ארוכה. 
  • התקנה: ניתן בקלות ובמהירות יחסית להתקין ריפודים סטנדרטיים לרכב לבדכם, דבר שיכול לחסוך לכם את עלות ההתקנה המקצועית. אך ניתן כמובן לבחור גם בהתקנה מקצועית למי שמעדיף. 
  • ערך: ריפוד סטנדרטי, על אף היותו סטנדרטי, יסייע בשמירה על ערך הרכב וכמובן גם יגן על הריפודים המקוריים. 
ריפודים סטנדרטיים איכותיים לא יפריעו לתפעול המושבים ומערכות בטיחות כמו כריות אוויר מובנות, חגורות בטיחות וכדומה. כיוון שהם תוכננו בחכמה ועם חשיבה מתקדמת, הם בהחלט עונים גם על הצורך הזה, כך שאתם יכולים לנהוג בבטחה וללא דאגות.

 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: