אביזרי רכב למושב האחורי

המושב האחורי של הרכב לעיתים נשכח ולא תמיד משקיעים מחשבה ומאמצים על מנת להגביר את הנוחות של הנוסעים בו כגון ילדים, חברים, משפחה, קולגות שמתלווים לנסיעה שיתופית ועוד. הגיע הזמן לפנק גם את אנשים במושב האחורי של הרכב ויש לנו כמה עצות מעולות ומוצרים מעניינים בשבילכם.

מה מיוחד במושב האחורי ברכב

בדרך כלל רוב הפינוקים ברכבים מוצעים באזור הקדמי, שם נמצאים המושבים הקדמיים של הרכב, ועבור המושבים האחוריים לא מציעים כל דבר מעניין מלבד ישיבה, לרוב צפופה יותר ועם שדה ראיה מוגבל. ברכבים יוקרתיים מאוד לרוב ניתן לראות תוספות שיכולות להוסיף עניין ליושבי המושב האחורי, אך ברוב הרכבים בארץ, התוספות הללו אפשריות רק כאשר רוכשים רכב חדש ומוסיפים לא מעט כסף עבורן.

משענת יד עם USB 

אם אתם רוצים לפנק את היושבים במושב האחורי וגם את יושבי המושבים הקדמיים יחד, אחד האביזרים שהם חובה כיום הוא משענת יד עם אפשרות להטעין ניידים. ברוב הרכבים אין שקע טעינה באזור המושבים האחוריים כך שמי שיושב שם לא יוכל לטעון את הסוללה של הטלפון הסלולרי או הטאבלט טעונה, כך שאולי יצטרך להעביר את המכשיר לקדמת הרכב לחיבור למטען וטעינתו.
פתרון מצוין מבית הדר רוזן הוא בדמות משענת יד מפוארת לרכב עם שקע USB. המשענת נועדה לשימוש ונוחות היושבים בקדמת הרכב מאחר והיא ממוקמת בין המושבים הקדמיים, אבל בחלקה האחורי נמצא שקע USB כפול ומואר לרווחת הנמצאים במושב האחורי. ההתקנה פשוטה למדי וניתנת לביצוע באופן עצמאי. המשענת אינה מפריעה לפעילות מעצור היד. משענת היד המפוארת עם שקע USB של הדר רוזן היא ללא ספק שדרוג מבורך, הן ליושבים מקדימה עם משענת יד נוחה במיוחד הכוללת תא אחסון גדול וגם פתרון מעולה לטעינת מכשירים ניידים במושב האחורי.

מתקן מולטימדיה למושב האחורי

עבור הנוסעים במושב האחורי שמעוניינים לעשות שימוש בנייד או טאבלט במהלך הנסיעה בעיקר לצרכי צפיהה בסרטים, תכנים שונים ואפילו שיחות וידאו לעבודה, החזקת המכשירים בידיים בזמן הנסיעה אינה נוחה כלל. הידיים צריכות להחזיק את המכשיר במנח מסוים על מנת שיהיה נוח לצפות, וזה מעייף מאוד, כך שבסוף המכשיר ממוקם על הרגליים והראש מוטה כלפי מטה. הדבר לא רק יוצר מתח מיותר בצוואר אלא גם מסיט את המבט מכיוון הנסיעה, מה שיכול לגרום לבחילות (במיוחד אצל ילדים). במקום זאת, ניתן להתקין מתקן מולטימדיה רב שימושי עם או בלי שקע USB (שקע כפול) בהתאם לצורך שלכם בשקע טעינה באזור האחורי (למשל אם אין לכם משענת יד עם USB). פתרון אלגנטי זה של הדר רוזן מתחבר בקלות לגב המושבים הקדמיים באמצעות רצועה עם אבזם. שני הדגמים כוללים כיס שקוף עבור המכשיר הנייד עד רוחב של 26 ס"מ (מתאים לטלפונים סלולריים וטאבלטים) ללא הפרעה באיכות הצפייה ובשימוש בטאץ'. כמו כן מתקן המולטימדיה ממצב את המכשיר בזווית נכונה ונוחה לצפייה איכותית ליושבים במושב האחורי.
דגם עם שקע USB כפול מקבל מתח דרך שקע המצת של הרכב ומציע שקע USB כפול לטעינת שני מכשירים. כמו כן בדגם זה שני כיסים נוספים לבקבוקים ועוד כיס גדול לחפצים שונים. 
דגם ללא שקע USB מציע כיס גדול לאחסון חפצים שונים.

סט שטיחים לרכב 

הגנה לרכב במושב האחורי אינה מלאה בלי שטיחים איכותיים ומתאימים. יושבי המושב האחורי עלולים לגרום ללכלוך שמקורו באוכל, בוץ, שתיה וכדומה, ולכן מומלץ מאוד להוסיף סט שטיחים שיגן על רצפת הרכב גם שם.
חברת הדר רוזן מציעה מגוון סטים מלאים של שטיחים איכותיים לרכב תואמי מקור לרכבים פופולריים הכוללים גם התאמה לנקודות העיגון ברכב), וגם סטים אוניברסליים שדורשים התאמה קלה (גזירה) להתאמה מושלמת לרכב. 
כל השטיחים של הדר רוזן עשויים גומי איכותי ביותר, ניתנים לניקוי בקלות, מגנים על רצפת הרכב ומשדרגים את המראה. 
כאשר אתם קונים שטיחים לרכב, תמיד יש לבחור בסט שלם עבור כל רצפת הרכב, לא רק לקדמת הרכב. רק כך תוכלו לשמור על הרכב בצורה אופטימלית וגם לספק עיצוב אחוד לכל רצפת הרכב.

 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: