אביזרים לרכב לחיות מחמד

אין ספק כי אנחנו אוהבים את חיות המחמד שלנו. כמות בתי האב בישראל המחזיקים חיית מחמד אחת או יותר היא ללא ספק עדות לאהבה עצומה זו, וכמובן שחיות המחמד שלנו מעת לעת נמצאות ברכב שלנו ולכך תוצאות לא תמיד נעימות לנו או לרכב. לשמחתנו קיימים פתרונות פרקטיים בדמות אביזרי רכב לחיות מחמד שהופכים את נוכחותם לקלה ומהנה הרבה יותר.

חיות מחמד ברכב - מה ההשלכות 

חיות המחמד שלנו לא ממש מבינות עד כמה חשוב לנו לשמור על הרכב שלנו ועל ניקיונו, ועבורם מדובר בעוד מגרש משחקים או סתם מקום לשהות בו. כאשר הם לא רגילים להיות ברכב ובתנועה בו, הם יכולים להיות חרדתיים ועצבניים, דבר שמוביל להתנהגות לא נשלטת. אז אם אתם לוקחים את חיית המחמד שלכם יחד עמכם ברכב בפעם הראשונה או באופן קבוע, יש כמה דברים שיכולים לקרות:
  • כתמים: חיות מחמד יכולות להזיל רוק, להזיע, להשתפשף בריפודים ולהעביר אליהם את הלכלוך שהם נושאים, ללקק אלמנטים שונים ברכב (ריפוד, פלסטיקה, חלונות ועוד), להקיא, להשתין (בין אם במכוון ובין אם כבריחה שתן) ועוד. למעשה כל מה שהם יכולים לעולל במקומות אחרים יכולים לקרות גם ברכב, במיוחד כאשר הם מרגישים כלואים, משועממים או מפוחדים. גם חיית מחמד רטובה (במיוחד בחורף) תעביר את הרטיבות לריפודים ואף את הכתמים, הבוץ והחול.
  • שריטות: לרוב חיות המחמד שלנו יש ציפורניים שגם יכולות להיות חדות מאוד. כלבים עשויים לשרוט חלקים שונים, ריפודים, פלסטיקה ידיות ועוד. 
  • שערות: לחיות מחמד נושרות שערות בכמות משתנה לאורך השנה, ושערות קשות מאוד להסרה לאחר שהן נתפסות בריפודים. 
  • הרס: זה אמנם קצת קיצוני, אבל כלב משועמם, ובמיוחד הצעירים מבניהם, פשוט ללעוס אלמנטים שונים ברכב עד הרס מוחלט. דאגו להשאיר להם צעצועים אהובים שיעסיקו אותם במקום. 

אלו אביזרים לרכב לחיות מחמד קיימים 

ראינו שחיות המחמד יכולות לעולל לא מעט נזקים ברכב שלנו. חשוב כמובן לדאוג קודם כל לבטיחות חיית המחמד ועדיף תמיד יהיה לקשור או להשתמש בארגז נסיעה ייעודי עבורם. כך תשמרו עליהם מאפשרות של החלקה ונפילה כואבת בזמן נסיעה, וגם תשמרו על עצמכם מפניהם שלא יקפצו עליכם ברגע הלא נכון. לא תמיד הדבר אפשרי או פרקטי ולכן קיימים אביזרים שונים לחיות מחמד שגם ישמרו עליהם, עליכם ועל הרכב שלכם.
  • כיסוי ערסל לחיות מחמד למושב האחורי של הרכב: הערסל יוצר סוג של אמבט באזור המושב האחורי כך שכל האזור מוגן, כולל הריפודים, הדלתות וחלקים אחרים. הצורה של הערסל גם תוחמת את תנועת חיית המחמד לבטיחותה ולבטיחות שלכם. הערסל עשויי חומר אטום למים ונוזלים אחרים באופן מלא כך שהוא מגן על פנים הרכב מתקלות לא נעימות כגון שתן או ריור רב. כמו כן הבד חזק במיוחד ועמיד בפני שריטות. כיסוי ערסל מתאים לכל סוגי הרכב בעזרת התאמה קלה ומהירה. הערסל בעל רצועות וטבעות המאפשרות קיבוע מלא שלו לפנים הרכב כך שלא זז. לאחר שימוש ניתן לנקות בקלות בעזרת מטלית לחה, מגבון לח ואף כביסה ידנית. 
  • כיסוי מגן לחיות מחמד למושב האחורי: הכיסוי מכסה את המושים ואת גב המושבים האחוריים כך שהם יהיו שמורים מכל נזק. גם כיסוי זה עמיד לגמרי מפני נוזלים, לכלוך, שערות, בוץ, שריטות ועוד. ההתקנה מאוד קלה ומהירה והכיסוי מתאים לכל סוגי הרכבים. הכיסוי מגיע עם רצועות וטבעות מובנות לקיבוע מושלם למושבים האחוריים של הרכב. לאחר שימוש ניתן לנקות בקלות בעזרת מטלית לחה, מגבון לח ואף כביסה ידנית. 
  • שטיח לתא מטען: ברכבים בעלי תא מטען גדול ופתוח לפנים הרכב, נוהגים לאכלס בו את חיות המחמד בעת נסיעה. על מנת להגן על תא המטען משריטות, נוזלים, כתמים, בוץ ועוד, פשוט מרפדים את תא המטען באופן קבוע או בעת הצורך בשטיח לתא מטען. השטיח מיוצר מחומר איכותי אטום למים וניתן להתאמה לכל סוגי הרכב ע”י גזירה. הוא קל להתקנה, לניקוי ושטיפה.
  • מוצרים נוספים שמומלצים לאחזקה ברכב ויכולים לסייע: מטליות ניקוי, ריחן לרכב להפגת ריח חיית המחמד ומטלית מיקרופייבר.

 
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם: