המלצה על כרית אורטופדית לרכב

הזמן הארוך שמבלים בנהיגה גורם לא פעם ללחצים שונים על חלקים בגוף, לחצים שיוצרים חוסר נוחות ואף כאבים. מחפשים המלצה על כרית אורטופדית לרכב? כרית אורטופדית לרכב היא פתרון פופולרי שיכול לסייע לבעיה אלו. כרית אורטופדית לרכב מתוכננת כך שהיא מספקת תמיכה ממוקדת באזורים השונים בגוף, להגברת הנוחות והקלה על כאבים בזמן נהיגה. 

אלו אזורים בגוף צריכים תמיכה בזמן הנהיגה

ישנם אזורים שונים שצריכים תמיכה משופרת בזמן נהיגה:
 • גב תחתון: זהו האזור הנפוץ ביותר, נהיגה לאורך זמן, ישיבה במנח לא נכון וללא תמיכה מתאימה לגב התחתון יכולה להוביל לכאבי גב תחתון ואי נוחות. 
 • צוואר וכתפיים: יצירת מנח נכון של הצוואר בזמן נהיגה חשובה למניעת כאבים ומתח מיותר באזור הצוואר והכתפיים. 
 • עצם הזנב: זהו אזור שיכול לפתח רגישות וכאבים בנהיגה או ישיבה ממושכת.
 • מפרקי הירך וירכיים: תמיכה מתאימה לירכיים בזמן נהיגה או ישיבה יכולה למנוע הופעת כאבים ותחושת נימול באזור. 

האם יש כרית מתאימה לכל אזור בגוף 

בהחלט. מאחר ופוטנציאל הבעיות האורטופדיות זוהה מזמן, היצרנים מספקים כיום פתרונות מעולים בדמות כריות לגב התחתון, כריות מושב, כריות לצוואר ועוד. הכריות לרכב קיימות במגוון תצורות להתאמה לרוב סוגי הרכבים עם התקנה פשוטה וקלה, אפשרות הסרה, שימוש במקומות נוספים פרט לרכב (למשל על כיסא בבית או במשרד), אפשרות רחיצת הבד, ואף ניתנת האפשרות להזמין ריפודים בהתאמה אישית שכוללים כריות תמיכה.
כריות לרכב הן פתרון פשוט וקל ליישום ועם פוטנציאל ענק להקלה על כאבים ובחלק מהמקרים עף מניעתם בזמן נהיגה. קיימות כריות שמיועדות לאזור ספציפיים וכאלה שמספקות פתרון רחב של מספר אזורים.

האם אפשר להשתמש בכרית אורטופדית בעוד מקומות 

למרות שכריות אורטופדיות לרכב תוכננו להתאמה למושבים של רכבים, ברוב המקרים בהחלט ניתן לעשות בהן שימוש במקומות אחרים מאחר והן ניתנות לפירוק והרכבה בקלות ובמהירות. לכן אין באמת סיבה לא לרכוש אותן וליהנות מהיתרונות שלהן במקומות אחרים כמו בבית, במשרד, בקולנוע, תיאטרון ועוד. הגוף שלכם רק יודה לכם על הדאגה והשמירה על תנוחה שמונעת כאבים ומתחים מיותרים.

אלו כריות אורטופדיות מומלצות קיימות

מכיוון שמדובר במוצר חשוב שצריך לתת מענה נכון לגוף שלכם, מומלץ לבחור ולרכוש את המוצרים דרך חברה מוכרת שיש לה מוניטין טוב ושידועה באיכות מוצריה. הדר רוזן היא יצרנית וותיקה ובעלת מוניטין מצוין בתחום אביזרי הרכב ואנו מציעים מגוון רחב של כריות אורטופדיות איכותיות שילוו אתכם לאורך זמן. את מוצרי הדר רוזן ניתן לרכוש באתר החברה וכן במאות נקודות מכירה הפרוסות בכל רחבי הארץ. להלן רשימה של מגוון הכריות האורטופדיות שאנו מציעים:
כריות מושב: 
 • כרית ישיבה מגי'ק עם כוורת סיליקון פנימית: מתאימה את עצמה לגוף שלכם ולשינויי תנוחה, מאווררת ומתאימה לקיץ הישראלי, משחררת לחץ באזור עצם הזנב, בציפוי בד עשיר ואיכותי, מונעת החלקה וניתנת להעברה בין רכבים שונים וכן לכל מושב אחר בבית ובמשרד. 
 • כרית ארגונומית למושב הרכב: בעלת מבנה ארגונומי תומך ומפחית לחץ בגב ובעצם הזנב, וכיסוי בד נעים וקל לניקוי. מתאימה לכל סוגי הרכבים ולמושבים אחרים מחוץ לרכב.
 • כרית אורטופדית למושב: לומדת את מבנה הגוף שלכם ומתאימה את עצמה בשינוי תנוחה באמצעות ספוג זיכרון, בעלת דרגת קשיחות גבוהה ומספקת תמיכה מעולה.
מושב שלם: 
 • מושב אורטופדי איירפלקס עם כרית אוויר מתנפחת: מושב חדשני עם כרית מתנפחת מובנית באזור הגב תחתון להתאמה ותמיכה מושלמת. בעל מבנה ארגונומי כולל כריות צד, התקנה קלה עם אפשרות העברה מרכב לרכב, כולל כיס אחסון בחלק הקדמי התחתון לחפצים אישיים.
 • מושב אורטופדי ד"ר גב: לתמיכה בישיבה נכונה ונוחה, עם מבנה אנטומי מדויק, מתאים לשימוש בבית, ברכב ובמשרד.
 • משענת גב קומפורט: משענת להוספת נוחות לכמה חלקים בגוף בו זמנית. מתאימה להעברה בין רכבים בקלות.
כרית תמיכה לגב תחתון:
 • כרית אורטופדית לגב: לתמיכה אופטימלית, כרית שלומדת את מבנה הגוף שלכם ומתאימה את עצמה בעת שינוי תנוחה. מספקת תמיכה מלאה לגב ובעלת ציפוי בד קטיפתי עמיד ונעים (ניתן להסרה בקלות לניקוי), קלה להתקנה ופירוק בכל רכב, בבית ובמשרד. 
 • כרית גב אלסטית קשה: כרית שלומדת את מבנה הגוף שלכם ומתאימה את עצמה בשינויי תנוחה, מספקת תמיכה מלאה ובעלת דרגת קשיחות גבוהה. 
כריות לצוואר: 
 • כרית אורטופדית לצוואר: מספקת תמיכה אופטימלית לצוואר, מתאימה את עצמה לגוף שלכם ולשינויי תנוחה. בעלת ציפוי בד קטיפתי עמיד ונעים (ניתן להסרה בקלות לניקוי). ניתנת להתקנה קלה בכל רכב, במשרד ובבית.
למידע נוסף על הכריות, לחצו כאן לקטגוריית פנאי ונוחות.

 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: