מגבים מומלצים עם תמורה מלאה למחיר

קיימים סוגים רבים כיום של מגבים במחירים שונים אך לא תמיד ברור במה כדאי לבחור. האם לבחור בזול ביותר? ביקר ביותר? איך יודעים אם המגבים איכותיים? הכנו עבורכם המלצות על מגבים לרכב שמספקים את התמורה המלאה למחיר. 

כל כמה זמן כדאי להחליף מגבים ברכב

תדירות החלפת המגבים ברכב תלויה בכמה דברים: תדירות השימוש, מזג האוויר ועוד. לפני הכל חשוב להבין כי תפקיד המגבים הוא לנגב את השמשה הקדמית (ובחלק מהרכבים קיים גם מגב לשמשה האחורית), אך זהו תפקיד בטיחותי לכל דבר. ראות טובה דרך השמשות היא חלק בלתי נפרד מחוויית נהיגה בטיחותית יותר, לכן לא כדאי לזלזל ברכישת מגבים.
לרוב, מומלץ להחליף את המגבים בערך פעם בשנה, וכפי שציינו קודם, הדבר תלוי באיכות המוצר, במזג האוויר (גשמים מרובים, חום גבוה, אזור יבש במיוחד וכדומה), נוכחות אבק ועוד. כל אלו יכולים להשפיע על תפקוד המגבים. לדוגמה:
  • שימוש רב במגבים בעת גשמים מרובים יכול להביא אותם לבלאי מוגבר
  • חום ויובש עלולים לגרום למגבים להתייבש ואז התוצאה של פעילותם היא לא איכותית
רבים מחכים להגעה למוסך או לטסט השנתי כדי להחליף מגבים אם קיים צורך אך המלצתנו היא לא לחכות. החלפת מגבים אינה יקרה, היא לוקחת מספר דקות בודדות ותבטיח כי הראות תהיה טובה יותר, חוויית הנהיגה בטוחה יותר והשמשות גם תשארנה ללא שריטות. מגבים יבשים או מגבים בהם נלכד אבק ולכלוך, יכולים בקלות לגרום לשריטות בשמשות שלא ניתנות לתיקון.
להלן כמה טיפים לזיהוי המועד הנכון להחלפת מגבים ברכב:
  • המגבים משאירים סימנים על גבי השמשות ולא מנגבים בצורה נקיה ומלאה. 
  • המגבים חורקים בזמן השימוש, רעש שנוצר מחיכוך לא נכון בין המגב לשמשה. 
  • החלק של המגב שבא במגע עם השמשה שבור, סדוק, מתפורר, מתפצל.
  • עברה יותר משנה ולמרות שלא זיהיתם בעיה, כדאי להחליף. אל תחכו לרגע בו תצטרכו את המגבים ותגלו שהם לא מתפקדים כראוי. 
  • אחרי קיץ חם במיוחד, קיים סיכוי רב שהמגבים של הרכב שלכם כבר התייבשו ולכן לא יתפקדו היטב בחורף. 
יש לכם איזשהו ספק? אל תהססו, עדיף להחליף את המגבים לחדשים מאשר להסתכן. 

מה מאפיין מגבים איכותיים לרכב

קודם כל, המאפיין החשוב ביותר לכל מגב לרכב הוא התאמה לרכב שלכם. קיימים דגמים רבים של רכבים ולכן גם קיימות מידות שונות של מגבים וסוגים שונים של מתאמים. חשוב לקרוא על אריזת המוצר לאיזה מותג ודגם רכב הם מתאימים ולוודא שהם באמת מתאימים לרכב שלכם. מגבים שאינם במידה הנכונה, ואינם מתאימים לרכב שלכם, לא יתפקדו טוב. 
מגבים איכותיים לרכב שלכם יהיו בדרך כלל מורכבים מגוף, מנגנון המגב ולהב מגומי איכותי (לא בחלקים אלא חתיכה אחת של גומי). גומי הוא החומר האידיאלי ללהבים של המגבים. הם מספקים כושר ניגוב מעולה יחד עם עמידות לאורך זמן. המגבים היותר איכותיים יהיו בעלי להב גומי בציפוי גרפיט המבטיח פעולה שקטה במיוחד. 

מגבים מומלצים לחורף הקרוב

להלן מספר מגבים איכותיים וחדשניים המומלצים לחורף הקרוב – כל המגבים מאפשרים ניקוי מהיר של השמשה ומספקים עמידות לאורך זמן מפני פגעי השמש והאבק. כמו כן, פעולתם שקטה במיוחד:
  • טיטניום פלוס: מגב שטוח עם 10 מתאמים להתאמה לכל סוגי הרכב. בעל מבנה אווירודינמי ייחודי ומחוזק להבטחת הצמדה מלאה וגומי מצופה גרפיט לפעולה שקטה במיוחד. קיים במידות 14 אינץ' עד 28 אינץ'.
  • מגב לחלון אחורי לרכב קרגו פלוס: מגב לחלון האחורי של הרכב. בעל להב גומי איכותי מצופה גרפיט להבטחת פעולה חלקה ושקטה במיוחד. מגיע עם מתאמים לכל סוגי הרכב להם מנגנון מגב אחורי. קיים במידות 9 אינץ' עד 14 אינץ'.
  • סילבר: מגבים לרכב מהדור החדש - מגבים שטוחים בזכות המבנה הייחודי שלהם. קיימים במבחר גדלים ב 16 אינץ עד 26 אינץ' ומתאמים לרכבים בעלי זרוע בצורת וו (HOOK).
 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: