איזה כרית נוחות הכי טובה לרכב

אם אתם כמו רוב הקהל בישראל, סיכוי כי אתם מבלים לא מעט זמן ברכב בכל יום, בפקקים ובנסיעות ארוכות, מה שיכול לגרום ללא מעט כאבים או אי נוחות. בדיוק לשם כך נועדו כריות הנוחות לרכב – להקל על חלקי הגוף השונים ולהנעים את השהייה הארוכה ברכב. אז אם גם אתם מחפשים כרית נוחות לרכב, הנה כמה דברים שחשוב שתדעו.

מדוע אנו חשים כאב בזמן נסיעה

כאב יכול להיווצר בזמן נסיעה מסיבות שונות ויכול לבוא לידי ביטוי במקומות שונים בגוף גון הצוואר, הכתפיים, הגב, הרגליים ועוד:
  • הכיסאות עם הריפודים המקוריים אינם תומכים מספיק בגוף שלכם ונוצר לחץ מצטבר ולא רצוי שמוביל לכאבים. 
  • הכיסאות לא מכוונים נכונה למידות הגוף שלכם, ישיבה רחוקה או קרובה מדי ביחס להגה, בזווית גב לא נכונה, גבוהה או נמוכה מדי ועוד – כל אלה יכולים לגרום לעומסים ולכאבים בגוף.
  • כי יש לכם כבר בעיה כלשהי שרק מחמירה בזמן נסיעה – כאב גב, כתפיים, צוואר וכדומה, שקיימים גם בלי קשר, יכולים להחמיר אם תנוחת הישיבה ברכב בעת הנסיעה אינה נכונה.
  • זמן: ככל שמבלים יותר זמן רצוף בתנוחה לא נכונה כך העומס גדל ויכול לגרום לכאבים באזורים שונים. מעבר לכך שניתן לשפר זאת באמצעות כרית, כדאי במקרה של נסיעות ארוכות, לעצור מדי פעם במקום בטוח ולצאת כדי לחלץ עצמות.
  • לא ניתן לשנות תנוחה: כאשר יושבים על כורסה בבית או כיסא בעבודה, לאחר זמן מה ניתן לשנות תנוחה, לקום, לקפל רגל וכדומה, על מנת לשנות את פיזור העומסים ולמנוע כאבים. ברכב, ובמיוחד לנהג, לא קיימת אופציה לשנות תנוחה בזמן נסיעה כך שמלכתחילה היא חייבת להיות אופטימלית כדי שלא רק תחסכו מכם כאבים מיותרים אלא גם תשמרו על ריכוז שהוא חשוב כל כך לבטיחות. 

אילו כריות נוחות קיימות להוספה לרכב 

תוכלו למצוא כריות נוחות לתמיכה והגברת נוחות לכל אזור בגוף שלכם:
  • כרית לישבן ולירכיים
  • כרית לצוואר
  • כרית לגב תחתון
  • כרית לכל הגב – כרית לכל המושב
  • כרית לידיים (משענות יד עם כרית עליונה מובנית)

כיצד כרית נוחות מסייעת בהפחתת הכאבים 

כריות הנוחות מתקנות את מנח איברי הגוף למנח המתאים יותר למבנה הגוף שלכם כך שהוא יהיה בתנוחה ניטרלית יותר עם חלוקת עומסים אופטימלית, עד כדי כך שהכאבים יופחתו. הכריות הן תוצאה של פיתוח מתקדם על פי ניתוח אנטומי אורתופדי להתאמה מושלמת.
קיימים סוגים שונים של כריות נוחות, עם תמיכה בעובי וגובה שונה בהתאם לצורך של כל אחד ואחת, עם אפשרויות כוונון, וישנן אף כריות נוחות הכוללות ספוג איכותי מסוג ויסקו אלסטי בעל תכונת הזיכרון, כך שהכרית מתאימה את עצמה לגוף שלכם. ריפוד הכריות החיצוני יהיה בד עמיד ונעים למגע. 

לאילו רכבים מתאימות כריות הנוחות

כריות נוחות שתוכננו בקפידה יכולות להתאים לכל סוגי הרכבים שלהם מושבים במידות סטנדרטיות. בכולם תוכלו ליהנות מנוחות מוגברת והפחתת כאבים.

כיצד מתקינים כרית נוחות ברכב

כריות נוחות לרכב הן פתרון יעיל וקל להתקנה פשוטה. פשוט בוחרים בכרית המתאימה לכם, מוציאים מהאריזה ומעגנים אותה למושב הרכב (במושב, בגב המושב, באזור הצוואר וכדומה) בעזרת רצועות אלסטיות או חיבורים אחרים ייעודיים לעגינה מהירה ולמניעת החלקה בזמן הנסיעה.
כל תהליך ההתקנה הוא קצר ביותר, כך שניתן גם לפרק באותה מהירות כאשר לא זקוקים לכרית במקרים בהם רוצים להעביר את הכרית בין רכבים, אדם אחר רוצה לנהוג ברכב, מעוניינים לאחסן אותה בתא המטען, רוצים להעביר אותה לניקוי ועוד. 
מחירי הכריות משתלמים מאוד עבור הנוחות המוגברת שתקבלו בעת הנסיעה. 

 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: