כרית תמיכה מתכווננת לגב התחתון - כרית אינטגרלית בריפוד

בעיית כאבי הגב התחתון, מוכרת לקהל הנהגים הישראלי מזה זמן רב. השילוב של שעות רבות בהן שוהים ונוהגים ברכב, פקקים ממושכים ומושבים של רכבים שלא תמיד מספקים תמיכה ארגונומית נאותה, מהווה גורם מרכזי לכאבי גב ובעיות גב מצטברות, על אחת כמה וכמה למי שכבר סובל מכאבי גב. כרית תמיכה מתכווננת אינטגרלית בריפוד המספקת תמיכה נוספת לגב התחתון היא פתרון אפקטיבי ואלגנטי שכדאי לכם להכיר. 

למה כדאי להוסיף כרית תמיכה לגב התחתון ברכב

ישנן לא מעט סיבות טובות למה כדאי להוסיף כרית תמיכה לגב התחתון ברכב:
  • שיפור מנח הגב התחתון: ישיבה ממושכת, במיוחד ברכב במושבים שתוכננו לספק נוחות בסיסית בלבד, גורמת לישיבה בתנוחה לא טובה. הוספת כרית באזור הגב התחתון מאפשרת שיפור מנח, קימור הגב התחתון, תמיכה בחוליות הגב התחתון ושמירה על מנח אנטומי נכון יותר.
  • הפחתת מתח בגב התחתון: מושבי רכבים רבים חסרים תמיכה נאותה לגב התחתון, דבר היוצר לחץ מצטבר באזור זה. הוספת כרית תמיכה לגב התחתון ממלאת את החסר ויוצרת את התמיכה הנחוצה למניעת לחץ מיותר. 
  • מניעת אי נוחות וכאבים: למי שכבר סובלים מכאבים או אי נוחות באזור הגב התחתון, תוספת התמיכה שכרית ייעודית מספקת, יכולה להפחית את הלחצים המיותרים באזור זה ובכך להפוך נסיעות ארוכות לנוחות יותר ואף למנוע החמרה של כאבים קיימים. 
  • מניעת עייפות: עייפות בנהיגה הוא גומר מסכן מוכח. שמירה על מנח גב תחתון נכון בעזרת כרית תמיכה יכולה לסייע בהפחתת העייפות ואי הנוחות בנהיגה ובכך לשפר גם את הבטיחות. 

יתרונות של כרית אינטגרלית מתכווננת בריפוד בהתאמה אישית 

כרית תמיכה אינטגרלית מתכווננת בריפוד היא למעשה תוסף מובנה הניתן לכיוונון בתוך ריפוד מושב הרכב. לכך יש מספר יתרונות בולטים:
  • מיקום: מאחר והכרית מוטמעת בתוך הריפוד הקיים, היא ממוקמת בדיוק רב וללא אפשרות תזוזה ושינוי מיקום. 
  • מראה: כרית תמיכה אינטגרלית לגב התחתון משולבת כך שהיא אינה נראית לעין ובכך הופכת לחלק בלתי נפרד מהריפוד ועיצוב הפנים של הרכב לא נפגם. 
  • כיוונון והתאמה לצורך האישי: הכרית ניתנת לכיוונון מבחינת הנפח בכל פעם שתרצו בכך, באמצעות משאבת אוויר ידנית, כך שתהיה התאמה מלאה למבנה אזור הגב התחתון שלכם, בנפח הנכון לכם. 

איפה מזמינים כרית אינטגרלית מתכווננת משולבת בריפוד

כרית אינטגרלית בריפוד הרכב מוצעת כחלק משירות התאמת ריפודים לרכב של חברת הדר רוזן. חברת הדר רוזן מספקת את השירות תוך כדי הישענות על שנים רבות של ניסיון בתחום הריפודים, שירות מעולה, וייצור עצמי של הריפודים בהתאמה מלאה. הכרית משולבת בריפודים בהתאמה אישית, כחלק ממגוון אפשרויות ותוספות מצוינות שהחברה מציעה.
תהליך ההזמנה הוא פשוט: מבצעים הזמנה של הריפוד הרצוי באחת מנקודות המכירה המובחרות או דרך סדנת השדרוגים בהתאם לדגם הרכב שלכם, ומציינים את הבקשה להוספת הכרית האינטגרלית. לאחר מכן ההזמנה מועברת לייצור מותאם אישית במתפרה של הדר רוזן. עם סיום ייצור סט הריפודים, תתואם אתכם ההתקנה, ואתם תוכלו ליהנות מעתה מהריפודים החדשים ומהכרית האינטגרלית שלכם שישרתו אתכם שנים רבות, ויספקו לכם נוחות משופרת. 

 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: