איך להסיע את הכלב ברכב בלי ללכלך את המושבים

ישנן סיבות רבות למה מסיעים את הכלב ברכב, וביניהן לקחת את הכלב לטיול יחד אתכם, לווטרינר וכדומה. לא משנה מה הסיבה, הדבר החשוב הוא, לשמור על בטיחות הנוסעים ברכב, כולל הכלב, וכמובן לשמור על פנים הרכב מלכלוך וחלילה פגיעות.
אז אם אתם נמנים על בעלי הכלבים בארץ, שמסיעים את כלביהם לעיתים, יש לנו כמה טיפים איך לעשות זאת בכיף ובלי ללכלך את המושבים. 

מה יכול לקרות בפנים הרכב כשמסיעים את הכלב

כמה שהכלבים שלנו חמודים ואהובים, הם לא תמיד יודעים איך להתנהג ברכב, לא יכולים להתריע אם מרגישים רע וגם לא תמיד יכולים לשלוט על עצמם כאשר הם נחשפים לגירויים הרבים שהם חווים תוך כדי השהייה והנסיעה ברכב. להלן כמה דברים שעלולים לקרות ברכב כאשר הכלב נמצא בו:
  • כלב עשוי לשפשף את הריפודים של המושבים וכן חלקים שונים של פנים הרכב תוך כדי תזוזה במהלך הנסיעה.
  • כל לכלוך שהכלב נושא עליו, עלול להגיע לפנים הרכב ויכול לגרום לכתמים, כמו רטיבות, בוץ, חול ועוד.
  • כלב עשויי להשתין בתוך הרכב ואף להקיא ולגרום לכתמים וריח לא נעים. 
  • פרוות הכלב יכולה להתפזר ברכב ולהיצמד למושבים כחלק מהתהליך הטבעי אצל כל כלב.
  • לכלבים יש ריח טבעי חזק והוא יכול להישאר בפנים הרכב גם כשהכלב עצמו לא נוסע אתכם, דבר שהוא לא תמיד נעים.
  • פגיעות נוספות קשורות יותר לבטיחות הכללית ברכב ויכולות לקרות כאשר הכלב חופשי בתוך הרכב, קופץ במושב האחורי או עליכם, ובזמן חירום או בלימה חזקה הוא עשוי להיפגע בתוך תא הנוסעים.

הפתרון להסעת כלבים ברכב

הפתרון להסעת כלבים ברכב הוא למעשה פשוט, מהיר ליישום וגם לא יקר במיוחד, שיכול לחסוך לכם ולכלב שלכם צרות רבות.
הכירו את כיסויי המגן והערסל של הדר רוזן. הכיסויים מיוצרים מבד חזק ועמיד ביותר בפני הנזקים העלולים להיגרם על ידי הכלב. הכיסויים גם אטומים לחלוטין לנוזלים וכל לכלוך ולכן קלים לניקוי ולסילוק הריחות. הכיסויים הם קלים מאוד להרכבה והסרה, לניקוי וישרתו אתכם ואת הכלבים שלכם שנים רבות. אגב, שלא כמו עם שמיכות שזזות ומחליקות, הכיסויים של הדר רוזן מעוגנים היטב תוך שמירה היקפית על המושבים וסביבת תא הרכב בו הם מותקנים. 
תוכלו לבחור בין 2 אפשרויות:
  • כיסוי מגן לחיות מחמד למושב האחורי דוגי - כיסוי המספק הגנה גם למושב וגם לגב המושב האחורי ומאפשר לכלב לנוע בחופשיות על גביו ללא סכנת החלקה ובלי שיוכל לפגוע או להכתים את המושבים. 
  • כיסוי ערסל לחיות מחמד במושב האחורי סופר דוגי - כיסוי באיכות דומה לקודמו מבחינת עמידות ותכונות כלליות אך מספק הגנה היקפית גם למושבים האחוריים, גם לגב המושבים הקדמיים וגם לצד הפנימי של הדלתות האחוריות של הרכב. למעשה כיסויי זה נראה יותר כמו אמבטיה בתוכה הכלב יוכל לנוע אך יישמר היטב, לבטיחותו ולבטיחותכם תוך הגנה אולטימטיבית לכל החלק האחורי של הרכב. 
שני המוצרים מספקים פתרון מעולה להסעת כלבים ברכב תוך שמירה עליהם, עליכם ועל רכושכם, מפגיעות אפשריות. המוצרים ניתנים כמובן לפירוק קל כאשר אין צורך בהם ומתקפלים למצב שטוח שלא לוקח מקום רב בתא המטען של הרכב כך שתמיד תוכלו לשלוף אותם, להרכיב בזמן קצר ביותר ולהיות סמוכים כי תקבלו את ההגנה הטובה ביותר לכלב ולרכב. נסיעה ברכב עם הכלב יכולה סוף סוף להיות חסרת דאגות כך שתוכלו להתרכז בנהיגה.

 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: