חידוש פנים הרכב מחיר

כיום, עם הפקקים הרבים והמגורים המרוחקים ממקום העבודה, כאשר הרכב משמש אותנו בעיקר לעבודה, להעברת מוצרים, כלי עבודה, נסיעות לפגישות וכמובן גם לפנאי, אנו מבלים שעות רבות כל יום ברכב שלנו. עם הזמן חלקים שונים ברכב מתבלים, מתיישנים והצורך בחידוש מורגש היטב. אז אם גם אתם נמצאים במצב בו מתחילים לחשוב על חידוש פנים הרכב או כבר הגעתם לשלב בו כבר אין מנוס מחידוש, יש לנו כמה המלצות בשבילכם. 

למה כדאי לחדש את פנים הרכב מדי תקופה

יש לא מעט סיבות טובות למה כדאי לחדש את פנים הרכב:
  • חלקים בלויים, כמו ריפוד הכיסאות, מגבים, שטיחים, הגה, משענת היד וכדומה. כאשר הם בלויים, הם עלולים להוות הפרעה או מכשול בעת שימוש ברכב, רמת הנוחות שלהם יורדת ועוד.
  • מכירת הרכב: לפני מכירת הרכב נהוג לבצע יישור קו מבחינה מכאנית, ופנים הרכב לא פחות חשוב. כאשר קונה פוטנציאלי בוחן את פנים הרכב במטרה לרכוש, ופנים הרכב מוזנח ובלוי, הדבר יכול להעלות אצלו תחושת דחייה שיכולה להסתכם בכך שהוא ימנע מהרכישה, או שהוא ידרוש לשלם הרבה פחות. כמו כן, קונה פוטנציאלי שרואה פנים רכב בלוי, גם יחשוב שלא טיפלתם ברכב בצורה מיטבית גם בהיבטים מכאניים, מה שגם עשוי לגרום לו לוותר על הרכישה. 
  • שינוי אווירה: לעיתים פשוט רוצים לשנות את פנים הרכב כדי שיתאים לטעם שלנו. חידוש פנים הרכב על ידי החלפת ריפודים, שטיחים, כיסוי הגה ועוד, היא דרך מהירה ויעילה.
  • כי זה משתלם: חידוש פנים הרכב אינו יקר כל כך, ורכבכם יוכל להמשיך לשרתכם שנים נוספות עם תחושת רכב חדש מבפנים. ללא ספק חידוש רכב יהיה זול הרבה יותר מאשר מכירת הרכב וקניית רכב חדש. אמנם דוחפים אותנו לקנות חדש לעיתים קרובות, וגם להחליף רכב אחרי מספר שנים קצר וחבל. רכב, כל עוד אין בו תקלות מכאניות מהותיות, יכול לשרת אותנו שנים רבות הרבה יותר, ובזכות חידוש פנים קל ומהיר, השנים של הרכב כלל לא יורגשו.

אילו אפשרויות קיימות לחידוש פנים הרכב 

כיום קיימות הרבה אפשרויות לחידוש פנים הרכב במאמץ קל ביותר. באופן כללי עומדות בפניכם שתי אופציות מרכזיות:
שימוש באביזרים סטנדרטיים עם התאמה מעולה לרכב שלכם
קיים מגוון רחב ביותר של מוצרים סטנדרטיים המתאימים לרוב סוגי הרכבים והדגמים, מהם תוכלו לבחור כאשר הם מגיעים במגוון חומרים, גימורים, צבעים ועוד. להלן מספר דוגמאות:
  • כיסויים למושבי הרכב: אלה לא רק יספקו חזות חדשה לפנים הרכב, אלא גם יכולים לשפר את הנוחות שלכם. כיסויים איכותיים מתאימים לא רק לצורת המושבים הקיימים אלא גם לשימוש עם כריות האוויר הנמצאות במושבים, ללא הפרעה בתפקודן במקרה הצורך. הכיסויים מוצעים בשלל צבעים, דגמים, גימורים, בדים ועוד. ניתן לבצע התקנה עצמית בקלות או לפנות למתקין מורשה להתקנה מקצועית. 
  • כיסוי הגה: כיסוי הגה יכול לא רק להסתיר את ההגה הישן שלכם ולתת לו חיים חדשים, אלא גם יכול לשפר את האחיזה בו בעזרת גימורים וטקסטורות שונות. 
  • שטיחים לרכב: השטיחים המקוריים המגיעים עם הרכב יכולים להיות מגומי, פלסטיק ולבד, ולעיתים גם שילוב שלהם. השטיחים המקוריים חווים בלאי מואץ בגלל הדריכה עליהם, הלכלוך שנאסף בהם, נוזלים ועוד. קיימים שטיחים סטנדרטיים איכותיים ביותר, שפשוטים להתקנה ושיגנו על רצפת הרכב בצורה מיטבית (ואף טוב יותר מהמקוריים), ובלי ספק ישדרגו את פנים הרכב שלכם. שטיחים איכותיים יאפשרו גם פירוק מהיר למטרות ניקיון בצורה מהירה וקלה ויהיו מעוגנים היטב לרצפת הרכב בזמן השימוש. ניתן למצוא שטיחים הניתנים לגזירה לפי הצורה המבוקשת, וישנם גם שטיחים המגיעים בצורה ספציפית המתאימה לדגמי רכבים מסוימים.
  • משענת יד: אם רכבכם הגיע ללא משענת יד, ניתן להתקין משענת יד בין המושבים בקלות ובמהירות ולהתחדש בפריט נוחות לנסיעה, לזכות באחסון נוסף ואפילו בשקעי USB לנוסעים מאחור. 
חידוש הרכב בהתאמה אישית
סדנת השדרוגים של הדר רוזן ונקודות מכירה רבות בארץ, מציעים שירות ייחודי להזמנת כיסויים למושבי הרכב בהתאמה אישית. אפשרות זו פותחת בפניכם את היכולת לבחור דגם ריפודי מושבים מהמבחר הרחב של הדר רוזן, והוא ייתפר על פי דגם ותת-דגם הרכב שלכם, עם התייחסות לכל הפרטים הקטנים, מיקום כריות האוויר, חגורות בטיחות, כפתורים, ידיות ועוד, כך שהתוצאה נראית כמו הריפודים המקוריים ולפעמים אף טוב יותר. קיימים גם דגמי רכבים מיוחדים שלהם לא קיימת אופציה של ריפודים סטנדרטיים, ושירות זה מספק פתרון מעולה בעלות אטרקטיבית. 

מה המחיר של חידוש פנים הרכב 

המחיר של חידוש פנים הרכב הוא כמובן פועל יוצא של היקף הרכישה ומחירי המוצרים, אם סטנדרטיים או בהתאמה אישית, החומרים מהם הם עשויים ועוד. אתם תגלו שהעלות היא ממש לא גדולה לעומת הרווח העצום בנראות, בנוחות, בבטיחות, ועוד.
אנו מזמינים אתכם לבקר באתר של הדר רוזן ולראות את מגוון המוצרים והאפשרויות לחידוש פנים הרכב שלכם, וכן ניתן גם לראות חלק מהמוצרים בנקודות המכירה הפזורות הארץ. 

 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: