אביזרי פנים לרכב

הוספת אביזרי פנים לרכב הוא תחביב מוכר ואהוב על הישראלים מזה שנים רבות. הכל התחיל בעבר כאשר רכבים סופקו עם אביזרים מינימליים ביותר אם בכלל, למעט רכבי היוקרה שהיו פחות נגישים לקהל הרחב. מכאן רבים רצו להוסיף נוחות לרכב בעזרת אביזרים שונים, ובצדק.
כיום גם לרכב המסופק עם אביזרי נוחות ברמה טובה יותר, עדיין יש מקום להוסיף ולהתאים אותו לצרכים של הבעלים ושל שאר הנוסעים בו. אז אם גם אתם מחפשים אביזרים לפנים הרכב שלכם, הנה כמה דוגמאות מעולות לשיקולכם. 

אביזרי פנים לרכב לנהג

מאחר ומבלים שעות רבות ברכב חשוב לדאוג שזמן זה יעבור בנוחות מקסימלית תוך תפקוד אופטימלי. קיימים הרבה אביזרים שיעשו לכם חיים קלים יותר:
  • כיסויים למושבים וכריות – ניתן להוסיף גם במקרים בהם הריפודים חדשים אבל אתם רוצים לערוך שינוי עיצובי תוך כדי שיפור ארגונומי, ובמיוחד כאשר הריפודים הקיימים בלויים. כיסויי מושבים יכולים לשפר את הנוחות שלכם עם מבנה משופר לגב שלכם, עם כריות מובנות או ובעיצוב חדשני. 
  • מעמד לטלפון חכם: פתרון זה מאפשר גם להימנע מדו"חות מיותרים וגם שימוש יעיל בטלפון בזמן שמותר לעשות זאת, תוך כדי טעינת הסוללה שלו. בחרו תמיד במעמד איכותי שיהיה עמיד לתקופה ארוכה. ישנן מגוון אפשרויות כגון מעמד לטלפון הנצמד לשמשה או לדשבורד, או אחד שמתחבר לפתח המזגן.
  • שטיחים: השטיחים המקוריים ברכבים לא מספקים תמיד פתרון מתאים, לעיתים הם קשים לניקוי, לעיתים לא ניתנים לפריקה, מחליקים על רצפת הרכב ועוד. הוספת שטיחים לרכב היא פתרון פשוט ונהדר לשמירה על פנים הרכב מכל לכלוך, ניקוי קל ומהיר וללא כל החלקה על הרצפה כך שהנהיגה בטוחה הרבה יותר. שטיחים קיימים במגוון גדלים להתאמה לסוגי רכב רבים וחשוב לבחור את האיכותיים ביותר, המיוצרים מחומרים חזקים, גמישים ואטומים למים ולכלוך עם עגינה טובה לרצפת הרכב. בנוסף, תוכלו למצוא גם שטיחים המותאמים ספציפית למספר דגמי רכבים פופולריים.
  • כיסויי הגה: כיסוי הגה מספק פתרון מצוין לכמה אתגרים. החום הישראלי גורם להתחממות של ההגה כך שהוא יכול להיות ממש רותח למגע לאחר חניה בשמש, הגנה מבלאי מקרני שמש מזיקות, וגם שיפור הבטיחות באחיזה טובה יותר בגלגל ההגה. מעבר ליתרונות הברורים של כיסוי הגה, הוא גם מוסיף לעיצוב פנים הרכב. גם כאן חשוב תמיד לבחור במוצרים איכותיים. 
  • מראה אחורית לפנים הרכב: מראות פנורמיות המורכבות על גבי המראה המקורית משפרות את הבטיחות תוך צמצום השטחים המתים בזכות שדה ראיה מורחב. חשוב כאן לבחור מראה איכותית בגודל המתאים לרכב שלכם, מזכוכית איכותית (ולא חומרים פלסטיים שיכולים לעוות את התמונה הנשקפת) וכמובן עם תקן מתאים. קיימות מראות פנורמיות בגדלים שונים בעלות רמות קימור שונות כך שניתן לבחור ברוחב שדה הראיה הרצוי. חשוב גם לא לבחור במראה בעלת קימור גדול מדי שיכולה לספק לכם תמונה לא נכונה של מרחק העצמים הנשקפים בה. 
  • משענת יד: הוספת משענת יד איכותית לפנים הרכב מאפשרת לנהג לא רק נוחות מוגברת עם הנחת היד בזמן נהיגה, אך גם פתרון אחסון נוסף (במיוחד לדברים קטנים כמו מטבעות), והוספת נקודת טעינה לנוסעים מאחור. 

אביזרי פנים לרכב לנוסעים

מעבר לאביזרי הפנים שסקרנו מעלה, ישנם גם אביזרים המיועדים יותר עבור הנוסעים ברכב (בעיקר אלו היושבים במושב הרכב האחורי). הנה מספר דוגמאות:
  • מתקן מולטימדיה: מתחבר בקלות לגב המושבים הקדמיים ומספק פתרון מעולה למיקום טאבלט או טלפון נייד מול עיני הנוסעים כך שיוכלו להשתמש בהם בצורה אופטימלית תוך כדי חיבור לנקודות טעינה ותוספות שונות כמו כיסים לבקבוקים, לכבלים ועוד. 
  • לא לשכוח את חיות המחמד: אם אתם מסיעים מדי פעם את חיות המחמד שלכם, חשוב להגן על הריפודים הקיימים מלכלוך, ציפורניים, רטיבות, פרווה וכדומה, שיכולים במהרה להרוס את פנים הרכב. לשם כך נועדו כיסויי המגן לחיות המחמד העשויים מחומר חזק נגד שריטות האטום לכל לכלוך ורטיבות שגם ניתן לניקוי קל ומהיר. יתרונות נוספים: הרכבה והסרה מהירות ומניעת החלקה של חיית המחמד. 

איפה קונים אביזרי פנים לרכב

חברת הדר רוזן מייצרת ומשווקת אביזרים לפנים הרכב מזה עשרות שנים. כל המוצרים ותהליכי הייצור של הדר רוזן הם בסטנדרטים הגבוהים ביותר, עם החומרים האיכותיים ביותר שמבטיחים התאמה מושלמת ועמידות לאורך שנים רבות ביותר. הדר רוזן מציעה ליין רחב ביותר של אביזרים לפנים הרכב המותאמים למרבית סוגי הרכב הקיימים בארץ.
ניתן להזמין את האביזרים האיכותיים לפנים הרכב של הדר רוזן (ומגוון רחב מאוד של מוצרים נוספים לרכב) בנקודות מכירה רבות הפרוסות בכל הארץ, ברשתות שיווק וחנויות נבחרות וכן גם באתר האאוטלט של החברה. 
 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: