ארגונית לתא מטען - מה מומלץ

לכל בעלי הרכבים מוכרת מצוקת האחסון בתוך הרכב – אין אף פעם מספיק ממנו והדברים לא מסודרים כמו שהיינו רוצים. לכך ישנו פתרון קיים בדמות ארגונית לרכב שתעשה לכם סדר בבלגן.
אם לא הבנתם עד היום שאתם צריכים ארגונית לתא מטען, אילו סוגים קיימים ואם ישנם פתרונות נוספים של ארגוניות מקומות אחרים ברכב, מאמר זה בדיוק בשבילכם. 

למה צריך ארגונית לתא מטען

תא המטען ברוב הרכבים הוא פשוט חלל גדול בהתאם לסוג ודגם הרכב עם משטח תחתון, דפנות של מרכב הרכב וגם משטח עליון (לעיתים בדמות פלטה מפלסטיק או מבד). אין כל ספק שתא מטען הוא דבר חשוב ונוח לשימוש אבל במהרה עם כל הדברים שאנו נוהגים להכניס לשם, הוא הופך לבלגן גדול הדורש לרוב הוצאה של חלק מהפריטים על מנת למצוא משהו. כמה שקל להכניס דברים לתא המטען ככה קשה יהיה לשמור עליו מסודר ושמיש. לכן מוצר כגון ארגונית לתא המטען בא לספק פתרון לסידור כל הבלגן בצורה יעילה מבלי שהדברים יתגלגלו בתוך תא המטען, דבר שיכול גם לגרום נזק לרכב שלכם וגם להסיח את הדעת בעת הנהיגה בגלל הרעשים שיגיעו משם. 
בנוסף לאחר סידור הבלגן בתוך ארגונית תא המטען, ניתן יהיה להוציא את כל הארגונית על תכולתה בקלות ובמהירת לפינוי מקום בתא המטען, למשל לפני נסיעה לסופ"ש או לחו"ל עם מזוודות. 
מאחר וכל הדברים בתוך הארגונית מסודרים בהתאם לרצונכם, גם יהיה קל למצוא כל פריט מבלי להפוך את כל תא המטען. ארגונית לתא המטען הוא פשוט פתרון פרקטי ביותר שהוא חובה בכל רכב. 

סוגי ארגוניות לתא המטען

הדר רוזן יצרה 2 סוגי ארגוניות לתא המטען שיכולות לענות על הצורך שלכם לפי גודל תא המטען:
  • ארגונית לתא מטען 2 תאים: בעלת 2 תאים גדולים ועוד 2 כיסים, אחד בכל צד עם נפח אחסון גדול במיוחד. הדפנות, המחיצות והתחתית עשויות חומר קשיח המקנה עמידות לאורך זמן תוך שמירה על צורת הארגונית במצבה הפתוח. את המחיצות ניתן לפרק בקלות על מנת לקבל תא אחד גדול במקום 2. בנוסף תחתית הארגונית מסופקת עם פסים מיוחדים למניעת החלקה כך שהיא תישאר במקומה במהלך הנסיעה. הארגונית גם מצוידת ב 2 ידיות חזקות לנשיאה ומאפשרות העברה קלה שלה לכל מקום רצוי. ניתן להשתמש בארגונית כדרך קבע או לצורך מזדמן ולכן היא תוכננה כך שניתן לקפל אותה בקלות למצב שטוח וקטן ובכך לפנות את שטח תא המטען. ניתן גם לקפל רק תא אחד כדי להקטין אותה ולהשתמש בה באופן יעיל.
  • ארגונית גדולה לתא מטען 3 תאים: בשונה מארגונית שני תאים, ארגונית זו גדולה יותר ומחולקת ל-3  תאים עם 2 כיסים בצדדים. ארגונית זו מספקת נפח אחסון גדול במיוחד. גם כאן הדפנות, המחיצות והתחתית עשויות חומר קשיח המקנה עמידות לאורך זמן תוך שמירה על צורת הארגונית במצבה הפתוח. את המחיצות ניתן לפרק בקלות על מנת לקבל תא אחד גדול במקום 3. בנוסף תחתית הארגונית מסופקת עם פסים מיוחדים להצמדה לרצפת תא המטען למניעת החלקה של הארגונית, כך שהיא תישאר במקומה במהלך הנסיעה. הארגונית גם מצוידת ב 2 ידיות חזקות לנשיאה ומאפשרות העברה קלה של הארגונית לכל מקום רצוי. ניתן להשתמש בארגונית כדרך קבע או לצורך מזדמן ולשם כך ניתן לקפלה בקלות למצב שטוח וקטן ובכך לפנות את שטח תא המטען. ניתן גם לקפל תא אחד או שניים להקטנת הארגונית לגודל 2/3 או 1/3 מגודלה.

אילו עוד ארגוניות לרכב קיימות 

עכשיו כשתא המטען שלכם מסודר, ניתן להתחיל להסתכל על פתרונות נוספים לאזורים אחרים ברכב שלכם, כי גם שם אין אף פעם מספיק מקום ואזורי האחסון הקיימים לא תמיד פרקטיים או מתאימים לצרכים שלכם. 
  • משענת יד עם תא אחסון: בלא מעט רכבים אין כלל משענת יד כך שזו תמיד תהיה תוספת ברוכה, ומשענת יד עם תא מטען מספקת בנוסף לנוחות מוגברת עבורכם גם מקום אחסון נוסף מתחת למשענת היד. חלקן גם מגיעות עם חיבור USB לטעינת מכשירים ניידים במרכז הרכב. 
  • מתקן מולטימדיה למושב האחורי עם שקע USB: חלום של כל בעל רכב ושל כל נוסע במושבים האחוריים. מתקן מולטימדיה המותקן בתליה פשוטה בגב המושב הקדמי ובעל כיס גדול ייעודי למכשירים אלקטרוניים, טלפונים ניידים או טאבלטים, כך שהוא יהיה ממוקם בדיוק מול עיני הנוסע מאחור במקום להחזיק את המכשיר בידיים או להניח אותו על הברכיים. המתקן גם כולל שקע USB כפול לטעינה קלה של המכשירים כך שתוכלו ליהנות מהם מבלי לרוקן את הסוללה. בנוסף המתקן כולל זוג כיסים לאחסון בקבוקי שתיה, או פריטים אחרים כגון מטריה מתקפלת, ועוד כיס גדול לאחסון חפצים נוספים. 
הגיע הזמן לשדרג את איכות החיים ברכבכם, לשמור עליו מסודר ומאורגן וגם בטוח הרבה יותר לכל יושביו. 
 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: