כיסוי מושב לרכב לכלב

אם ברשותכם כלב, לבטח יצא לכם לא פעם לנסוע יחד אתו לווטרינר או לטיול, ולשם הגנה על המושב האחורי השתמשתם בשמיכה. אולי לא ידעתם, אך קיים פתרון מושלם שיגן על הריפודים וגם על הכלב שלכם, אז אתם מוזמנים להמשיך לקרוא, לגלות ולהבין למה מוצר זה הוא חובה לכל בעל רכב וכלב. 

למה צריך כיסוי מושב לרכב לכלב

ישנן מספר סיבות טובות מאוד למה צריך כיסוי מושב לרכב לכלב ולהפסיק להשתמש בשמיכה או כל פתרון אחר:
למה לא שמיכה:
  • את השמיכה קשה לעגן למושב הרכב כך שהיא לא נשארת במקומה וגם יכולה לגרום לכלב להחליק על פניה, דבר שמסוכן עבורו ואף יכול לגרום לנפילתו ופציעתו במהלך הנסיעה. הדבר יכול להסיח את תשומת לבכם מהנהיגה ואתם מסתכנים בתאונה מיותרת. 
  • שמיכה עשויה מבד הסופג מים ונוזלים, ולכן היא אינה מגנה על ריפודי הרכב מנוזלים כגון ריר, שתן מקרי או הקאה אפשרית של הכלב במהלך הנסיעה.
למה כן כיסוי מושב לרכב לכלב – כיסוי מושב זה תוכנן עם 2 מטרות עיקריות:
  • לשמור על הכלב שלכם - הריפוד מעוגן למושב הרכב בהתאמה מלאה לכל דגמי הרכבים כך שלא יזוז ממקומו במהלך הנסיעה. הכיסוי אינו מחליק כך שהכלב לא ייפול במהלך הנסיעה (מומלץ בכל זאת לקשור את הכלב לבטיחותו ובטיחותכם). 
  • לשמור על מושב הרכב שלכם - כיסוי מושב לרכב לכלב מספק 100% אטימות לנוזלים, אינו שריט, מגן על המושב מכל לכלוך, שערות, בוץ, ועוד. הכיסוי יוצר חיץ מלא בין המושב לכלב.

מאיזה חומר עשוי כיסוי מושב לרכב לכלב

כיסוי מושב לרכב לכלב מיוצר מבד חזק ועמיד במיוחד, בעל אטימות מלאה לנוזלים, לכלוך ועוד כך שקל לנקות אותו והוא יישאר במצב מעולה לאורך זמן רב ביותר.
על מנת לנקות, אין צורך להתאמץ יתר על המידה – ניגוב בעזרת מטלית לחה הוא כל מה שנדרש.
בנוסף לבד, הכיסוי מגיע גם עם רצועות עגינה חזקות וטבעות ייחודיות להתאמה מושלמת, קלה ומהירה של הכיסוי על גבי מושב הרכב. 

כיסוי מושב לרכב לכלב - סוגים

קיימים שני סוגים עיקריים של כיסוי מושב לרכב לכלב מבית הדר רוזן:
  • כיסוי מגן לחיות מחמד למושב האחורי דוגי - מכסה את המושב וגב המושב בצורה מושלמת. הכיסוי פתוח כך שהכלב יכול לנוע בחופשיות על גבי המושב.
  • כיסוי ערסל לחיות מחמד במושב האחורי סופר דוגי - כיסוי זהה לקודמו מבחינת איכות הייצור והחומרים, אבל כאן מבנה הכיסוי מזכיר יותר מעין אמבטיה סגורה כך שהכלב יכול לנוע ללא כל אפשרות לגעת בדלתות או בחלק האחורי של ריפודי המושבים הקדמיים. כך מתקבלת הגנה היקפית מלאה לכל האזור האחורי ברכב. מאחר והכלב יהיה תחום יותר בתוך הערסל, הוא גם יהיה מוגן יותר.
את הכיסויים ניתן למצוא בנקודות המכירה הפזורות בארץ.
 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: