הסעת כלבים ברכב בלי לכלוך

הסעת כלבים ברכב יכולה להידרש מכל מיני סיבות, אם לנסיעה ליום טיול ואם לצרכים מיוחדים כמו נסיעה לווטרינר. יחד עם זאת, עם כמה שאנחנו אוהבים את הכלבים שלנו, אנו לא ממש מעוניינים שהם ילכלכו את הרכב שלנו. אז אם גם אתם מחפשים פתרון להסעת כלבים ברכב בלי לכלוך, יש לנו פתרונות מעולים בשבילכם. 

מה החשש בנסיעה עם כלב במושב האחורי 

זה לא משנה אם הרכב שלכם חדש או ישן, אם השקעתם בכיסויי מושבים מפנקים או שאתם אוהבים את המושבים המקוריים של הרכב, אחד הדברים שבעלי כלבים חוששים ממנו הכי הרבה הוא עניין הלכלוך וחוסר השליטה על מה שקורה במושב האחורי בזמן נסיעה עם כלב. בשורה התחתונה כלב יכול לגרום ללא מעט נזקים לרכב כגון:
  • נזק לריפודים משפשופים ושריטות
  • כתמים מלכלוך שהכלב נושא עמו לתוך הרכב כמו חול ובוץ, או הפרשות גוף של הכלב (שתן, צואה, ריר וכדומה)
  • נשיכת הריפודים ופרימת התפרים
  • נשיכה של חלקי פלסטיקה שונים והריסתם

הכירו את כיסויי המושב לרכב המיועדים במיוחד לכלבים

אנחנו בטוחים שתשמחו לדעת שיש פתרון פשוט, מהיר ולא יקר שיחסוך מכם הוצאות עתידיות על נזקים של הכלב וכן ימנע לכלוך של הריפודים. הכירו את כיסויי המושבים לכלבים:
  • כיסוי ערסל לחיות מחמד למושב האחורי של הרכב: הערסל יוצר אמבט גמיש בין המושב האחורי לבין הגב של המושבים הקדמיים והדלתות האחוריות כך שכל הריפודים וחלקי הפלסטיק השונים מוגנים בצורה היקפית ללא אפשרות מגע של הכלב. כיסוי עם הערסל גם מונע תזוזה חופשית יתר על המידה והחלקה של הכלב על גבי המושב האחורי, כך שגם הכלב וגם הנוסעים במושבים הקדמיים מוגנים. כיסוי זה מיוצר מחומר איכותי, עמיד בפני שריטות ואטום למים ונוזלים כך שהם לא יגיעו לריפודים כלל. הכיסוי מתאים לכל רכב ומאפשר התאמה קלה ומהירה למידותיו. הכיסוי מצויד ברצועות קשירה לעיגון בטוח למושב האחורי של הרכב. ניתן כמובן לפרק את כיסוי הערסל בקלות כשאין בו צורך ולאחסן אותו מקופל בתוך תא המטען. כיסוי הערסל מתנקה בקלות באמצעות מים וסבון, מטלית לחה או מגבונים לחים. 
  • כיסוי מגן לחיות מחמד למושב האחורי: הכיסוי מספק כיסוי מלא של המושבים האחוריים כולל גב המושבים למניעת נזקים ולכלוך של הכלב. הכיסוי מיוצר מחומר איכותי ועמיד בפני נוזלים, לכלוך, שערות, בוץ, שריטות ועוד. כיסוי זה מתאים לכל רכב ומאפשר התקנה ופירוק מהירים ופשוטים. הכיסוי מצויד גם ברצועות קשירה איכותיות לעיגון בטוח למושב האחורי של הרכב. ניתן לנקות את כיסוי הערסל בקלות בעזרת מים וסבון, מטלית לחה או מגבונים לחים. 

מה הכי חשוב שיהיה בכיסוי מושב אחורי לכלב 

כיסוי לרכב למושב אחורי לכלב צריך לספק את התכונות הבאות:
  • הגנה: הכיסוי צריך להתאים לרכב שלכם כדי לאפשר הגנה כמה שיותר טובה. החומר ממנו מיוצר הכיסוי צריך להיות חזק ועמיד בפני כל מה שהכלב עלול לעשות וכן מהלכלוך שהוא יכול לייצר. 
  • קלות שימוש: הכיסוי צריך להיות פשוט להתקנה, קל לפירוק, וכן קל לניקוי ואחסון בתא המטען. השימוש בכיסוי הוא לרוב מזדמן (אלא אם הכלב נוסע אתכם לכל מקום) ולכן הוא צריך להיות פרקטי לשימוש. 
  • עמידות: הכיסוי הוא לא מוצר חד פעמי, ולכן הוא צריך להיות עמיד לאורך זמן. הוא צריך להיות אטום למים ונוזלים כך שלא יהיה מעבר אל הריפוד. 
 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: